Cep öğrenci

Konu, 'Vodafone Destek / Sorun / Şikayet' kısmında Uruloki tarafından paylaşıldı. Okunma: 2777 | Cevaplanma: 5

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Cep öğrenci

arkadaşlar benim hattım cep öğrenci tarifesinde vodafone'nun yeni çıkardığı self servis uygulamasıyla indirimli numaralarıma ekleme yapıcaktım ama sürekli eklediğiniz numara vodafone numarası değil diyor fakat numara vodafone ve cep öğrenci tarifesinde ayrıca 10 kişilik listede dolu değil hala anlamış değilim

Yazan: Uruloki
  2. Numarayı başka operatöre taşımış olabilirmi?

3. hayır imkansız yani çok yakınım olduğu için biliyorum

4. bilgisi olan yok mu acaba?

5. yepyeni cep öğrenci tarifesine geç onda 10 numara sınırı yok tüm vodafonlularla konuşa bilirsin bu arada vodafonun sitesinde bazı sorunlar var işlem yaparken devamlı hata veriyor bunun çözümü yok gitcen cepşopa yaptıracaksın eğer yaptırmak istiyorsan.

6. yeni cep öğrenciye geçerimde diğerleri nasıl arıyacak yani yine 10dk sı 30kr mu yani onlar arayınca

Cep öğrenci konusuna benzer içerikler

1. Vodafone'den Cep Öğrenciye İndirim ( 17 Kasım 2008 | Vodafone Genel Bilgiler / Haberler )

Cep konuş paketlerinde ekstra dakikalar sizi bekliyor ve bununlada kalmayıp hangi yönü ararsanız arayın dakikası 7,5 Yeni Kuruş'dan konuşabiliyorsunuz.
  2. Yenilenen Cep Öğrenci tarifesi ( 19 Şubat 2010 | Vodafone Kampanyalar /Tarifeler )

Yeni Cep Öğrenci ile konuşmanın dakikasına 1 kontörden fazla ödemeyin! Yeni Cep Öğrenci tarifesiyle, tek seferde 250 kontör yükleyin, tüm Vodafonelularla 10 dakikası 1 kontöre, tek seferde 150 kontör yükleyin, tüm Vodafonelularla 5 dakikası...
  3. Yeni Cep Öğrenci TL ( 2 Nisan 2010 | Vodafone Kampanyalar /Tarifeler )

Yeni Cep Öğrenci ile konuşmanın dakikasına 30 kuruştan fazla ödemeyin! Yeni Cep Öğrenci tarifesiyle, tek seferde 50 TL yükleyin, tüm Vodafonelularla 15 dakikası 30 kuruşa, tek seferde 30 TL yükleyin, tüm Vodafonelularla 10 dakikası 30 kuruşa...
  4. Cep öğrenciye geçme ( 22 Mart 2011 | Vodafone Kampanyalar /Tarifeler )

selam arkadaslar. benim tarifem cep1. cepogrenciye gecmek istiyorum. ne yapmaliyim?
  5. Faturasız Vodafone Yeni Cep Öğrenci ( 28 Eylül 2013 | Vodafone Kampanyalar /Tarifeler )

Hat Türü :Faturasız Aylık Sabit Ödeme :20,00TL Grup İçi Tarife :40 kr/10 dk Şebeke İçi Tarife :40 kr/10 dk Diğer Operatörler :40 kr/2 dk Diğer Bilgiler Sabit Hat :40 kr/2 dk Grup İçi SMS :41 kr/adet Şebeke İçi SMS :41 kr/adet Diğer...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Eylül 2015 Cuma - 17:30:55