Dünyanın En Kötü Filmi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
Dünyanın En Kötü Filmi
Evet arkadaşlar yorumları alalım. Ben Dünyayı Kurtaran Adam diyorum :)

• Beğen
Tepkiler: ufuk95

Cynical

Cynical

Üye
Dünyayı Kurtaran Adam bir fenomen ya.. Ona kötü demek yazıktır, günahtır. :D Zamanında bir gazete CD'sini veriyordu, sabah gazetelerden önce gittim bayiiye. :ehe 3 tane aldım hem de, birinin başına birşey gelirse diye. Her karesini tekrar tekrar izledik, güldük...

emir.han

:D öyle ama çok kötü bir film gerçekten ya. Cüneyt Arkın sayesinde o saçmalıklara rağmen yine de izlenebiliyor. :)

Cynical

Cynical

Üye
Hocam, zaten onun güzelliği saçmalığında. :D

ism@il 54

ism@il 54

Üye
:ehe:ehe:ehe:ehe

..:|By_NeFReTª58|:..

..:|By_NeFReTª58|:..

Üye
şahsen kötü filmleri izlemiyorum:kop:

Daisy

Daisy

Üye
Acik Deniz diye bir filmdi sanirim tam olarak hatirlamiyorum. 1 saat boyunca falan denizi izliyorsunuz baska bir faaliyet yok. :ss

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
2002 yapımı Adaptation (Tersyüz)!..
Nicholas Cage ve Merilyn Streep oynamaktadır bu filmde. Ama iki yıldızın oynadığı bir film ancak bu kadar berbat olabilir!..
Hayatımda izlediğim en kötü filmdir.

İkincisi ise 2007 yapımı Jude Law ve Michael Caine'nin oynadığı Sleuth (Ölümcül Oyun). Yine iki yıldız ve yine berbat bir film!..

PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
2002 yapımı Adaptation (Tersyüz)!..
Nicholas Cage ve Merilyn Streep oynamaktadır bu filmde. Ama iki yıldızın oynadığı bir film ancak bu kadar berbat olabilir!..
Hayatımda izlediğim en kötü filmdir.

İkincisi ise 2007 yapımı Jude Law ve Michael Caine'nin oynadığı Sleuth (Ölümcül Oyun). Yine iki yıldız ve yine berbat bir film!..
tersyüz saçmadır ama okadarda kötü değil ya.
Bitane film vardı moskova ateşi o sıkıcıydı yeni hababam sınıfı ayakta kal emret komutanım şahmat bu filmler çok saçmaydı boşu boşuna zamanımı harcadım bu filmlere

byomer66

byomer66

Üye
hellboy die bi filmdi çok saçmaydı (bana göre)

oguziverson

oguziverson

Üye
bnim şuana izlediğim en kötü film "acayip bir film"(diaster movie) di.biraz gülmek için gittim gitmez olaydım korkunç bir film gibi komik olcak zannettim ama tam anlamıyla berbattı.

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Ben de o düşünceyle gitmiştim, sağolsun bana büyük konuşmamam gerektiğini kanıtladı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt