DayHand Input - Dokunmatik Klavye [ 360x640 S60v5 Nokia 5800 XpressMusic Java Applications]

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
DayHand Input - Dokunmatik Klavye [ 360x640 S60v5 Nokia 5800 XpressMusic Java Applications]

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: ProKiller7, görrmez, baris234 ve 23 diğerleri

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Teşekkürler

gkmn11

gkmn11

Üye
kardes ben n97 ye yüklüyorum fakat kutu gibi karakterler çıkıyor neyi yanılış yapıyorum bir yardımcı olsan

Progressivity

Progressivity

Üye
bu programın özelliği nedir acaba ? açıklama yapılmamışta

garagozlu

Üye
tşk dostum ama yukleyince sertifika hatası veriyor. ne yapmam lazım acaba.

FQXT

FQXT

Üye
arkadasim cince bu kare kare karakterler basil ayarlicaz ?

coldfire35

Üye
:) tşkkr

ayvazdesigner

ayvazdesigner

Üye
bu program turkce olsaydi super olurdu... Turkcelesme yapan arkadaslar bu programi turkcelestirmeniz mumkun degil mi acaba?

_ARDA_

_ARDA_

Üye
emegine saglık arkadaşım

kutukak

kutukak

Üye
Arkadaşlar zaten 5800 kendine has qwert klavyesi yok mu buna ne gerek var anlayamadım?

• Beğen
Tepkiler: baris234
biloman2332

biloman2332

Üye
bencede

kutukak

kutukak

Üye
Program iphone klavyesi - opera klavyesi gibi çeşit sunuyor. Ancak programın dil altyapısı tamamıyla uyumsuz. Çince ya da japonca olduğundan karakter desteği yok ki hayliyle program bırak kullanmayı aktif bile edemiyorsun. Yükledim tüm menülerini tıkladım uğraştım fakat nafile ne yaptıysam olmadı. Gereksiz bir konu olduğunu düşünüyorum. Konu kalabalığını önlemek adına yöneticilerin duruma el atmasını öneriyorum. Eski telefonum v3 tü ve o kadar saçma kullanılmayan programlar var ki burayı da oradaki gibi yapmayalım.

SouLLeSS7

SouLLeSS7

Üye
Bu Programı nasıl çalıştıracağız?
Çalıştırabilen var mı ?

Max.5800.xp

Max.5800.xp

Üye
Teşekkürler hacı.. :)

fbforever

fbforever

Üye
gereksiz + saçma + çince + sertifika sorunu = konu kilit

FQXT

FQXT

Üye
programı baska bı yerden yabancı bı sıteden aldım calıstırdım ınanın super bıse tıtresım destegıde var ve sadece msj degıl msn(nımbuzz)programlarında her seyde cıkıyor ve 5800 ı yan cevırmeden yazmanın tadını alın kendı klavyesını penayla kullanmak ıskence bu klavye herseyı kolaylastırdı programı yapandan allah razı olsun bu çinli eleman kim ise :)

kerbela_

Üye
abicim bana bi pm atarmısın nereden yüklediğine diar buradaki çalışmıyor

FQXT

FQXT

Üye
abicim bana bi pm atarmısın nereden yüklediğine diar buradaki çalışmıyor

programın orjınal halı yok suan bende sertıfıkaladım ve osekılde kullanıyorum sana yollasam bıle calısmaz ayrıca baya zaman gectı googlede ararken bulmustum yerımlerıne eklemedım sıteyı :ah ama bakacagım ...

Scudrox

Scudrox

Üye
Böyle programlarda olmasa bizim halimiz nice olurdu. Saloun var olun

666kaos

666kaos

Üye
ztn kendiliginden klavyesi var ne gerek varki vede sertifika istiyor

Üst Alt