Cep telefonunda 2 saniyede sertifikalama işlemi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

underzero21

Üye
süpersin dostum çalışıyor helal olsun...

habbuj

habbuj

Üye
teşekkürler

antifb001

antifb001

Üye
ya ben cok beceriksizim ya pa mı yo rum :(:(:(:(:(

E63 kullanıyorum birisi bana yardımcı olabilir mi acaba ???

cemokan20

Üye
sunumunuz için teşekkür ederim ama bize verdiğiniz,içinde 2 parça olan dosya nerde?

myhopes

Üye
5530 kullanıyorum dediğiniz ayarları yaptım ama mesajlar kısmında bulunan sertifika yapacağım programa ulaşamıyorum nasıl ulaşıcam o programa gözükmüyo ...

--------------- Ekleme ---------------

telofunu bilgiyaara bağlayarak bi dosya oluşturdum sertifika yapacağım programıda içine attım işlemi gerçekleştirdim ama olmadı nerde sorun var acaba

braza62

Üye
3 sn surdu parami geri istiyorum :D:D tesekkurler.

p-siko mobile

p-siko mobile

Üye
sağolda ben 6630 için arıyorum telefonum sisx oyunlarını açıyor ama sisx programlarını açmıyor

atakan25

atakan25

Üye
ya ben biöyle uğraşacağıma telefoncuya yaptırcam yahu

sekercanom

Üye
nokia e71 kullanıyorum, dediklerinizi 15 saniyede yaptım yükledim ettim ama sonuc , güvenilmeyen bir site tarafından yaptıgınız için uygulama kapatılmıştır.

uls2205

Üye
arkadaşım sertifika dosyaları nerede ???

pol_ist

pol_ist

Üye
kardesim bu free signer i yukedik fakat oda sertifika istiyor nasıl is anlamadım bi yardımcı olun yav:)

Kardesim eline emegine saglık gercekten cok ugrastım ama sonunda basardım yapamayan arkadaslar olursa her sekilde yardımcı olmaya hazırım ozel mesaj yazabilirler LAZOFLUUUUUUUUUUU BİR NUMARASIN USAĞUM:)

eylulde

eylulde

Üye
freesigner linki nerede?

pol_ist

pol_ist

Üye
tesekkurle usta supersin gercekten

goksel66

Üye
teşekkürler.....................

muryan23

muryan23

Üye
freesigner nerede?ekteki dosyada olan oysa eğer yüklenmiyor sertifika hatası veriyor diyor.opda ya başvurdum ama nasıl yükleyeceğimi bilmiyorum nası iştir bu

mustan14

mustan14

Üye
kardeşim saolasın e71 denenmiştir oluyo

mukoline

mukoline

Üye
TOPRAĞAM HERŞEM TAMTAKIR AMA BU BENİM 6220 c KESİNLİKLE BÖYLE BÖCEKLERİ KABUL ETMİYOR,SÖYLEDİĞİN HERŞEYİ HALLETTİM KANKA MALESEF YEMEDİ EMEĞİN İÇİN TEŞEKKÜRLER,6220 c İÇİN BİRŞEYLER BULURSAN BANA MESAJ AT OK..:))

pol_ist

pol_ist

Üye
freesigner nerede?ekteki dosyada olan oysa eğer yüklenmiyor sertifika hatası veriyor diyor.opda ya başvurdum ama nasıl yükleyeceğimi bilmiyorum nası iştir bu

dostum su linke tıkla acılan sayfadan rapid yardımı ile indirebilirsin

http://www.maxicep.com/s60-3rd-sist...un-hack-hic-bu-kadar-kolay-olmadi-297700.html

free signer verdigim linkte mevcut oradaki anlatımıda iyice okursan problemi çözmüş olursun

rojin

Üye
allah razı olsun kardeşim çok teşekkür ederim yüreğine sağlık

ByAbsn

ByAbsn

Üye
program güzel eline sağlık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt