En Son Çıkan Yeni ZiL Sesi ve Mesaj Sesleri.. Kaçmaz Bu Arşiv..

Konu, 'Enstrümantal/Fon/Efekt Melodileri' kısmında DiaBLoS tarafından paylaşıldı. Okunma: 80477 | Cevaplanma: 153

1. En Son Çıkan Yeni ZiL Sesi ve Mesaj Sesleri.. Kaçmaz Bu Arşiv..

Evet arkadaşlar çok güzel müzikler ve mesaj sesleri var..

Format: Mp3

DİABLOS ™ EN İYİSİNİ SUNAR ;)

İYİ DİNLEMELER MAXİCEP ;)

Yazan: DiaBLoS

En Son Çıkan Yeni ZiL Sesi ve Mesaj Sesleri.. Kaçmaz Bu Arşiv.. - Ekli Dosyalar - İndir, Yükle, Download:

2. Güzel paylaşım ali. Emeğine sağlık:oke:

3. Döktürmüşsün yine .Teşekkürler.:)

4. hepsini indiriyorum. emeğine sağlık. süper paylaşım.:oke:

5. kardeş sanırım bir sorun var dosyada indirmiyor hata veriyor yenilresen cok sevinirim

6. saol Ellerine sağlık

7. tesekkurler dostum güzel arşiv üst konu yapalım :oke:

8. süper paylaşım emeğine sağlık

9. çok teşekkürler harika bunlar tabi paylaşan arkadaşta

10. teşekkürler süper paylaşım

11. ellerine saglık sagol

12. eline sağlık

13. paylasim icin sagol hepsini cok begendim devamini bekliyoruz..unutma:)

14. süperr

15. saol elelerıne saglık

--------------- Ekleme ---------------

cok guzel saol

16. ellerıne saglık

17. eline saglik hepsi super

18. teşekkürler:oke:

19. teşekkürler

En Son Çıkan Yeni ZiL Sesi ve Mesaj Sesleri.. Kaçmaz Bu Arşiv.. konusuna benzer içerikler

1. DiaBLoS GuruRLa SunaR. Kaçmaz. SÜper Mesaj ve ZiL Sesi Tavsiyemdir. Mp3+ Wav ( 2 Mayıs 2008 | Yabancı Melodiler / Zil Sesleri )

Zil Sesi ve Mesaj sesi olarak kullandığım dosyaları sizlerle paylaşmak istedim.Gerçekten kullanılabilir hoş sesLer..Demesi benden denemesi sizden :) Kolay gelsin..SaygıLar İyi DinLemeLer Maxicep ÜyeLeri Format: Mp3
  2. müthiş mesaj sesleri-en yeni ve en güzeller (no rapid) ( 2 Mart 2010 | Enstrümantal/Fon/Efekt Melodileri )

emeğe saygı için bir teşekkür yeterli... alıntı değildir.linkler çabuk kırılmasın diye 4shared üyeliğime yükledim.yani linkler kırılmaz... indireceğiniz sesler kısa .mp3 tür bilginize... indirmeden önce dinleyebilirsiniz 3d_X_Sms.mp3...
  3. Karışık zil ve mesaj sesleri son sürüm ( 3 Temmuz 2010 | Enstrümantal/Fon/Efekt Melodileri )

Hotfile.com: One click file hosting: sesler.rar
  4. Bu aRşiv kaçmazz.. En Büyük ve KaLiteli Zil Sesi ve mesaj Sesi arşivi BunDan büyüĞü yok... ( 19 Şubat 2011 | Enstrümantal/Fon/Efekt Melodileri )

Evet arkadaşlar upload edene kadar canım çıktı ama değeceğine umuyorum... Şarkıları dinledikten sonra kesilmemiş hallerini arayacaksınız dinlemek için benden söylemesi:oke: Şarkıların hepsi orjinaldir.. 100 lerce melodi içinden kendinize çok...
  5. Ses Efektleri Arşivi (İphone Zil Sesi, Mesaj Sesi) ( 1 Haziran 2011 | Enstrümantal/Fon/Efekt Melodileri )

Cep Telefonları İçin Çizgi Film Efektlerinden Oluşan Zil Sesleri Paketidir. Boyut : 18.4 Mb Link : Hotfile.com: One click file hosting: Cartoons - Sound Effects.rar SES EFEKTLER ARŞİVİ 1- Alkış Sesleri 2- Araba Sesleri 3- Atmosfer...
Yüklüyor...
05 Eylül 2015 Cumartesi - 17:16:24