Uygulama clashbot 7.9.2 TH 11 için güncel son sürüm !!!

Sponsorlu Bağlantılar

BLade AzraiL

BLade AzraiL

Üye
    Konu Sahibi
2-3 GÜNDÜR HERKESİN MERAKLA BEKLEDİĞİ GECE GÜNDÜZ TAKİP ETTİMİZ BOTA SONUNDA KAVUŞTUK ŞÜKÜR :D HATALAR OLABİİR EKSİKLER OLABİLİR DÜZELTİLCEKTİR ZATEN ADAMLAR EN İYİSİ AĞA DAHA KÖTÜ YAPMAZLAR HELHALDE BURDA DA BİRBİRİNE YARDIMCI OLAN ARKADAŞLAR HERKESİN ELİNE SAĞLIK YÜREĞİNE SAĞLIK BU BOT BİZİ DAHA ÇOK GÖTÜRÜR :D
tskler :)

basicx

basicx

Üye

yasmos gene sen ıyısın benım halımde bu :vur:duvar2: son durumumda bu :birak:>>>

BLade AzraiL

BLade AzraiL

Üye
    Konu Sahibi
Bu arada clanima hepiniz davetlisiniz
(5lvl) clan : ecelin olurum
oyun nick im BLade AzraiL

Roni07

Üye
askerler fullenmeden saldırıya gidiyo nasıl düzeltebilirim bunu

• Beğen
Tepkiler: berkaybascivan
basicx

basicx

Üye
Bu arada clanima hepiniz davetlisiniz
(5lvl) clan : ecelin olurum
oyun nick im BLade AzraiL
Valla yasmos seve seve gelirdim ama bizim klan şirket klanı şirketin yarısı bu oyundayız :D

baronsavas

baronsavas

Üye
7.0 sürümü fixleyip geçici olarak vip özellikleri açık olarak kullanıma sundular. çalışmalar devam ediyodur ilk günlerdeki sıkıntılar normaldir bi kaç gün içinde stabil sürüm gelir.

basicx

basicx

Üye
7.0 sürümü fixleyip geçici olarak vip özellikleri açık olarak kullanıma sundular. çalışmalar devam ediyodur ilk günlerdeki sıkıntılar normaldir bi kaç gün içinde stabil sürüm gelir.
BU KONUDA SANA %100 KATILIYORUM SIMDI ADAMLAR DIREK EN HIZLI HAZIRLADIKLARINI YAYINLADILAR. DÜŞÜNÜN SADECE TURKİYEDE BİR FORUMDA KAÇ KISI BEKLIYOR VE KAC KISI UGRASTI DUNDEN BU YANA BIRDE BUNU DUNYADA BEKLEYEN SAYISINI DÜŞÜNÜN. BENCE AZ DAHA SABIR GIBIME GELIYOR BU BİZE VERİLEN BİR PARMAK BAL ARTIK RELAX VE SAKİN OLALIM Kİ BUNA BENDE DAHİL :d

baskahmet

baskahmet

Üye
@yasmos yasin abi nasıl bot bu ya daha 150 aldığını görmedim güleyimmi ağlayımmı bilemedim :D
hep 85 alıyor kupa düşürüyor 6.0 gel artık geelll :(

BLade AzraiL

BLade AzraiL

Üye
    Konu Sahibi
@yasmos yasin abi nasıl bot bu ya daha 150 aldığını görmedim güleyimmi ağlayımmı bilemedim :D
hep 85 alıyor kupa düşürüyor 6.0 gel artık geelll :(
ahmetim düzelecek insaallah ugrasiyoruz. :)

e_tore

Üye
üye olamadım dandik bi soru var bilen varmı

HoneyBadgeR2

HoneyBadgeR2

Üye
ben hala brokenbot la takılıyorum.zira net arada gidiyo,clashbot ta bu büyük sıkıntı.malum kim tekrar giriş yapacak :ehe

e_tore

Üye
Registration Question bunun cevabı ne What is the name of this site?

BLade AzraiL

BLade AzraiL

Üye
    Konu Sahibi
video yukledım

HoneyBadgeR2

HoneyBadgeR2

Üye
buarada yasin istersen bizim klana gelebirlisin,90level üstü diğer arkadaşlarda gelebilir tabi :)
klan adı : Sakî (i sapkalı olcak) klanımız yarın 5 oluyo,yaş ortalalamız 30 :) ergen yok huzur var :)

BLade AzraiL

BLade AzraiL

Üye
    Konu Sahibi
Registration Question bunun cevabı ne What is the name of this site?
bu sitenin adı ne ?
buarada yasin istersen bizim klana gelebirlisin,90level üstü diğer arkadaşlarda gelebilir tabi :)
klan adı : Sakî (i sapkalı olcak) klanımız yarın 5 oluyo,yaş ortalalamız 30 :) ergen yok huzur var :)
clan benım terkedemem :) saoalsın
Yasmos yine ben bu seferde bunda sorun var söylediğin gibi yaptım ayarları start diyorum collecting diyor ne hareket var ne birşey bekliyor öylece
hemşo video yukledım bıde ayarı ona gore yapabılır mısın?
ben hala brokenbot la takılıyorum.zira net arada gidiyo,clashbot ta bu büyük sıkıntı.malum kim tekrar giriş yapacak :ehe
bu duzelmez ise broken e geçiş yapacam ben zaten :)

• Beğen
Tepkiler: e_tore ve baskahmet
basicx

basicx

Üye

DAYANAMADIM YİNE :D
SEN SU BOTUN LINKINI VE BIRDE AYARLARINIDA PAYLASIRMISIN DENEYEYIM BIR AGZIMIN SUYU AKTI GAMINETI GORUNCE :p

DAYANAMADIM YİNE :D
SEN SU BOTUN LINKINI VE BIRDE AYARLARINIDA PAYLASIRMISIN DENEYEYIM BIR AGZIMIN SUYU AKTI GAMINETI GORUNCE :p

BLade AzraiL

BLade AzraiL

Üye
    Konu Sahibi
broken icinde yeni konu acim mi yada bunun altina mi devam edim

Üst Alt