Eğer bilgisayarı şuan kapatırsam daha açamam yardım

Sponsorlu Bağlantılar

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
Eğer bilgisayarı şuan kapatırsam daha açamam yardım
merhaba arkadaşlar, ben bir haftadır bilgisayarıma windows 7 yüklemeye çalışıyordum. cd yi taktım işte hata verdi gittim 10 tl ye yeni bir cd aldım onuda kurmaya çalıştım disk okunamıyor gibi hata verdi 3. günde gittim aldım kasayı bilgisayarcıya, windows 7 yüklemesi için 1.5 saat bekledik yükledi adam birkaç program filanda yükliyecekti kapattı bilgisayarı sonra tekrar açtı derken windows başlatılıyor yazısında kaldı.. yeniden attı 1.5 saat daha bekledim adam bu safer dikkatli bir şekilde ayarladı kapattı yine açılmadı windows başlatılıyor yazısında kaldı işte.. sonra son bir kere daha attı 1.5 saat daha bekledim yanında. oruçluydum zaten evde uzaktı gidemezdim aslında bu kadar uzun süreceğini bilseydim giderdimde.. adam bu safer işte bir iki program yükledi oda ana program filan kapattı yine açılmadı. adam sistemi sildi bana git dedi daha uğraşmam neyseki ücret vermedim olmadı diye. sonra 4. gün adamı tekrar aradım dedim abi son bir kere yap hiç program filan yükleme bana ver dedim adamda ya birdaha açılmazsa dedi küfür felan... etti. bende evde format cd lerle denemeye filan çalıştım yüklemeye çalışınca takılıyordı.5. gün kuzeni çağırdım geldi yüklenmedi ilkten sonra durup dururken yüklendi bir sevindim felan ama bu saferde siyah ekran çıktı bende ümraniyeye gittim format cd si aldım yeni 10 tl ye. 6. gün işte bugün 4. formatımı attım dahada hiç kapatmayacağım bilgisayarı.

ama beyler böylede olmaz kapatmadan yani bana bir çözüm yolu bulun şuan bilgisayarı kapatsam windows başlatılıyor yazısında kalacak kaldığı zaman ne onarma ne güvenli mod açılıyor, yeniden atmak zorunda kalıyorum. lütfen yardım edin :(

cemkaya

cemkaya

Üye
işin zormuş kardeş :D hikaye gibi

hikmet366

hikmet366

Üye
xp yükle wın 8 veya

_RYUK_

_RYUK_

Üye
linux yükle

mustafa7o

mustafa7o

Üye
win 7 de sorun çıkaran makina win8 de yanar mazallah. Sen en iyisi win xp ile devam et. :)

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
win 7 de sorun çıkaran makina win8 de yanar mazallah. Sen en iyisi win xp ile devam et. :)
ben bu bilgisayarı 6 sene oldu. xp kullanmıştım. şimdi yenilik olsun diye windows 7 yükledim sanki yeni bir bilgisayar almış gibi bir 6 sene daha idare edeceğim :ehe sorunun çözümünü bilen yokmu?

hikmet366

hikmet366

Üye
xp veya wın8 yükle

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
xp veya wın8 yükle
xp değilde windows 8 yükleyeyim o zaman. bilgisayarı hiç kapatmayacağım ama indireyim win8 i cd ye yazim eğer kapanırsa bilgisayar win 8 i yükliyim ama işte şu sorun neden kaynaklanıyor çözemedim...

hikmet366

hikmet366

Üye
wın8 yükle bak bakalım yine olacakmı

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
wın8 yükle bak bakalım yine olacakmı
şuan indiriyorumda tam olarak ne yapmam lazım ? indirdiğim bir iso dosyası onu olduğu gibi dvd ye yada usb yemi atayim dvd ise hangi program daha iyi olur yani açılışta boot o dvd yi algılasın yeter

hikmet366

hikmet366

Üye
nero ile yazdır ama iso olarak

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
usb ye de yazarmı nero usb ye zaten direk tutup taşırım en kolay yöntemle

hikmet366

hikmet366

Üye
olmaz ındırdın türkçe mi 32 64 bıt olmasına dikkat et

smh60

smh60

Üye
Google da ara flash ile win 8 kurmak diye 2-3 tane yöntem var

Lenneth

Üye
Fani falan gurultu yapiyorsa bekleme moduna almak geldi aklima.

PremiumWork

PremiumWork

Üye
Sıkıntı sabit disk biriminde olabilir, test etmek için HD Tune vb. çalıştırıp sonuçları paylaşırsan daha fazla yardımcı olabiliriz.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
Sıkıntı sabit disk biriminde olabilir, test etmek için HD Tune vb. çalıştırıp sonuçları paylaşırsan daha fazla yardımcı olabiliriz.
ya windows 8 i indirdim usb flash yaptım yükledim ama yeniden başlattığında siyah ekran çıktı baya bekledim sonra reset attım sonra windows kurulumu yüklenemedi eski sürümüne geri dönülüyor dedi tekrar windows 7 yi açtı acaba nerede sıkıntı var yardımcı olurmusunuz? windows 8 i yükliyim daha hiç kurcalamayacağım.

Üst Alt