Dünyanın İlk 84″ Ultra HD TV’si

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ocean258

Ocean258

Üye
    Konu Sahibi
120 ekran derken 120 inç'i kastediyorsunuz demi ? Zira 84" 120 ekrandan çok daha büyük :)

smbyncyz

Üye
muhteşem ötesi birşey ama fiyatıda bir o kadar muhteşem ancak diger teknoloji devleride rekabete girdigi zaman fiyatı düşer o yüzden fazla sürmez bu fiyatta kalması

Ocean258

Ocean258

Üye
    Konu Sahibi
muhteşem ötesi birşey ama fiyatıda bir o kadar muhteşem ancak diger teknoloji devleride rekabete girdigi zaman fiyatı düşer o yüzden fazla sürmez bu fiyatta kalması

haklısınız rekabet olunca fiyatlarda düşecektir ama bakıyorum 84″ Ultra HD TV’i için evinde uygun olması lazım abi kocam ekranı var :D

smbyncyz

Üye
haklısınız rekabet olunca fiyatlarda düşecektir ama bakıyorum 84″ Ultra HD TV’i için evinde uygun olması lazım abi kocam ekranı var :D

birde işin o tarafı var paşam bu televizyon için bir yerleri yıkmak gerekiyor ama en fazla bir yıl sonra onunda mini modeli çıkar

restmod

restmod

Üye
Gecen gun teknosada vardi taktim gozlukleri mukemmel biseydi ya :D

Ocean258

Ocean258

Üye
    Konu Sahibi
birde işin o tarafı var paşam bu televizyon için bir yerleri yıkmak gerekiyor ama en fazla bir yıl sonra onunda mini modeli çıkar

Mini modelleri Ces 2013 te tanıtıldı 55" ve 65" nasıl mini ise artık onlarda bayağı büyük aslında :)

kingkartal

Üye
bende bizim 120 ekran smart tv yi iyi sanirdim

Ocean258

Ocean258

Üye
    Konu Sahibi
panel teknolojisi o kadar değişti ki sadece büyük ekran olması bir anlam ifade etmiyor. Plazma,led, oled gibi teknolojiler belirliyor artık tvlerin kalitesini iyi yada kötü olduğunu

technoshark

technoshark

Üye
bende bizim 120 ekran smart tv yi iyi sanirdim

Bizim derken anlamadım? sizin evde bulunan tv yi mi :) markası nedir..

Artık teknoloji çok değişti.. maalesef ki büyük ekran iyi anlamında değil, ekran kalitesi çok önemli..

Ocean258

Ocean258

Üye
    Konu Sahibi
teknoloji her gün değişiyor LG'nin Ceo su gözlüksüz 3d tv üzerinde çalıştıklarını açıklamıştı

Ocean258

Ocean258

Üye
    Konu Sahibi
Nisan ayında yeni tv lansmanı varmış LG'nin belki 55" ve 65" olanı belki orada tanıtılır.

muellif

Üye
ne yorum yapacağını bilemeyecek kadar güzel :)

yusufucan

yusufucan

Üye
Of.. OF.. ürüne bak :) Çok pahalı bir şeye benziyor ... :S Ne zaman alınabilir diye düşünmeden edemedim !

teknosada bi yerde baktım bumuydu buna benzer bir tv'miydi bilemiyorum 39,999 liraya gördüm :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt