çin malı iphone mt6225 wap gprs ayarları

Sponsorlu Bağlantılar

ıphon

Üye
bnmde çin malı iphone num var yazdıklarınızı aynen uyguladm face ve her türlü internet uygulamasına girebiliyordm fakat msn ye girdikten sonra bir daha diğer internet uygulamarına giremedm sürekli hata verdi şimdi face'e fln yine giremiyorm ne yapmam gerek?

hackedmys

Üye
abicim allah senden razı olsun eline emeğine sağlık çok teşekkürler ..........

himen26

Üye
arkadaşlar bunu yapamayanlar için açıyorum şimdi umarım yaparsınız

arkadaşlar yapmanız gerekenleri sırasıyla yazıyorum
öncelikle fabrika ayarlarına dön ;ayarlar-fabrika ayarlarına döne bas şifre 1122 sonra

1-Öncelikle telefonun ayarlar menüsünden TELEFON AYARLARI na girin. İlk seçenekte gördüğünüz SAAT TARİH seçeneğine girerek

Şehri İSTANBUL olarak ayarlayın
Tarih ve saat ayarlarından TARİHİ ve SAATİ ayarlayın

2-TURKCELL GPRS WAP AYARLARI

Hizmetler>>Veri Hesabı>>GPRS ten ilk seçeneğe(veya istediğiniz bir seçeneğe) girip DÜZENLE seçeneğini seçiniz,

Hesap Adı : TURKCELL GPRS WAP
APN : wap
Kullanıcı Adı : gprs
Şifre : gprs
Doğrulama Tipi : Normal olarak kaydedip çıkın..

Hizmetler>>İnternet Hizmeti>>Ayarlar>>Profiller>> Sim1-Sim2 den birini seçip en üstteki YENİ EKLE yi seçin.

Profil Adı : TURKCELL GPRS WAP
Ana Sayfa :
Veri Hesabı : GPRS e girip TURKCELL GPRS WAP ı seçin.
Bağlantı Tipi : http ı seçin ,proxy kullan ewet
İp Adresi : 212.252.234.168 port:8080
Güvenlik : Kapalı seçip geri diyerek çıkın.

seçip bitti diyor ayarları kaydediyoruz.
Hizmetler>>İnternet Hizmeti>>Sim seç (sim1) Hattınızı seçin. Profillere girerek TURKCELL GPRS WAP ı etkinleştirin

3-eğlence-java ayarları-sim seç-sim1i seç ,sonra onun hemen bi altındaki java sım1 profilini ayarlamış olduğun türkcell gprs wapı seç ve kaydet.

4-operayı kur

5-javadan kurmuş olduğun operayı bi kere tıkla ağ profiline gir.
6-profil modunu ,kullanıcı özel yap
sım seçi sim1 yap

7-bi altındaki java sım1 profilini türkcell gprs wap yap ve kaydet.

***bu anlattıklarım türkcell hat üzerinden nete girmek içindir,diğer operatörlerlede bu ayarlara yaparak herhangi bir java programa bağlanabilirsiniz.***diğer oparatörler için ise sadece wap ayarlarını aşağıdaki gibi yapın diğer ayarlar aynı şekilde yapın...

***vodafon için ;***

Hizmetler>>Veri Hesabı>>GPRS ten ilk seçeneğe(veya istediğiniz bir seçeneğe) girip DÜZENLE seçeneğini seçiniz,

Hesap Adı : Vodafone live
APN : vflive
Kullanıcı Adı : vodafone
Şifre : vodafone

Hizmetler>>İnternet Hizmeti>>Ayarlar>>Profiller>> Sim1-Sim2 den birini seçip en üstteki YENİ EKLE yi seçin.

Profil Adı : Vodafone live
Ana Sayfa :
Veri Hesabı : GPRS e girip Vodafone live ı seçin.
Bağlantı Tipi : WAP ı seçin
İp Adresi : 212.065.136.226
Kullanıcı Adı : Boş
Şifre : Boş

**avea için**

Hesap Adı : AVEA GPRS WAP
Kullanıcı Adı : wap
Şifre : wap

Profil Adı : AVEA GPRS WAP
Ana Sayfa :
Veri Hesabı : GPRS e girip AVEA GPRS WAP ı seçin.
Bağlantı Tipi : HTTP yi seçin
Proxy adres : 213.161.151.201
Proxy port : 8080
Kullanıcı Adı : BOŞ BIRAK
Şifre : BOŞ BIRAK

ne kadar teşekkür etsem azdır iki adet ayrı çin malı tlf.vardı ikine uyguladım..ikisindede artık internete bağlanıyor..teşekkür ederim dostum.

nigaa

Üye
tşk ederım;)

demir3434

Üye
arkadaşlar url yi kabul etti ama internete girerken bağlantı hatası diyor ne yapmam gerekiyor

three_crescent

Üye
ben yeni cin malı iphone 4 aldım ama sımdı bu solenen ayarlar kablosuz ınternetten baglandıgımız ıcınde gecerlımıdır acaba yardımcı olurmusunuz lutfen tskkrler

eci-e

Üye
3-eğlence-java ayarları-sim seç-sim1i seç ,sonra onun hemen bi altındaki java sım1 profilini ayarlamış olduğun türkcell gprs wapı seç ve kaydet.

