E6 - YkPkY BelleRefresh Final - RM-609 Güncelleme 23.01.2013

Sponsorlu Bağlantılar

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
forumda dead Flash yöntemleri var.dikkatli yaparsan açılır.ama en son sürümü yüklüyorsun demi.yoksa açılmazicandinavyayla ne işin var anlamadım.downrage mi yapıyorsun cvfmi kuruyorsun.

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-

ismail

ismail

Üye
ilk baş downgrade düşündüm o yüzden iskandinav indirdim. ama meğer indirdiğim elimde bulunan türkçe sürümden de ilerisiymiş mecbur son türkçe sürümü indirdim ve mutlu son o oldu :)

senide yordum pmden kusura bakma :utan. downgrade denemek istiyorum ama korkuyorum ayn şeyleri yaşamaktan

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
sorun hallolduysa iyi.tam bir açıklayarak sorunu söylemediğin için bende net cevaplar vermedim.
downgradeyle uğraşma teyzen kullanıyorsa o son sürüm çok iyi.
hayırlı bayramlar olsun.

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
ismail

ismail

Üye
Sizede hayırlı bayramlar :)

aser123

Üye
RİCA ETSEM YÜKLEMEYİ AÇIKLARMISIN USTAM :(

datasep44

datasep44

Üye
Selamunaleykum konuyu açalı bayağı zaman geçmiş soru sormak abes olacak ancak yardıma ihityacım var ağabeyim... Verdiğiniz bu dosyaları indirdim rardan çıkarmalı mıyız? birde bunu phoenix ile atacağımız için en uygun yöntem nedir? detaylı bir şekilde anlatır mısınız kıymetli ağabeyim...?

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
Aleykümselam abim.dosyaları rardan çıkaracaksın evet.flash atma anlatımı yapmadım çünkü forumumuzda anlatımları ayrı başlıklarda mevcut.
Google amcaya Phoenix ile Flash atma yada Nokia Flash atma diye aratırsan detaylı resimli anlatımları forumumuzda çıkar.çok basittir abim

Çırak ile gönderildi

datasep44

datasep44

Üye
Birşey söylemeden geçemiyeceğim Can'sınız ağabeyim Allah hayırlı ilimler versin inşaAllah daima... bu arada ben Türkiye'ye yatay geçiş yaptım şuan İstanbul'da ikame ediyoruz.

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
Allah başarılarını daim kılsın,hoş geldin yurdumuza.
Allah razı olsun duaların için