Discovery Elit aldım: )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
turgutilbars

turgutilbars

Üye
hanıma aldım ama kısa bir süre ben kullanacağım. Kendime de alacağım çok hoşlandım telefondan :)

Hadi bakalım parti başlasın :D
Hocam vallahi ben de htc ONE m7 cihazımla takas ettim. Bu cihaz oyunlarda filan diğer kullandığım cihazlara göre pek ısınmıyor. Yalnız 4. 4 gelmedi, bu durum benim canımı sıkıyor. Oyunlardayken kısayollara ulaşamıyorum. General Mobile 4.4 kitkat verecek diyorlar ama ses seda yok. Yahu o kadar cihaz sattınız. Bi yazılım ekibi kuramadınız mı? ne bileyim bir şekilde kitkat lisans işlerinizi kimle görüşmeniz gerekiyorsa görüşün gönderin artık. Android l çıktı ya. Elite çok üstün telefon da yazılıma bi el atın. Çift tıklama ile uyutma çalışmıyor ve 5-6 tane daha hata var.

• Beğen
Tepkiler: Dede

KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: asigsasi
KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
Hocam vallahi ben de htc ONE m7 cihazımla takas ettim. Bu cihaz oyunlarda filan diğer kullandığım cihazlara göre pek ısınmıyor. Yalnız 4. 4 gelmedi, bu durum benim canımı sıkıyor. Oyunlardayken kısayollara ulaşamıyorum. General Mobile 4.4 kitkat verecek diyorlar ama ses seda yok. Yahu o kadar cihaz sattınız. Bi yazılım ekibi kuramadınız mı? ne bileyim bir şekilde kitkat lisans işlerinizi kimle görüşmeniz gerekiyorsa görüşün gönderin artık. Android l çıktı ya. Elite çok üstün telefon da yazılıma bi el atın. Çift tıklama ile uyutma çalışmıyor ve 5-6 tane daha hata var.
Uyutma olayı bende çalışıyor. Yazılım kolay çökebiliyir. Bende de çalışır iken birden hata vermeye başladı. Bastım ful formatı şimdilik sıkıntı yok. Ekran çok ama çok aşırı hassas bundan şikayetçiyim ben :D

asigsasi

asigsasi

Üye
Kutusuna koydum: )

Bu elite. Sen gmd2 ile karıştırdın :)

Valla ben 4.4 beklemiyorum.stabil bir 4.2.2 beni yıllarca idare eder. Sağol bu arada :)
yok karıştırma her ikisi de general mobile değil mi :D

• Beğen
Tepkiler: Dede
Kingmortall

Kingmortall

Üye
gule gule eskit dedee

zombaka

zombaka

Üye
güle güle dene

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt