depp web'e nasıl girilir

Sponsorlu Bağlantılar

KayraBey

KayraBey

Üye
Yok yok direk dalalım kafa kesmek falan içimi açar

• Beğen
Tepkiler: -Emre

KayraBey

KayraBey

Üye

abi keşke tek kafa kesme olsa ortamda.

La bir gireriz buraya anında polis gelip alır :ehe
Böyle bir şeyi ilk kez duyuyorum ama millet içini dışını biliyor burada valla ilginç :ehe

-Emre

-Emre

Üye

La bir gireriz buraya anında polis gelip alır :ehe
Böyle bir şeyi ilk kez duyuyorum ama millet içini dışını biliyor burada valla ilginç :ehe

ben de ilk kez duydum :( böyle bi ortamın kullanılabiliyor olması garip.

KayraBey

KayraBey

Üye
Buralara ip değiştirip girilebilir mi

• Beğen
Tepkiler: -Emre
EroL

EroL

Emekli Yönetici
Abi bulaşmayın bence bi yerimizden kan alırlar valla. 4chan'e girin rotten'e girin aynı şeyler orda da var. iP değiştirme olayı değil bu, deep web farklı bir sistem bizim bildiğimiz gibi internet değil.

• Beğen
Tepkiler: Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
Abi bulaşmayın bence bi yerimizden kan alırlar valla. 4chan'e girin rotten'e girin aynı şeyler orda da var.

Ben kan vermeyi severim Erol :aha:

Sen şu işi özelden yaz ya kafa kalas gibi bugün bende :ehe

KayraBey

KayraBey

Üye
He birde polis gelip alır mı gece evden onu söyle :ehe

EroL

EroL

Emekli Yönetici
:D abi elinde web adresleri yoksa deep web'de bir adım bile öteye gidemezsin. Arama motoru falan yok orada çünkü direk adresler üzerinden erişim sağlıyorsun. Bizim şuan kullandığımız internetin ilk zamanlarını düşün Google yok, yahoo yok, archie falan internetin saf halini düşün. Hidden wiki diye bir index sitesi kurmuşlar, bu site üzerinde çeşitli kategorilere ait güncel linkler var. Çoğu zaman hidden wikideki linkler ölür çünkü deep web'de sürekli adres değiştirirler gizlilik için.

Merak insanın başına derttir işte bende meraktan girdim deep web'e baktım ki bana göre bişey yok bir daha girmemek üzere çıktım. Hiç bir denetim mekanizması olmadığı için bilgisayarınıza virüs bulaşması riski çok yüksek. Hatta şöyle söyleyeyim deep web'e hastalıklı beyine sahip kişiler hükmettiği için, yine hasta ruhlu bir hacker tarafından başınıza iş alabilirsiniz yarım saat sonra polisi kapınızda bulabilirsiniz.

Tüm bunları bilerek yine de deep web'e girecem diyorsanız Google'a nasıl girileceğini sorabilirsiniz. Ben anlatmam sonra bana küfür edersiniz :D

• Beğen
KayraBey

KayraBey

Üye
hu huuu çok gizemli ya :ehe

Ben linux mint ile girsem gene de sokar mı virüs falan :p

Ulan bir kafeye gidip denemem lazım :kop2:

KayraBey

KayraBey

Üye
Adres fena ama gizem akıyor :kop2:

KayraBey

KayraBey

Üye
Hacı niye edit yaptın Ya :) neyse ki ezberledim :kıskıs:

EroL

EroL

Emekli Yönetici

• Beğen
Tepkiler: -Akıncı ve Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
Sen bana laf mı koyuyon Erol :ehe

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Çaktırma diyorum abi sana niye laf koyayım :ehe

• Beğen
-Emre

-Emre

Üye
dedee uğraşma hiç gerek yok atraksiyona :ehe

• Beğen
Yunkaai

Yunkaai

Üye
Beyler başınız şöyle belaya girebilir.Deep webde her üyenin üzerinden bağlanan bir başka üye var.Bir nevi köprü.Siz başkasının ipsinden bağlanıyorsunuz başkası sizin.Sakat tarafı orası

Uhops

Uhops

Üye
Depp web'e girmek yasak değil ama girdiğinde yasal olmayan bir çok materyale isteyerek yada istemeyerek ulaştığın için yasaları çiğnemiş oluyorsun. Çok ciddi bir olay bu kendinizi ne olduğunu anlamadan istirmarcı suçuyla hapiste bulabilirsiniz. Deep web'e giriyorsanız ne yaptığınızın farkında olmalısınız ve rüzgarda savrulan yaprak gibi ordan oraya atlamamalısınız.

Öyle deyince bu konuya girmekten korktum :korktum:

Yunkaai

Yunkaai

Üye
Az önce tor browseri sildim.Birdaha aslada yüklemicem.

Yine hidden wikide gezinirken bir uyuşturucu alım-satım sitesine girdim pedofili reklamı çıktı.Çıplak bir kız resmi.Kız en fazla 5-6 yaşında.Dizlerinde,Göğüslerinde,Bileklerinde morluklar var.İşkence edildiğini bir bakışta anlıyorsunuz.Kızın yüzünda istemsiz bir gülüş var.Bunu bu meleklere yapanlar insan olamazlar.Daha kendi kararlarını veremeyen küçücük çocuklar onlar.Artık ne desem bilmiyorum.Lanet olsun sana tor...Şu insanlara özgürce paylaşım yapma hakkını veriyorsun.Allah alayının belasını versin.

achambo

achambo

Üye
okuduklarımdan iğrendim ne şeyler varmış

Üst Alt