Çin Malı Telefonlarda İnternetten Video İzleme Crazyneco Farkıyla

Sponsorlu Bağlantılar

crazyneco

Üye
    Konu Sahibi
Çin Malı Telefonlarda İnternetten Video İzleme Crazyneco Farkıyla
Evet Arkadaşlar Hepiniz Çin Üretimi Telefonlarda İnternetten Video İzlemeyi Denemişsinizdir Fakat yapamamışsınızdır.

Şimdi Size Bunu Açıklayacam Video Playerimize Giriyoruz (yeni çıkan Telefonlarda Cinema Adı Altında Yer Alıyor)
Oradan Seçenekler Ve Daha Sonra Ağ Profili Kısımına Giriyoruz Ve Oradan Kullandıgımız Profili Seçiyoruz. Örneğin; Ben Kablosuz İnternet Kullanıyorum Ben Ordan Kablosuz Wlan Seçenegini İşaretledim.
Proxy Sunucusu Kapalı Kalıyor Değiştirmiyoruz Ve Bitti Diyip Kaydediyoruz.
Ardından a Girip İzleyeceginiz Videoyu Aratıp Ordan Üzerine Tıklıyorsunuz Ve
Video Playeriniz Devrede Cachelerle Youtube Deki Video ları Oynatacaktır...

Bu Anlatım Sadece Bana Aittir Ve Başka Hiç Bir Yerde Yoktur Bir Teşekür Yeter.
Emege Saygı

Saygılarımla Crazyneco

• Beğen
Tepkiler: senveben1234, selcuklalek, 44sami17 ve 3 diğerleri

HAMAKHAMAK

Üye
Sapl kardeşim allah razı olsun

CasuS_87

CasuS_87

Üye
saoll

metin burak

Üye
m.youtube.com die gıreceğiz demi

guesy2

Üye
vide player a girdiğimizde sadece hafıza seçeneği var

crazyneco

Üye
    Konu Sahibi
evet kardeşim m.youtube.com dan giricen şahsen halen bile giriyorum youtube videoları cacheler aracılıgı ile önbellekleme yapıp oyle videoplayerimizde açabiliriz
NOT: Sadece youtube için geçerlidir...

kardankedi

Üye
teşekkürler deniyorum şuan

tahaye

Üye
Paylaşım için teşekkürler .trident t1000 modelinde nasıl bir ayarlama yapacağız ?

xpatronbarboros

xpatronbarboros

Üye
kardeşim bu iş bu kadar kolaymıydı inanmak istiyorum bunun için ücret bile öderim beni tel çaldır 05326302112 adım ramazan çok önemli tşk

mulzazer

Üye
kardeş senin telin modeli ne,bu dediğin pinphonede de oluyormu,oluyorsa nasılyapacaz,video playerda öyle bir seçenek çıkmıyor da??

Ekremdin

Ekremdin

Üye
denicem olursa ALLAH senden razi olsun

oweo911

oweo911

Üye
kardeş bende j8 var onda olmuyor zaten dediğin yeri bulamdım :hmmm

farukuzak

Üye
benımde n96 mını var nasıl yapıcam bilen varsa yardımcı olabılırmı

aycann_

Üye
hocam dediğin doğru ben oynatıodum fakat telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm bidaha oynatamadım . aveanın wap ayarları sorunsuz . telefonda sinema dan ağ profili ordanda avea yı seçiyorum bağanamadı diyorr yardımcı olursan sevinirim ;)

ok2388

Üye
Cachelerle ne hocam ? benim işletim sistemi symbian ve opera mini kullanıyorum yardım eder misiniz

crazyneco

Üye
    Konu Sahibi
aycann öncelikle bağlantı kısmından veri hesaplarına aveanın paket veri ayarlarını yapıp ardından avea wap şeklinde kaydediceksin ve profil seçeneklerinden veri taşıyıcıyıı avea wap yapıp kaydedeceksin cinema adlı video playerden ağ hizmetlerine avea wapı seçerek kullanabilirsin. kolay gelsin

----------Eklendi @ 13:23:34 ---------- Yazıldı @ 13:22:11 ----------

diğer cep tarayıcılarından izleme yapamazsınız sadece orginal web hizmeti ile yapabilirsiniz.

----------Eklendi @ 13:23:51 ---------- Yazıldı @ 13:23:34 ----------

j8 ler bu özelliği desteklemez

kol@j

kol@j

Üye
Evet Arkadaşlar Hepiniz Çin Üretimi Telefonlarda İnternetten Video İzlemeyi Denemişsinizdir Fakat yapamamışsınızdır. Şimdi Size Bunu Açıklayacam Video Playerimize Giriyoruz (yeni çıkan Telefonlarda Cinema Adı Altında Yer Alıyor)Oradan Seçenekler Ve Daha Sonra Ağ Profili Kısımına Giriyoruz Ve Oradan Kullandıgımız Profili Seçiyoruz. Örneğin; Ben Kablosuz İnternet Kullanıyorum Ben Ordan Kablosuz Wlan Seçenegini İşaretledim.Proxy Sunucusu Kapalı Kalıyor Değiştirmiyoruz Ve Bitti Diyip Kaydediyoruz.Ardından a Girip İzleyeceginiz Videoyu Aratıp Ordan Üzerine Tıklıyorsunuz VeVideo Playeriniz Devrede Cachelerle Youtube Deki Video ları Oynatacaktır... Bu Anlatım Sadece Bana Aittir Ve Başka Hiç Bir Yerde Yoktur Bir Teşekür Yeter.Emege Saygı Saygılarımla Crazyneco
emeğine sağlık kardeş...gözel anlatmışsında...video oynatıcısı hangisini kullanıyorsun...benim oynatıcım o nkadar oynak değil de seçenekleri bulamadım...şu cepte cinema nın jar jad uzantılıs varsa benim işimi de görür..teşekkürler...hayırlı maxicepler

z_z_

Üye
Arkadaşlar java skyfire yok mu yaa onda flas destegı var boyle seylere gerek kalmıyor

mtncelik

Üye
player içinde akış ayarları denilen ayarlar var oradan kullandığın ağı ayarlaman lazım o kadar bi program olduğu için kullandığın ağı kendi görmüyor sen gösteriyosun :)

ke12rim

Üye
Arkadaşlar Çin Malı Galaxy s3'üm War Java Destekli Ve Youtubeden film müzik izlemek isdiyorum bildiqiniz proqramlar warmı
birde arkadaşlar bildiqiniz java proqramlı siteler java oyun felan warsa link atın lütfen hepinizden şimdiden allah razı olsun

Üst Alt