en iyi antivirüs programı ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SHS

SHS

Üye
pc varsa pcden tarat, mobil uygulamalardan daha iyi

*<hayta>*

*<hayta>*

Üye
Bilgi için sağol

- - - Eklendi - - -

Bi ara kullanmistim gerçekten virüsü bulup siliyordu sonra satın almamı istedi fiyat 29 dolardı galiba çok pahalı :)

- - - Eklendi - - -

Format atmadan önce kurdum Sorun olduğunu tespit ediyor ama nerde olduğunu bulamıyor gibime geldi

Bu sefer formattan sonra hemen kurdum ikisinide bakalım ne kadar faydalı :-) bilgi için teşekkürler

anti-virüs te liderdir falan diyemem ama zaten dediğim gibi ben bu ikilinin iyi iş yaptığından dolayı kullanıyorum.ki kaspersky,eset ve dr.web mi ne vardı(yarım yamalak kullandım onu biraz:D)kullanmış biri olarak bunda karar kılmıştım.safe manager falan diyen var,erinmezsem belki ben de denerim:)ha bu arada rica ederim:)

Ugurxl

Ugurxl

Üye
    Konu Sahibi
anti-virüs te liderdir falan diyemem ama zaten dediğim gibi ben bu ikilinin iyi iş yaptığından dolayı kullanıyorum.ki kaspersky,eset ve dr.web mi ne vardı(yarım yamalak kullandım onu biraz:D)kullanmış biri olarak bunda karar kılmıştım.safe manager falan diyen var,erinmezsem belki ben de denerim:)ha bu arada rica ederim:)

Haklısın ya artık bu ikiliyi kullanıyorum sistemi çok iyi kontrol ediyor kendim şahsen şahit oldum bi sorundan dolayı telefon donuyordu tekrar açtığımda yine donuyordu m.guard bunu farketti ve otomatik başlayan bütün programları kapattı çok faydalı bu ikili program :)

*<hayta>*

*<hayta>*

Üye
aynen öyle:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt