Cihazım HD Destekliyor mu?

Sponsorlu Bağlantılar

Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
    Konu Sahibi
Cihazım HD Destekliyor mu?
Arkadaşlar, geçtiğimiz gece yapılan güncellemeden sonra cihazımda HD ibareli kanallar belirdi lakin açtığımda ses var görüntü yok. "Yayın Hatası" yazıyor şuan HD kanallardan radyo hizmeti alıyorum. Cihaz

Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
    Konu Sahibi
Konu yukarı

iizzz

iizzz

Üye
cihazın hd deyilk.hd girişli.1080.görüntüyü dsteklemez

• Beğen
Tepkiler: Bessonnitsa
phasan

phasan

Üye
Arkadaşlar, geçtiğimiz gece yapılan güncellemeden sonra cihazımda HD ibareli kanallar belirdi lakin açtığımda ses var görüntü yok. "Yayın Hatası" yazıyor şuan HD kanallardan radyo hizmeti alıyorum. Cihaz
Hd cihazda hem ses verir hem görüntü sd yayında ses verır hd yayının görüntüyü veremez

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Hd cihazda hem ses verir hem görüntü sd yayında ses verır hd yayının görüntüyü veremez

@phasan Kardeş Bir Sorum Olacak Full Hd Tv Alsammı Almasammı Kararsızım Ama FullHd Uydu Alıcısı Alacağım 1080P Televizyon Almam Şartmı Hd Kanallalları İzlemek İçin 2. Televizyon Olacak Benimkisi Tek Çanaktan Anlayacağın.

• Beğen
Tepkiler: phasan
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
@phasan Kardeş Bir Sorum Olacak fu ll Hd Tv Alsammı Almasammı Kararsızım Ama FullHd Uydu Alıcısı Alacağım 1080P Televizyon Almam Şartmı Hd Kanallalları İzlemek İçin 2. Televizyon Olacak Benimkisi Tek Çanaktan Anlayacağın.
Eger tv alacaksan dvb-s2 yani hd uydu alıcı olsun içinde ve yerin dar ise bir avantaj . Cihaz ile uğraşmaya gerek yok elindeki cihazı da elindeki tv ye takarsin. A101 markette samsung akıllı tv var 100 ekran 1150 tl smart ama alıcı var mı bakmadım içinde .

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Eger tv alacaksan dvb-s2 yani hd uydu alıcı olsun içinde ve yerin dar ise bir avantaj . Cihaz ile uğraşmaya gerek yok elindeki cihazı da elindeki tv ye takarsin. A101 markette samsung akıllı tv var 100 ekran 1150 tl smart ama alıcı var mı bakmadım içinde .

O Fiyat Çok Fazla Ben Makul Küçük Birşey Alıcam Fullhd Olmayan Televizyonda Fullhd Kanalları İzleyebilirmiyim ?

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
O Fiyat Çok Fazla Ben Makul Küçük Birşey Alıcam Fullhd Olmayan Televizyonda Fullhd Kanalları İzleyebilirmiyim ?
HD özellği varsa belki izlenir ama hd ile full hd izlenmez zaten tr de hd tv Bile tam oturmamis. HD tv bence yeterli .

phasan

phasan

Üye
@phasan Kardeş Bir Sorum Olacak fu ll Hd Tv Alsammı Almasammı Kararsızım Ama FullHd Uydu Alıcısı Alacağım 1080P Televizyon Almam Şartmı Hd Kanallalları İzlemek İçin 2. Televizyon Olacak Benimkisi Tek Çanaktan Anlayacağın.
Arkadaşım tam verım almak için tv de uydu alıcısıda hd olmalı ve tek çanaktan tv izlersenız iyi olur bazen 2 tv aynı uydudan verınce bırısı çekmeme sorunu olabiliyor

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Arkadaşım tam verım almak için tv de uydu alıcısıda hd olmalı ve tek çanaktan tv izlersenız iyi olur bazen 2 tv aynı uydudan verınce bırısı çekmeme sorunu olabiliyor

Onu Anladımda Tv Hd Olması Gereklimi ?

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Yok oyle degıl tam olarak hd kalıtesınde goruntu olmaz hd uydu alıcısında goruntu ses olur ama tv hd ol adıgından iyi goruntu olmaz

Anladım Sen Ne Önerirsin Hd Tv mi Yoksa qHd Tv mi ? 8-)

Üst Alt