Dinkültürü Dersine Ateist Hocanın Girmesi

Sponsorlu Bağlantılar

Aligzl94

Aligzl94

Üye
    Konu Sahibi
Dinkültürü Dersine Ateist Hocanın Girmesi
Sizce dinkültürü dersine ateidt bir hocanın girmesi akla ne kadar yatkın ve ne kadar mantıklı ?

Böyle bişeyin olması ne kadar mümkün ?

beytullah6767

beytullah6767

Üye
olabilir aslında İlahiyat okursa

Aligzl94

Aligzl94

Üye
    Konu Sahibi
Daha çok yan ders olarak girebilir mi ? İlk okulda falan iş eğitimi ingilizce dersleri bölüm hocası tarafın yan ders olarak alınıyor ya o şekil eğitimini almadan.

cagrii_72

cagrii_72

Üye
okula hoca atanmamışsa olabilir sonuçta her sene din kültürü kitabında aynı şeyleri anlatıyor (8. sınıfta din kültürü dersine müzik öğretmenim girmişti)

Aligzl94

Aligzl94

Üye
    Konu Sahibi
evet bizimkine de matematik hocası girdi bir ara

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
:zong:

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Yapabilir ama yanlış bilgi vermesi açısından tehlikeli olur

Aligzl94

Aligzl94

Üye
    Konu Sahibi
Yapabilir ama yanlış bilgi vermesi açısından tehlikeli olur
Aslında böyle bir konu açmamın nedeni 2 yıl boyunca din dersimize ateist hocanın girmesiydi :) . Tabi ateist olduğunu 5-6 yıl sonra öğrendim.

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Aslında böyle bir konu açmamın nedeni 2 yıl boyunca din dersimize ateist hocanın girmesiydi :) . Tabi ateist olduğunu 5-6 yıl sonra öğrendim.
yanlış bilgi verdiği oldu mu fark ettin mi?

The SLayeR

The SLayeR

Üye
belkid e sonradan ateist olur :) neden olmasınki

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Müfredata uyup görevini ifa ettiği sürece sıkıntı olmasa gerek.

Aligzl94

Aligzl94

Üye
    Konu Sahibi
yanlış bilgi verdiği oldu mu fark ettin mi?
Yok tek faulü vardı. O da örneğin sınıfın silgisi sürekli yan sınıflar tarafından alınır kaybedilir di o da bidaha allahın oğlu gelse o silgiyi vermiceksin demişti :)

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Yok tek faulü vardı. O da örneğin sınıfın silgisi sürekli yan sınıflar tarafından alınır kaybedilir di o da bidaha Allah'ın oğlu gelse o silgiyi vermiceksin demişti :)
Peki bu cümlede bir çelişki yok mu?

Aligzl94

Aligzl94

Üye
    Konu Sahibi
Müfredata uyup görevini ifa ettiği sürece sıkıntı olmasa gerek.
Yok öyle din karşıtı bişey söylediğini hatırlamıyorum. Kitaptan işlerdi dersleri zaten. Dediğim gibi anca 4-5 yıl sonra öğrenebildim ateist olduğunu

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Anladım onu zaten, demek istediğim Allah'ın varlığına inanmayan bir kişinin, Onun oğlu olduğu düşüncesini nereden çıkarttığıdır. :)

Aligzl94

Aligzl94

Üye
    Konu Sahibi
Anladım onu zaten, demek istediğim Allah'ın varlığına inanmayan bir kişinin, Onun oğlu olduğu düşüncesini nereden çıkarttığıdır. :)
O daha çok allah yoksa siz kime inanmıyorsunuz muhabbetine benzedi:) . Bence o ağır bir kelime onu allaha inanan biri sürekli sayıklamazyani o kelimeden allaha inandığı çıkarılamaz bence

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Neyse :sır:

Üst Alt