Oyun Clash Of Clans Savunma Taktikleri Resimli Paylaşım

Sponsorlu Bağlantılar

byAndroid

byAndroid

Üye
8 deyken hersey fulle bence

• Beğen
Tepkiler: avast

avast

avast

Üye
Ejderide 3 e bastim boylede herkesi alamiyorum ama iste

byAndroid

byAndroid

Üye
Biniciyi 4 e basacaktimda ejderi bas dedi klandakiler ejderi 3 e bastim bi 6-7 gun sorna biniciyi 4 basarim
Biniciyi tercih ederdim ben klan savasinda hep binici daliyom mesela
Gerci ejderde cok iyide nebilim alisamadim

babayaromatamaro

babayaromatamaro

Üye
bende merak ediyordum kardesim cevabin icin tesekkurler :)
rica ederim dostum

Koy binasini 9 a basip askerlerimi arttiriyim yoksa 8 deyken herseyimi fulleyim
kesinlikle basabildiğin kadar seviye, yapabildiğin kadar duvar yap. 9 levelde ganimet düşecektir. 318m altın çalmış oyuncu olarak ( 94 level ) kesinlikle fullemeden belediye kasma. 9 bina var teslalar ve havalar kaldı. 2015 te anca 10 a basarım. belkide basmam 9 level gayet zevklidir, ganimet olarakta 8 candır.

avast

avast

Üye
rica ederim dostum

kesinlikle basabildiğin kadar seviye, yapabildiğin kadar duvar yap. 9 levelde ganimet düşecektir. 318m altın çalmış oyuncu olarak ( 94 level ) kesinlikle fullemeden belediye kasma. 9 bina var teslalar ve havalar kaldı. 2015 te anca 10 a basarım. belkide basmam 9 level gayet zevklidir, ganimet olarakta 8 candır.
Yani onerin ne bana herseyi fulle oylemi bas diyosub

babayaromatamaro

babayaromatamaro

Üye
Yani onerin ne bana herseyi fulle oylemi bas diyosub
aynen öyle diyorum. savunmaları askerleri yükseltmeden seviye kasmak gereksizdir. duvarlarına bakıyorumda cidden 8 levelin daha başındasın.

babayaromatamaro

babayaromatamaro

Üye
Savunma olarak okcular bjde 2 sihirbaz kaldi
hava savunmaların düşük, teslaların düşük duvarların düşük. savunma sadece toplardan yada havanlardan ibaret değildir. beğenilmeyen teslalar yükseldikçe top kadar hem hava hedeflerine hemde yer hedeflerine ateş edebilmekte. bence oyunun 8 level olarak başındasın.
not: yüklenen resim küçük teslaların sanıyorum 2 level.

gss_adnan

gss_adnan

Üye

KÖYÜM NASIL?

Kontrol

Kontrol

Üye
Klan: ✅ KANKİLER ✅
Klan kodu: #28U8JYJ9

Ganimet korumaya yönelik

Asker seviyeleri(Binici 4 sv. oluyor laboratuvar da)

En az 8 seviye bina, askerler 5, ejder 3 olan 20 yaş ve üzeri arkadaşlar varsa klan a istek atıp Yunus demeleri yeterlidir.
Iyi eğlenceler..[emoji109]

jojo_va

jojo_va

Üye
6. seviye savunma arıyorum

aldanmayın fakir halim

Son düzenleme:
normlander

normlander

Üye
Köy binam 6.seviyede. bana hem kupayı hemde ganimeti saklayabilecegim bir koy duzeni lazim. Atabilirseniz sevinirim

Sucrofe

Sucrofe

Üye

Oyundan resmen soğudum. Yıldırım büyüsü bu oyunu rezil etmekten başka bir şey yapmıyor.

cardanadam

cardanadam

Üye

Oyundan resmen soğudum. Yıldırım büyüsü bu oyunu rezil etmekten başka bir şey yapmıyor.
Takıntı yapma bende senin gibi çok takıntı yapıyotdum şimdi geniş takılıyorum ana binayı dışarı koydum gelen onu alıp gidiyor ben gelişmeye bakıyorum

• Beğen
Tepkiler: Nextman
gss_adnan

gss_adnan

Üye
Oyun dilini değiştir Çin yap koy binani dışarı daha kolay yikcaklari bi yere koy Çin köylerini aramaya koyul deli ganimet kasıyorum öyle bn

byAndroid

byAndroid

Üye
Sandbox atack cok iyi ya onun sayesinde klan savaslari hep 3 yildiz :D

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Ben ona rağmen 2 yıldız kasıyorum. [emoji19] Ama bu sandbox attack sayesinde saldırmaya cesaret edemediğim köylere saldırıp 2 yıldız kasıyorum. Xmodgames sağ olsun. :good:

• Beğen
Tepkiler: Kontrol

Üst Alt