Demekki Neymiş Bmw O Kadarda İyi Degilimiş :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
twin15

twin15

Üye
    Konu Sahibi
Demekki Neymiş Bmw O Kadarda İyi Degilimiş :)
[video=youtube;y2Jgl_prPfQ]http://www.youtube.com/watch?v=y2Jgl_prPfQ[/video]

I love SubaruU.!

• Beğen
Tepkiler: lebron_jamess

PuGatorY

PuGatorY

Üye
yetişemezsen el salla:pro:

güzelim bmw ne hale gelmiş:naughty:

• Beğen
Tepkiler: lebron_jamess
onurgunay35

onurgunay35

Üye
Bmw diyorum çünkü ordaki bmw nin e30 modelidir yani subarudan rahat 15 yıl eski bi model.Drag yarışlarında kalkış önemlidir e30 güzel kalkamadı subaru hızlı davrandı onunda etkisi var yani karşılaştırma yanlış burdan subarunun daha hızlı olduğu çıkmaz ortaya.Ayrıca videonun sonlarında bmw öne geçiyor sanırım.:hmmm Ayrıca subarunun hızlı kalkmasının bi sebebide subaru 4 çekerdir bmw arkadan itiş dir yani bmw daha çok patinaj çeker buda yavaş kalkmasına sebep olur.

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall ve Masha
__xXx__

__xXx__

Üye
onurgünaya katılıyorum babam sayesinde bmw 3 5 7 ve 1999 2000 li yıllarda bu e30 serisi arabaya bindim bu araba eski olmasına rağmen çok fena babam hala o arabaya üzülüp durur artı burada modifiye de önemli youtubeden araştıran arkadaşlar bulabilir gtr ı bile alt eden e30lar var

----------Eklendi @ 21:36:58 ---------- Yazıldı @ 21:35:57 ----------

mühim olan sağlam modifiye olması e30 için söylenmiş bir sözü de hatırlatayım:
onlarda birgün uçacak:ehe

onurgunay35

onurgunay35

Üye
onurgünaya katılıyorum babam sayesinde bmw 3 5 7 ve 1999 2000 li yıllarda bu e30 serisi arabaya bindim bu araba eski olmasına rağmen çok fena babam hala o arabaya üzülüp durur artı burada modifiye de önemli youtubeden araştıran arkadaşlar bulabilir gtr ı bile alt eden e30lar var

----------Eklendi @ 21:36:58 ---------- Yazıldı @ 21:35:57 ----------

mühim olan sağlam modifiye olması e30 için söylenmiş bir sözü de hatırlatayım:
onlarda birgün uçacak:ehe

Aynen öyle önemli olan motordaki + lar.Sonuçta ikiside orjinal değil.

Necmati

Necmati

Üye
Arkadaşım BMW pek sevmem ama Subaru'nun kapıştığı araba en az 95 model bu normal değilmi sence 3.20 ile yapsın bu yarışı

Masha

Masha

Üye
BMW sonradan geçiyor :)

Utku

Utku

Üye
arada kaç yıl var

twin15

twin15

Üye
    Konu Sahibi
modifiye konuşuyor bu videoda unutmayın :aman2:

Necmati

Necmati

Üye
aradaki fark belli bence tartışmaya gerek yok o zama 2004 model bir bmw ile kapışsın neymiş BMW hiçde kötü marka değilmiş ;)

bboyQ7

bboyQ7

Üye
Ona bakarsan Ford Mustang 2'sinide parçalar :)

onurgunay35

onurgunay35

Üye
2004 subaru 95 bmw ama bmw modifiye.subaruda modifiye yok ;)

Subaruda modifiye olmadığını nerden biliyosun ayrıca o bmw 85 model.Sonuçta bmw nin eski modeli o ve eski teknoloji ne olursa olsun.Ve o e30 un m3 versiyonu değil m3 olsaydı her türlü alırdı ve sanırım bmw sonlarda geçiyor videoyu iyi izle.Ayrıca bu bir drag yarışı ilk yorumumda anlattığım gibi modifiyeler farklı ve drag yarışlarında önemli olan kalkıştır bmw geç kalktı.Yani bi videodan BMW gibi bi devin kötü bi marka olduğunu çıkarmak çocukluk olur.

__xXx__

__xXx__

Üye
Subaruda modifiye olmadığını nerden biliyosun ayrıca o bmw 85 model.Sonuçta bmw nin eski modeli o ve eski teknoloji ne olursa olsun.Ve o e30 un m3 versiyonu değil m3 olsaydı her türlü alırdı ve sanırım bmw sonlarda geçiyor videoyu iyi izle.Ayrıca bu bir drag yarışı ilk yorumumda anlattığım gibi modifiyeler farklı ve drag yarışlarında önemli olan kalkıştır bmw geç kalktı.Yani bi videodan BMW gibi bi devin kötü bi marka olduğunu çıkarmak çocukluk olur.
youtubeden araştırın bu arabanın 85 model m3 ü var audi rs6 ya drag yarışında öyle bi fark açıyorki aynı farkı lamborghini gallardo bile açamıyor evet araba modifiyeli ama subaruya da aynı modifiyeyi uyguladığın zman bwmnin neler yapabileceğini düşünemiyorum bile bu arada bu subaruya modifiyeli değil diyenler önce fabrika çıkışlı subaru ve buradaki subarunun motor sesini dinlesin arabanın modifiyeli olduğunu anlayacaklardır ben mb düşkünü bi adamım ama babam bmw hastası olduğu için bmwden başka arabaya bindirmiyor ve bmwler performans olarak hiçte yabana atılacak arabalar değil eskisi olsa bile

----------Eklendi @ 13:34:21 ---------- Yazıldı @ 13:27:51 ----------

ahanda o video

twin15

twin15

Üye
    Konu Sahibi
subaru akar rally denince akla gelen makinedir.gerisi hikaye gazı cekmedıkce durmaya makıne ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt