Galaxy S3 Mini i8190 Cm11 & Cm12 ANDROİD 4&5 Kurulumu Ve Özellikleri

Sponsorlu Bağlantılar

sane31

Üye
yok yaa sevmiyorum öyle boyle daha kolay kullanım sunuyo :D
ben samsung arayuzunu sevmiyorum zaten :D
yok yaa sevmiyorum öyle boyle daha kolay kullanım sunuyo :D
ben samsung arayuzunu sevmiyorum zaten :D

byAndroid

byAndroid

Üye
Cm11 son sürümü iyiymiş heralde şikayeti olan var mı sen cm12 mi kullaniyon şuanda

sane31

Üye
evet cm12 kullanıyorum memnunum aslında sadece su video izlerken atmasa super olucak :D

byAndroid

byAndroid

Üye
evet cm12 kullanıyorum memnunum aslında sadece su video izlerken atmasa super olucak :D
Başka ne sıkıntılar var bide bu novafusion forumu falan yok mu sorunların belirtildiği falan bi yer

sane31

Üye
bi de iste usb baglantısı yok pc okumuyo o kadar bn memnunum kısaca iyi hız olarak falan bide freedom çalışmıyo o kadar :D

• Beğen
Tepkiler: byAndroid
galata7788

galata7788

Üye
Arkadaşlar Usb bağlantısı problemini kendi çabalarımla çözmüş bulunmaktayım. Anlatımı uyandığımda yapacağım :D

• Beğen
Tepkiler: byAndroid

sane31

Üye
nasıl yaptın dostum :D

galata7788

galata7788

Üye
Arkadaşlar ilk önce veridiğim linkteki dosyayı indiriyoruz. Sonra novafusion'dan indirdiğimiz dosyayı winrar ile açıyoruz. Verdiğim dosyadaki xml dosyalarını system>etc>permission klasörüne atıyoruz ve build.prop dosyasını system klasörü içerisine atıyoruz. Eğer üzerine yazılsın mı vb. şeyler sorarsa evete tıklayın. Şimdi düzenlediğimiz cm_golden....zip dosyasını telefonumuza atıp flash'lıyoruz. NOT: Clean data/cache/dalvik-cache yapmanız GEREKMEKTEDİR. (Tam format yani)
Tamamen kendi yapımımdır. Lütfen izinsiz başka yerlerde paylaşmayınız :)

sane31

Üye
Birde sey sorucam dostum bn.telefondan cm12 yi yukleyemiyorum yaa

sane31

Üye
Hata veririyo bi dosya eksik diye. Cmw yukleme ekraninda kaliyo anca odin ile yukleyebiliyorum

galata7788

galata7788

Üye
Cm12 yüklerken cwm kullanamazsın zaten twrp kullanman lazım. Bu indir ve cwm'den flash'la bundan sonra cm12'yi recovery'den yükleyebilirsin :)

sane31

Üye
Twrpden de denedim.olmuyo yaa dostum.bi dosya eksik.diyo.hep

galata7788

galata7788

Üye
Twrpden de denedim.olmuyo yaa dostum.bi dosya eksik.diyo.hep
Çok garip. Ben hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım. Ne yazdığını hatırlıyorsan az çok yazabilir misin ? Belki yardımcı olabilirim :)

sane31

Üye
Ex4 file found gibi birsey yaziyodu dostum yaa

sane31

Üye
Aynen baya uzun kaliyo orda

sane31

Üye
Hicbirsey grlmiyo kaliyo oyle ondan sonrada odinle yukledim hep

galata7788

galata7788

Üye
O kısım yaklaşık 4-5 dk bekletiyor. Kırmızı yazılar gelmiyorsa sorun yok. Sadece oturup bekleyin :)

Üst Alt