çin Malı Telefon Kullanırmısınız?

Sponsorlu Bağlantılar

hamittunc2

hamittunc2

Üye
    Konu Sahibi
çin Malı Telefon Kullanırmısınız?
Bugünlerde çift Simkartlı Telefon Almayı Düşünüyorum Sizce 6680 Mi Yoksa çift Sim Kartlı Bir Telefonmu

acemi26

acemi26

Üye
ıyyk napacaksın çin malı telefonu bende 6680 kullanıyorum o çift sim kartlı çin malı tellerden çok daha iyi. değmez çin malına

outlaw57

outlaw57

Üye
çin işlerine sakın bulaşma pahallı olsun çin işi olmasınn......:oke:

Hellboy®

Hellboy®

Üye
kesinlikle hayir

ubedullah talha

Üye
evet haklısın deymez

nightdragon35

nightdragon35

Üye
sony ericssonunda cinde fabrikası var oda mı kötü,çin işi derken ayrım yapalım.

disko partizani

Üye
çin malları kalitesiz ve ucuz malzemeden yapılıyor.paraya yazık olur alma.

schumici

schumici

Üye
kesinlikle çin yapımı çakmalardan uzak dur

yasar2406

Üye
her zaman pahalı telefon iyidir nokia malına güveniyorki o kadar para istiyor çin öyle değil dikkat edelim beyler

wurz86

Üye
elektronik eşyada herşey tamamen şanstır bence çin malı bukadarda kötü değil 6 aydır çin malı telefon kullanan tanıdığım var gayet memnun hemde yarı fiyatına

osman2510

Üye
ben sıfır kutusunda nokia e50 almıştım şarj aletinin üzrerinde çin malı yazıyordu şarj aletini 1 hafta kullana bildim ben çin mallarını kötülemek maksadıyla söylemiyorum fakat çok arıza yapıp cabuk iptal olan cihazlar oluyo bi mp3 çalarım vardı tamir serviside kapıkopmşum du her 2 günde bir cihazı yenisiyle deiştirdiyimi bilirim tamiri olmadıgı için yenisini veriyolardı ben 5 kere deiştim yenisiyle sıkıldım sattım sattıgım adamda deiştirmeye devam etti :)
orjinal cihazlar bulmak zorlaşıyo valla heryerde çin malları ama tayvan malezya bu ülkelerin elektronik teknorolojilewri gelişmiş ben çok kullandım memnun kaldım bunlardan uzak durmayın ha bu arada ABD malı cihaz bulursanız kaçırmayın ömürlük yapılıyor kullanıyorum ordan biliyorum.

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
cin yapımı arac gelecler ucuz ama ise yaramaz bence uzak durmalı

FerreT

FerreT

Üye
Çin malı gerek Telefon Gerekse diğer ürünleri olsun hepsi sahte 1 belki 2 yıl gider..Örneğin PSP slim çin malı ya şarj yuvası oynar ya joistik oynar telefon içinde geçerli Bunlar Bu nedenle Çin malından uzak durmanız tavsiye edilir..

Anıl Umut

Emekli Yönetici
kullanmamayı tercih ederim ben ondan o da benden uzak dursun:)

yasirarslan

yasirarslan

Üye
paraya yazık olur

Tec/-/no

Tec/-/no

Üye
Garantili Telefon almanı tavsiye ederim. yani 6680

techno.musty

techno.musty

Üye
Ben KuLLanıRım

GuNSTuR

GuNSTuR

Üye
çin malı kullanmam

MorgenSterN.

MorgenSterN.

Üye
sonyericsoonun cinde fabrikası var nokıa nın da var ama onlar kendileri yapıyor orjinal denetimli yani sadece fabrikası cinde o kadar .ama cinliller kopya yapıyo bilmeden konusuyorsun nıghtdragon35