Haber Ekranımı Paylaş Uygulaması Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Dostum senin pc win 8 li benimki win 7 li sanırım sıkıntı buradan çıkıyor. Mesela bende evrensel seri veriyolu denetleyicileri diye bir şey var evrensel seri yolu cihazları diye bir seçenek yok malesef. Sadece taşınabilir aygıtlar var ondan da kaldırıp tekrar takıp yüklemesini bekledim yükledi sonra bilgisayarı kapatıp açtım hala bir şey olmadı. Belki win 7 de çalışmıyordur

Ben adım adım anlatayım:

0) Telefonunuzu USB kablosu ile bilgisayara bağlayarak Project My Screen uygulamasını çalıştırın, bir yandan da bilgisayarım'da sağ tık özellikler dedikten sonra Aygıt yöneticisini açın.

1) Öncelikle aygıt yöneticinizde Evrensel Seri Yolu Cihazları altında yer alan Lumia XXX'leri kaldırın.
Kaldırırken yazılımını da sil kutucuğu çıkarsa onu işaretleyerek silin. Yeniden başlatmanızı isterse iptal deyin, yeniden başlatmayın.

2) Yine aygıt listesinde "Taşınabilir Aygıtlar" kısmında yer alan Windows Phone (veya telefona ne isim verdiyseniz) onu kaldırın.

3) Yine aygıt listesinde "Nokia USB Device" diye yazan yerdekini kaldırın ve kaldırırken kutucuğu işaretlemeyi unutmayın.

4) Aygıt yöneticisini kapatmadan yine aynı ekran dururken, telefonu kablodan çıkarın ve geri takın.

Artık telefonunuzun ekranında "Ekran yansıtmaya izin verilsin mi" sorusunu görebilirsiniz. :oke:

• Beğen
Tepkiler: Rainesto, Serhan, Yağız Ryan ve 2 diğerleri
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Eve gidince deniyecem ozgur

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece

skynet

Üye
Artık bu şekilde pc'den ekran videosu kaydedebiliriz :D

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
Nokia USB Device nerede Özgür abi bulamadım.

MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
senin pc win 7 mi yoksa 8 mi.birde indirip kurduğun gibi hemen çalıştımı.

Windows 7 Home Premium 64 bit. Programı kurduktan sonra telefonu bağlamadan önce programı açtım. Ardından telefonu bağladım 3 dakikaya kadar ekran geldi uygulamaya.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Nokia USB Device nerede Özgür abi bulamadım.

"Evrensel Seri Yolu Cihazları" kısmında 3 tane isim çıkıyorsa ayrı bölümde olmayabilir.

Bende o kısımda 2 tane çıkıyordu, ondan ayrı bir de "Nokia USB Device" diye bir bölüm vardı.
Bir tanesi orada çıkıyordu.

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
Durum böyle bende

Kaldırdım onları, usb çıkarıp tekrar taktım değişen olmadı hiç.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Durum böyle bende

Kaldırdım onları, usb çıkarıp tekrar taktım değişen olmadı hiç.

O üçünü kaldır.
Kaldırırken "sürücüyü de sil" diye kutucuk çıkanları, kutucuğu işaretleyerek kaldır.
Ayrıca aşağıdaki "WP-Duran" yazanı da kaldır.
Kaldırmalar esnasında yeniden başlatma isterse iptal de.
Aygıt yöneticisini kapatmadan, telefonunu kablodan çıkar geri tak.
(Bu esnada Project My Screen uygulaması açık olsun)

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
O üçünü kaldır.
Kaldırırken "sürücüyü de sil" diye kutucuk çıkanları, kutucuğu işaretleyerek kaldır.
Ayrıca aşağıdaki "WP-Duran" yazanı da kaldır.
Kaldırmalar esnasında yeniden başlatma isterse iptal de.
Aygıt yöneticisini kapatmadan, telefonunu kablodan çıkar geri tak.
(Bu esnada Project My Screen uygulaması açık olsun)

Kaldırırken sürücüye de kaldır demiyor ki kalırmak üzereniz diyo iptal var tamam var mecburen kaldır diyorum sadece.

Win8 64 bit.

efo81man

efo81man

Üye
tam ekran olsa daha süper olurdu yada usb ile plazmaya fln baglaya bilseydik

skynet

Üye
@bulutsuzgece
Abi masaüstü resmini aldım hakkını helal et :)

• Beğen
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Kaldırırken sürücüye de kaldır demiyor ki kalırmak üzereniz diyo iptal var tamam var mecburen kaldır diyorum sadece.

Win8 64 bit.

Benimki de Win8 64 Bit.

Dikkatli bak, kaldırırken bir tanesinde soruyor "sürücüyü de sil" diye. ;)

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
xp'de çalışıyor mu ?

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
Son düzenleme:
  • Beğen
braayn

braayn

Üye
program için tşkler win 7 64 bit kullanıyorum direk programı kurdum ve ustbden bağladım telefonu direk yansıtsınmı die sordu evet diyince yansıttı.win 8 de de çalışır muhtemelen win xp için muallaktayım açıkcası.

liwestime1

liwestime1

Üye
Ben adım adım anlatayım:

0) Telefonunuzu USB kablosu ile bilgisayara bağlayarak Project My Screen uygulamasını çalıştırın, bir yandan da bilgisayarım'da sağ tık özellikler dedikten sonra Aygıt yöneticisini açın.

1) Öncelikle aygıt yöneticinizde Evrensel Seri Yolu Cihazları altında yer alan Lumia XXX'leri kaldırın.
Kaldırırken yazılımını da sil kutucuğu çıkarsa onu işaretleyerek silin. Yeniden başlatmanızı isterse iptal deyin, yeniden başlatmayın.

2) Yine aygıt listesinde "Taşınabilir Aygıtlar" kısmında yer alan Windows Phone (veya telefona ne isim verdiyseniz) onu kaldırın.

3) Yine aygıt listesinde "Nokia USB Device" diye yazan yerdekini kaldırın ve kaldırırken kutucuğu işaretlemeyi unutmayın.

4) Aygıt yöneticisini kapatmadan yine aynı ekran dururken, telefonu kablodan çıkarın ve geri takın.

Artık telefonunuzun ekranında "Ekran yansıtmaya izin verilsin mi" sorusunu görebilirsiniz. :oke:

Dediklerinizi tamamen yaptım ama bendede sürücüleri bulamıyor windows update.

braayn

braayn

Üye
arkadaşlar xpde çalışmıyor bir arkadaşım test etti bilginiz olsun programı kurarken "this application only run on windows 7 and above " hatası ile karşılaşmış bilginize.

skynet

Üye
arkadaşlar xpde çalışmıyor bir arkadaşım test etti bilginiz olsun programı kurarken "this application only run on windows 7 and above " hatası ile karşılaşmış bilginize.
Ms xp'nin fişini çekti kolay kolay çalışmaz onda :D

4MaGuS

4MaGuS

Üye
güzel bir program olmuş anlık olarak herşeyi paylaşıyor (ses hariç) bu birnevi otg olmuş gelmiyecek diyenler vardı 8.1 kimdi onlar ya, birde bu programı tvlere kurma şansımız yok galiba onlarada bir ayarlama yapılarsa süper olur

• Beğen
Tepkiler: braayn

Üst Alt