Yardim Uydu alicisi tavsiye ..?

Sponsorlu Bağlantılar

mavi_yeleli

Üye
    Konu Sahibi
Yardim Uydu alicisi tavsiye ..?
Merhaba
Uydu alıcısı bakıyorum pek anlamadığım bir konu

Öncelikli olarak d smart türk almadan turksat üzerinde yayın yapan discovery, animal planet gibi şifreli kanalları nasil izleyebilirim

Android telefonum da iptv üzerinden farklı ülkelerin yayınlarını izliyorum fakat türkçe değil
Sanırım iptv destekli bir cihaz alsam benzer bir durum ortaya çıkacak

Kararsız kaldığım cihazlar
Redline ts 100 hd wifili forumlarda uydu bölümlerine baktığımda redline markası ile ilgili paylaşım soru yada tavsiye göremedim
Ben çok tercih edilen bir marka sanıyordum ama sanırım değil
Yanında wifi adaptör verildiği için bana cazip geliyor

**127 tl r ts 100hd+wifi adaptör +iptv

**158 tl next minix cool

***119 tl next minix black

***154 tl
Dreamstar DREMİNİ

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Değerli insan bedava türkçe belgesel kanalları yok izleyenler haram ve kaçak yapıyor . Hukuki cezası var .
Alıcıya gelince mini ler hiç biri gerçek kalite değil Çin den gelir burada logo koyulur örneğin next minix serisi .
Sana mini tavsiyesi versem
Next minix full hd
Minix combo
Minix Amigo
Botech piko 207 hd
Bir kaç tane daha güzel var
Büyük kasa ucuz istersen
Hiremco chipbox plus full hd
Linx 1050
Next 1050
Goldmaster 1050
Atlanta hd box
Yumatu sparta cihazlar

En iyileri ise Enigma sistemli linux tabanlı cihazlar bunlar 400 den 3000 tl ye kadar çıkar ikinci el 250 tl bulunur .
Gigablue
Vu+
Dreambox

• Beğen
Tepkiler: maryjane, Alanseyhi ve mavi_yeleli

mavi_yeleli

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim hocam detaylı açıklamanız için
Hemen hemen aynısı olsada yazılım , servis desteği , stabilite veya kanal geçişi, ısınma , iptv veya wifi gibi farklılıklar vardır

Tam anlayamadım ama redline nin hdmi kablosu sabit sanırım
Redline wifi alıcısı ile benim için önde ama marka hakkında bilgi pek yok

Next Black mi yoksa redline mi ram işlemci yazılım olarak hangisi iyidir SD görüntülerde aralarında fark var midir

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Teşekkür ederim hocam detaylı açıklamanız için
Hemen hemen aynısı olsada yazılım , servis desteği , stabilite veya kanal geçişi, ısınma , iptv veya wifi gibi farklılıklar vardır

Tam anlayamadım ama redline nin hdmi kablosu sabit sanırım
Redline wifi alıcısı ile benim için önde ama marka hakkında bilgi pek yok

Next Black mi yoksa redline mi ram işlemci yazılım olarak hangisi iyidir SD görüntülerde aralarında fark var midir
Denemek te fayda var ama imkan bulmak zor . Uydu alıcı esnafı olmadığın için tek şansın verdiğim cihazlardan birini almak .

iizzz

iizzz

Üye
o kanaları hilagal seyrdemesin.d.sımart.alacaksın ip tv.adireslerde iki günde bir degişir.boşuna uraşma.

Son düzenleme:

Üst Alt