burayı bulamdm. eğlenceye griyorm ama java ayarı yok. bi yardm etseniz ya :S

yasin46

Üye
ya bende yatptım herşey tamam ama java bölümünü uygulayamıyorum lütfen bana ulaşırmısınız [email protected] yardımlarınızı bekliyorum :(

nevzat-3500

Üye
SEVER 1 ARKADAŞIM OPERAYI NASIL KURACAGIM DERİN BİR ACIKLAMA YAPARMISIN İNTERNETE BAĞLANA BİLİYORUM AVEA DAN mail adresim [email protected]

emretabata

Üye
herşeyi denedim ama olmadı

loordof22

Üye
arkjdaşlar her şey denedeim ama internet girerken bir yeri araıyor internete girmiyor sonrada çagrı sonlandırıldı diyor neden

vedat13

Üye
arkadaşlar bunu yapamayanlar için açıyorum şimdi umarım yaparsınız

arkadaşlar yapmanız gerekenleri sırasıyla yazıyorum
öncelikle fabrika ayarlarına dön ;ayarlar-fabrika ayarlarına döne bas şifre 1122 sonra

1-Öncelikle telefonun ayarlar menüsünden TELEFON AYARLARI na girin. İlk seçenekte gördüğünüz SAAT TARİH seçeneğine girerek

Şehri İSTANBUL olarak ayarlayın
Tarih ve saat ayarlarından TARİHİ ve SAATİ ayarlayın

2-TURKCELL GPRS WAP AYARLARI

Hesap Adı : TURKCELL GPRS WAP

Profil Adı : TURKCELL GPRS WAP
Ana Sayfa :
Veri Hesabı : GPRS e girip TURKCELL GPRS WAP ı seçin.
Bağlantı Tipi : http ı seçin ,proxy kullan ewet
İp Adresi : 212.252.234.168 port:8080

Hizmetler>>İnternet Hizmeti>>Sim seç (sim1) Hattınızı seçin. Profillere girerek TURKCELL GPRS WAP ı etkinleştirin

4-operayı kur

5-javadan kurmuş olduğun operayı bi kere tıkla ağ profiline gir.
6-profil modunu ,kullanıcı özel yap
sım seçi sim1 yap

7-bi altındaki java sım1 profilini türkcell gprs wap yap ve kaydet.

***bu anlattıklarım türkcell hat üzerinden nete girmek içindir,diğer operatörlerlede bu ayarlara yaparak herhangi bir java programa bağlanabilirsiniz.***diğer oparatörler için ise sadece wap ayarlarını aşağıdaki gibi yapın diğer ayarlar aynı şekilde yapın...

***vodafon için ;***

Hesap Adı : Vodafone live
APN : vflive
Kullanıcı Adı : vodafone
Şifre : vodafone

Profil Adı : Vodafone live
Ana Sayfa :
Veri Hesabı : GPRS e girip Vodafone live ı seçin.
Bağlantı Tipi : WAP ı seçin
İp Adresi : 212.065.136.226
Kullanıcı Adı : Boş
Şifre : Boş

**avea için**

Hesap Adı : AVEA GPRS WAP
Kullanıcı Adı : wap
Şifre : wap

Profil Adı : AVEA GPRS WAP
Ana Sayfa :
Veri Hesabı : GPRS e girip AVEA GPRS WAP ı seçin.
Bağlantı Tipi : HTTP yi seçin
Proxy adres : 213.161.151.201
Proxy port : 8080
Kullanıcı Adı : BOŞ BIRAK
Şifre : BOŞ BIRAK

bu ayarları yaptım ama gecersiz url diyor

ya kardeş ben turkcell ayarlarını yaptım hepsini port neydi onu yapmadımherşeyi yaptım aynen ama hala bağlantı başarısız diyor sen bana faceden anlatırsan sevinirim msnm : kirilmiskalbim @ hotmail.com

--------------- Ekleme ---------------

allah razı olsun yaptım

mehmetşerife

Üye
slm ben mehmet, benimde kaçak iphonem var hattım avea. dedıgınz butun ıslemlerı yaptım fakat facebook a gıremıyorum, facebooka git dediğimde bu numara aranıyor 09366010010 ne yapmam lazım lütfen yardım edin!!!!!!!!!

nrbnsltn

Üye
gerçekten çok teşekkrler

oraza

Üye
allah razı olsun yaptım

sedecetimucin

Üye
arkadaşlar ya ben de iphone 4g cin olanı var ben bu telefonla internete giriyorum yanlız bir sorum var internette tüm diller cince yazıyor telefonun menüsü türkce sadece interte girince cine dönüyor bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim

yektaburan

Üye
bende opera 4 ve opera 5 var. opera 4 error veriyor. opera 5 ise açılmıyor. yarıda kalıyor.

eqolll

Üye
burda yapılanları birebir uyguladım ve hiçbir sıkıntı çekmeden istediğim formatda bağlandım bunu sağlayana bınlerce kez tesekkur ederım emegıne sağlık

kelime_36

Üye
kardeşler benim tl markası x-phone vodafone hattı var ama wap agiremiom bu yönergeler olurmu? şimdiden teşekkürler

yektaburan

Üye
bende 6225 iphone 4 var. o.facebook dışında hiçbir siteye girmiyor. iletişim hatası diyor. ayrıca telefonda yüklü olan opera da çalışmıyor. bir de google maps 2gündür açılmıyor. nolur çabuk cevap yazın. şimdiden teşekkür ederim....

Üst Alt