Candy Crush Modlu Güncel Sürüm(1.34.1)

Sponsorlu Bağlantılar

orhanblt

orhanblt

Üye
    Konu Sahibi
1.26.0 da normal bolumde yeni leveller eklenmedi. Baykus bolumunde yeni leveller eklendi. Birkac mesj once belirtmistim. Yani bir sikinti yok :)

aromil

Üye
Bize yeni mod lazım sanırım ben 1.26 da olanların hepsini bitirdim. Bu arada aylardır emeğini kullanıyor ama kullanıcı adımı unuttuğum için girip teşekkür edemiyordum. Teşekkür ederim arkadaşım, tüm çabaların için.

• Beğen
Tepkiler: orhanblt
UpOneTR

UpOneTR

Üye
@orhanblt dostum bence modun nasıl yapıldığını bi konuda anlar çok istekli ve ya senden sürekli güncel sürüm bekleyenler
çok biliyolarsa kendileri yapsınlar :D

orhanblt

orhanblt

Üye
    Konu Sahibi
@orhanblt dostum bence modun nasıl yapıldığını bi konuda anlar çok istekli ve ya senden sürekli güncel sürüm bekleyenler
çok biliyolarsa kendileri yapsınlar :D
Saatlerce ugrasip Bu konu altinda paylasmistim birara. 1 aydan fazla orda durdu. Biriki arkadas disinda tek soru soran olmadi. Bende gereksiz oldugunu dusunup kaldirdim. Hatta herkes kendine gore modlayip paylasirsa cesitlilik de artar demistim. Tabi insanlari herhangi bir konuya ilgi duymadi diye yadirgayamazsiniz. Forumda saatlerce emek verilmis bir tsk. Bile almadan kaybolup giden birsuru konu var. Bir teşekkür ü Çok gormeyen tum dostlara sonsuz tskler. :)

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR ve romaryu
UpOneTR

UpOneTR

Üye
Saatlerce ugrasip Bu konu altinda paylasmistim birara. 1 aydan fazla orda durdu. Biriki arkadas disinda tek soru soran olmadi. Bende gereksiz oldugunu dusunup kaldirdim. Hatta herkes kendine gore modlayip paylasirsa cesitlilik de artar demistim. Tabi insanlari herhangi bir konuya ilgi duymadi diye yadirgayamazsiniz. Forumda saatlerce emek verilmis bir tsk. Bile almadan kaybolup giden birsuru konu var. Bir teşekkür ü Çok gormeyen tum dostlara sonsuz tskler. :)
ben senin açından demiştim

emeğine gerçejten herkes adına teşklekkür ederim ayrıca :D

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS. ve orhanblt
orhanblt

orhanblt

Üye
    Konu Sahibi
Eyw.

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR

aga27

Üye
Eskisi level 530 yeni verdiginiz hilede 530 level düzeltseniz bir zahmet tesekkur1,25 level 530 1.26, level.530 bir zahmet ilgilenin emekci kardeş

mürteza16

mürteza16

Üye
Teşekkürler… :oke:

Ferzan

Ferzan

Üye
1.27 sürümü ne zaman eklenecek acaba :)

• Beğen
Tepkiler: aga27
orhanblt

orhanblt

Üye
    Konu Sahibi
Eskisi level 530 yeni verdiginiz hilede 530 level düzeltseniz bir zahmet tesekkur1,25 level 530 1.26, level.530 bir zahmet ilgilenin emekci kardeş
1.26. Da normal bolumlere 530 dan sonra yeni level eklenmedi. Baykus bolumune yeni level eklendi. Yani bir sikinti yok.

eşref gümüşsay

eşref gümüşsay

Üye
:tşk:

• Beğen

aga27

Üye
Anlatamdım herhalde eski surum yani 1.25 level 530 1,26 diye verdiginiz yeni surumde level 530 magazada 555 level var anlamadım

suleymaneser

suleymaneser

Üye
Canyd Rush hastaları için ideal :)

• Beğen
zayif4646

zayif4646

Üye
Teşekkürler işime yaradı hamle yetmediğinde çok sinir oluyordum .

• Beğen
orhanblt

orhanblt

Üye
    Konu Sahibi
Anlatamdım herhalde eski surum yani 1.25 level 530 1,26 diye verdiginiz yeni surumde level 530 magazada 555 level var anlamadım
himmm haklisiniz. Şimdi baktim da 1.27.0 guncellemesi yayınlanmış. Onu da musait olunca halleder paylasirim.

aromil

Üye
1.27 ne zaman yayınlanır? Merakla bekliyorum.

serkaN70

Üye
Yeni sürüm de bölümler açılmış mı acaba ? Yeni sürüm ne zaman eklenir bekliyoruz.

Silinen Üye 2413060

Silinen Üye 2413060

Kapalı Hesap
.

Son düzenleme:
orhanblt

orhanblt

Üye
    Konu Sahibi
fu ll hileli versiyon 1.2.6 da baykuş bölümü hamle hilesi yapılmamış bilginize
Arkadaşlar, çok yüksek puan veriyor diye hamleyi arttırma dediler. Bana da mantıklı geldi. Bende bomba süresini 99 yapıp baykuşun devrilmesini engelledim o kadar. Yani her şey kontrol altında :)

muharrem19811

Üye
Eskiden bir hile vardı. Bölumlerden arkadaşlardan yardım almadan geçiyorduk. O hile varmı

Üst Alt