Cepten youtube girme kesin çözüm...

Sponsorlu Bağlantılar

teknologs

Üye
    Konu Sahibi
Cepten youtube girme kesin çözüm...
Arkadaşlar youtube programınız var fakat telekom yüzünden giremiyorsanız wifi veya operatör bağlantınızı yani gprs edge ayarlarınızın dns adresini değiştirip sonra programınızdan girin ve karşınızda youtube...bende nokia e71 var çatır çatır tüm videoları izliyorum..sonunda oldu..

• Beğen
Tepkiler: allegro1, feramis, palaska2525 ve 10 diğerleri

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Bilgi için teşekkürler, umarım işe yarıyordur.

polo291

polo291

Üye
sağol

akitbe

Üye
Arkadaşlar youtube programınız var fakat telekom yüzünden giremiyorsanız wifi veya operatör bağlantınızı yani gprs edge ayarlarınızın dns adresini değiştirip sonra programınızdan girin ve karşınızda youtube...bende nokia e71 var çatır çatır tüm videoları izliyorum..sonunda oldu..

iyi de kaç yapalım ayarları ???

comue65

Üye
Bende e65 var bunda olurmu olursa nasıl yapabılırım????

blck_hckr

Üye
arkdasım nasıl oldugunuda acıklasanaaaaa

ahenk

ahenk

Üye
dns ayarlarını 4.2.2.2 ve 4.2.2.1 yaparsanız youtube programı çalışır
yasaklı tüm sitelerede girerersiniz pc deki gibi

crazy5252

crazy5252

Üye
slm arkadaşlar bende nokia n95 var almanyadan youtube a girip videoları izliyorum fakat adresindeki videoları izleyemiyorum.nedeni ne olabilir acaba yardım ederseniz sevinirim.cevabı maile atarsanız daha güzel olur. e-mail: [email protected] . şimdiden tşk ederiz..lütfen mail olursa iyi olur bekliyorum cevaplarınızı

djridwan

Üye
ayarlar-bağlantı-erişim noktaları-bağlantı yaptığın wi-fi üzerinde düzenle-seçenekler-gelişimiş ayarlar-ipv4 ayarları-dns adresi

darülmendep

darülmendep

Üye
Ben giriyorum rahatça

eko_ekrem

eko_ekrem

Üye
yok ya denemeyin :D demisim bilmiıom

gokberkgovercin

gokberkgovercin

Üye
Kanka benim telefon n81 8gb ayarları değiştirdim ama olmuyor. Bu sefer youtube'a değil internete giremiyorum

musray

Üye
thanxxx

futbol123

futbol123

Üye
saol

net0019

Üye
YouTube'daki videoları izlemek için bir çok yöntem var herkesin bildiği gibi. Ancak host dosyası, DNS, program yükleme, proxy gizlen vb bir çok kişi için yapması zor şeyler olabiliyor. Herkesin bu teknik olayları bilmesi zor.

YouTube'daki tüm videoları her yerden, her bilgisayardan adresine girerek ya da Google'dan "video penceresi" diye arayarak da izleyebiliyorsunuz.

Hem çok hızlı hem de güvenli. Tasarımı çok sade ve kullanımı çok kolay. Arama sonuçları Türkiye'ye özel, istenmeyen ve ahlaki olmayan zararlı videolar da filtreleniyor sanırım.

Tüm video'ları da isteyen kendi sitesine ekleyebiliyor ve oradan oynatılmasını sağlayabiliyor(Bu süper bir özellik). Facebook'ta paylaşılan videolar da direkt Facebook üzerinden oynatılabiliyor.

Umarım faydalı olur.

filmania

Üye

arkadaşım paylaşım için teşekkürlerde bende 5530XP var,dns ayarlarını değiştirdim,ama hala youtube giremiyorum bildiğim bütün dns leri yazmama rağmen olmadı sence problem nerden kaynaklanıyor..
müsadenle bir sorumdaha olacak aynızamanda facebook,dizi izle gibi sitelerdeki videolarıda izleyemiyorum,halbuki telefonun kendi youtube uygulaması var...bu arada internete wi-fi ile bağlanıyorum...
yardımcı olursan sevinirim

acheenoxs

Üye
hocam kusura bakma ama ben de e71 kullanıcısıyım ama dediğin ayarları bulamadım dns girmek için... resimli ya da detaylica anlatirsan sevinirim.

Ekremdin

Ekremdin

Üye
Eline sağlık

toyotavits

Üye
arkadaşlar bende youtube programını buldum çok güzel çalışıyor fakat bunu bu sitede nasıl sizinle paylaşacağımı bilmiyorum pc de kayıtlı smbian olan tüm telefonları destekler

clrky

Üye
kardeş ben nokia e71 kullanıyorum değiştirdim dns ayarlarını gene girmedi

Üst Alt