Çok Acil Satılık Psp

Sponsorlu Bağlantılar

divts

Üye
    Konu Sahibi
Çok Acil Satılık Psp
Çok temiz 1 aylık ölü pixelsiz 2.60 japan 1000 psp..
Giga pack fakat 1gb kart yerine 512 mb veriyorum..Taşıma bilekliği kaybolduğu için onuda veremiyorum..

Cihaz+kulaklık+kulalık kumandası+usb kablo+taşıma kılıfı+temizleme bezi+şarj aleti+batarya+masa üstü standı+512mb memory stick+cihazın arkasına takılan ve cihaza ps1 ve ps2 lerdeki joystick e çeviren aparat(daha iyi kavramak için)+GTA LCS UMD OYUN

Cihaz garantisizdir.. ANKARADAYIM ALICININ ANKARADAN OLMASI TERC&#304;H&#304;MD&#304;R HEPS&#304;NE:<span style="font-size:14pt;line-height:100%">370 YTL</span>

<u>ilgilenenler için msn im: [email protected]</u>

Acil olmasa satmazd&#305;m..

gtr

Üye
kardeş versiyonu 2.60 yapmamış olsaydın alırdım

divts

Üye
    Konu Sahibi
İlk aldığımda 1.50 idi 1 ay sonra satcaamı bilseydim zaten 2.60 a çıkarmazdım

divts

Üye
    Konu Sahibi
370 e düştü son fiyat acilll satmam lazım..

Shadowman07

Shadowman07

Üye
dostum ben ne zamandır arıyorum ikinci el ama birincisi istediğin fiyat çok uçuk bi fiyat 1,5v sıfır spot cihazlar 350 ytl...
ikincisi 2,6v hiç bi işmizi görmez...

divts

Üye
    Konu Sahibi
Fiyat hiç de uçuk deil yani..ayrıca senin dediğin 350 lik cihazlar standart pakettir bu giga pack...1.50 de ilerde çıkıcak oyunların çoğu zor çalışcak...2.60 ın önemi bu...350 ye bundan temiz 1 aylık kullanılmış giga pack+gta zor bulursun...

Shadowman07

Shadowman07

Üye
dostum sıfır cihaz 350 ytl + 512 mb hafıza kartı 50-60 ytl toplam 400 ytlye senin cihazın sıfırı alınabilir ayrıca şunuda unutmaki şuan sadece 1,5 versionda korsan oyunlar oynanabiliyor.. ve ayrıca istenildiği zaman en üst versiyona upgrade edilebiliyor dostum...
senin istediğin fiyata heleki 2,6versionu kimse almaz....

divts

Üye
    Konu Sahibi
sıfır giga pack psp 520-bende extradan gta var +120 + tutacak 10-15&#036; etti 655-660--ben 1gb yerine 512 verdiim için 60 düşelim 600 edio...o fiyata aldıım 1 aylık cihaz da bi zahmet 370 etsin yani.. ---ayrıca 1.50 de çok az codec var ilerdek çıkcak iso oyunalrında çoğu çalışmıcak..milletin zaten 1.50 de gta yı çalıstırana kadar canı çıktı..Biz kimseye zorla bişi satmaya çalışmıyoruz isteyen alır..piyasada birsürü 2.60 kullanan ve arıyan var...

Shadowman07

Shadowman07

Üye
merak etme zaten o fiyata satarsın..

divts

Üye
    Konu Sahibi
Daha düşük ne yapıyım 1 aylık cihazı yarı yarıya fiyata mı satıyım yani....

crazy_amigo06

crazy_amigo06

Üye
kardeşim bende psp var ama hafıza kartını satarsan alırım fiyat nedir sadece 512 kart

crazy_amigo06

crazy_amigo06

Üye
kardeşim bende psp var ama hafıza kartını satarsan alırım fiyat nedir sadece 512 kart

crazy_amigo06

crazy_amigo06

Üye

Shadowman07

Shadowman07

Üye
<div class='quotetop'>(crazy_amigo06 &#064; Apr 10 2006, 08&#58;56 PM) [post=313193]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]

dostum naptın sen kaçtane aynı mesajı göndermişsin??

crazy_amigo06

crazy_amigo06

Üye
ya yok adsl de sorun var heralde ondan kaynaklanıo kasti bişe yok özür dilerim tekrardan

divts

Üye
    Konu Sahibi
Kart tek basına 60 ytl ama seti bozmak istemiorum..

Shadowman07

Shadowman07

Üye
Bu mesajın içeriği mevcut değildir.

crazy_amigo06

crazy_amigo06

Üye
oooo baba naptın yawwww cok istiosun 55ytl ye bizim toptancı satıo nese saolasın fiyatta yardımcı olsaydın alırdım bende ank de oturuyorum tşk...

divts

Üye
    Konu Sahibi
Bende bu kartı 2. el olarak 60 ytl ye almıstım o yüzden o fiyatı verdim.

crazy_amigo06

crazy_amigo06

Üye
nese kalsın saol hayırlı satışlar biraz< zor ama olsun şansını dene