[EA Mobile] Need For Speed Shift v1.00(5) S60v5/Symbian^3 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Gerçekten kral bir oyun .

geneluye

geneluye

Üye
eline sağlık n97 de açtım bazen kasma oluyor ama nasılsa açıyor bu arada bilginize başka oyun veya program yüklü değil

dsendil

Üye
X6 da çalışır mı x6 da hangi oyunlar çalışır acaba

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
Teşekkürler :good:

ibrahim 15

ibrahim 15

Üye
bilgisayar oynu gibi maşallah

eerdogan85

eerdogan85

Üye
Şimdilik kendi kategorisinde gördüğüm en süper oyun. Şiddetle tavsiye ederim. Pc oyunu tadında.

SilentOne

SilentOne

Üye
5800 da grafik motoru yok die biliyom

alikan-N8

alikan-N8

Üye
Arkadaşlar bu oyun ekranın sensörünü kullanıyor telefonu sağa sola çeviriyosun direksiyon dönüyor ama oyunda bu sensörün ayar bölümünü ben bulamadım çünkü oyunu oynarken telefonu yan çevrili haldeyken tam ortalayıp tuttuğumda arabanın düz gitmesi gerekiyor ama ben öyle yaptığımda araba sola gidiyo araba düz gitsin diye telefonu yamuk tutuyom. Onun bi ayarı var mı?

inanc609

Üye
Hocam süper bi oyun bunu bizle paylaştğın için çok çok teşekkür ederim.

Bide bişey sorucam hocam şu anda burada bulunan HD oyunlar dışında daha eklenmeler olucak mı olucaksada ne zaman olucak. Yeni oyunları dört gözle bekliyoruz.

Şimdiden teşekkürler ve kolay gelsin.

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Arkadaşlar bu oyun ekranın sensörünü kullanıyor telefonu sağa sola çeviriyosun direksiyon dönüyor ama oyunda bu sensörün ayar bölümünü ben bulamadım çünkü oyunu oynarken telefonu yan çevrili haldeyken tam ortalayıp tuttuğumda arabanın düz gitmesi gerekiyor ama ben öyle yaptığımda araba sola gidiyo araba düz gitsin diye telefonu yamuk tutuyom. Onun bi ayarı var mı?
O senin duruşundan kaynaklanıyordur . Dengeli durmuyorsun veya bi yerde düzgün oturup oynamıyorsundur . Ayrıca oyunun sensör ayarını yarıştayken sağ üst köşedeki durdurma bölümüne basarak üçüncü sıradaki OPTIONS tan TILT SENSITIVITY den ayarlayabilirsin . Tabi sadece hassasiyetini ayarlamış olursun . Bunun dışında sensör ayarı yok Shift ' te .
Yani ne kadar çok yükseltirsen o kadar az dönderirsin telefonu . En yüksekteyken çok az kıpırdatman bile Drift yapmana neden olabilir .

maiturna

Üye
arkadaşlar bu oyun c7 de de çalışıyor. n8 ile işletim sistemleri ve grafik motorları aynı çünkü...

C3MALAKK0

Üye
sony ericsson vivaz pro´da kasinti oluyo calistirmasi lazim sanirim normalde

Vivazda acabilen varmi bu oyunu acaba `?

shadow_170

shadow_170

Üye
sony ericsson vivaz pro´da kasinti oluyo calistirmasi lazim sanirim normalde

Vivazda acabilen varmi bu oyunu acaba `?
Ben vivaz da oynuyorum sadece ağaçlı yerlerde bi kasma olyo az arada takılıp kaldığı felanda oluyo ama sürekli bi sorun yok.

[alikan]

[alikan]

Üye
Arkadaşlar oyunda Drift görevleri var Londonda ve Chicago da 2 görev var Drift istiyor benden ama ben ikisinide yapamadım. Tam olarak bu Drift görevinde ne yapmamı istiyor ve bu oyunda nasıl drift yapıyoruz.?? Yardım Lütfen.

metalosi

Üye
bende yeni indiriyorum telefonum satio Bakalım nasıl sonuç çıkacak ortaya.

shadow_170

shadow_170

Üye
Arkadaşlar oyunda Drift görevleri var Londonda ve Chicago da 2 görev var Drift istiyor benden ama ben ikisinide yapamadım. Tam olarak bu Drift görevinde ne yapmamı istiyor ve bu oyunda nasıl drift yapıyoruz.?? Yardım Lütfen.
drift yapmak için virajlarda hızlıca sağa yada sola salla telefonu

metalosi

Üye
Satio telefonumda gayet sorunsuz ve kasmadan oynuyorum oyunu paylaşım için tşk.

WebStyle

WebStyle

Üye
Nokia X6'da çalışır mı diyen arkadaşlar için yazıyorum. X6'da oyun çalışmıyor arkadaşlar denedim. Bilginize..

Kubde

Kubde

Üye
[alikan];3092604' Alıntı:

drift te özellikle virajlara girerken telefonunu aniden(epey bi hızlı) viraja doğru döndürerek yapılıyor. ben de epey aramıştım youtube den izledim sonunda:D

Üst Alt