Candy Crush Modlu Güncel Sürüm(1.34.1)

Sponsorlu Bağlantılar

orhanblt

orhanblt

Üye
    Konu Sahibi
peki bu dediğini yapınca kayıtlı oyun silinirmi facebookta ki

Oyundaki durumunuz facabook hesabina tanimlidir. Oyun facebook a bağlandığı surece kaldığınız yerden devam edersiniz.

pusatt

pusatt

Üye
Teşekkürler

orhanblt

orhanblt

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim.

sewry

Üye
oyunu s4 e kurabildim bu sefer fakat can dolu dıyor 99999 yazıyor. ama hamle hala aynı gorunuyor. mesela 1. bölümde falan 30lu bır seydı.. ???

orhanblt

orhanblt

Üye
    Konu Sahibi
oyunu s4 e kurabildim bu sefer fakat can dolu dıyor 99999 yazıyor. ama hamle hala aynı gorunuyor. mesela 1. bölümde falan 30lu bır seydı.. ???

Yanılmıyorsam ilk 5 bölüm de 30 sonrakilerinde 80 olacak. Eminim ki ilk 5 bölümde 30 hamle yeterli olacaktir.:D ama daha once oynamis olsaydin direkt kaldigin yerden 80 hamleli olarak devam ederdin.

UpOneTR

UpOneTR

Üye
orhan mod sana mı ait?

rtaymus07

rtaymus07

Üye
Hocam iyi güzelde ben şu hileliyle normal olanın yerini değiştirmeyi anlamadım. Normal olanı yedekleyip kaldırdım sonra hileli Apk yı kurdum oynadım ama çok abartılı sonuçlar çıktı. Normal olana geçeyim dedim ama beceremedim. ŞU değiştirme işini bi anlatırmısın??

orhanblt

orhanblt

Üye
    Konu Sahibi
Hocam iyi güzelde ben şu hileliyle normal olanın yerini değiştirmeyi anlamadım. Normal olanı yedekleyip kaldırdım sonra hileli Apk yı kurdum oynadım ama çok abartılı sonuçlar çıktı. Normal olana geçeyim dedim ama beceremedim. ŞU değiştirme işini bi anlatırmısın??

ilk msjda yazdigim gibi bunun 2 yolu var. Ya sifirdan play store dan orjinal hilesiz olani indirip kurmalisiniz. Yada sizin durumunuzda oldugu gibi yedegini almissaniz. T.beckup i kullandiginizi varsayarsak t.beckup programini ac- sağ üst köşedeki tik isaretine tikla ve geei yukle bölümünden candy crush i sec ve onayla. Eger hem hileli olani hemde hilesiz olani yedeklediyseniz geri yukle listesinde 2 side gorunecektir. Bunlari ayirt etmen gerek.

• Beğen
Tepkiler: rtaymus07
rtaymus07

rtaymus07

Üye
ilk msjda yazdigim gibi bunun 2 yolu var. Ya sifirdan play store dan orjinal hilesiz olani indirip kurmalisiniz. Yada sizin durumunuzda oldugu gibi yedegini almissaniz. T.beckup i kullandiginizi varsayarsak t.beckup programini ac- sağ üst köşedeki tik isaretine tikla ve geei yukle bölümünden candy crush i sec ve onayla. Eger hem hileli olani hemde hilesiz olani yedeklediyseniz geri yukle listesinde 2 side gorunecektir. Bunlari ayirt etmen gerek.

Saol hallettim :D:thumbup::

by_oguz

by_oguz

Üye
bunda virüs felan varmı? yükledim oyunu actım king bilmem ne arkadasınız sizden can istiyor dedi. halbuki benim listemde böyle bir arkadaşım yok. bende hemen geri sildim. paylaşım için teşekkür ederiz ama sakata gelmeyelim.

orhanblt

orhanblt

Üye
    Konu Sahibi
bunda virüs felan varmı? yükledim oyunu actım king bilmem ne arkadasınız sizden can istiyor dedi. halbuki benim listemde böyle bir arkadaşım yok. bende hemen geri sildim. paylaşım için teşekkür ederiz ama sakata gelmeyelim.
Kesinlikle virüs yoktur. Ama inanmak zorunda da değilsiniz. Taratıp öğle yüklersiniz. Gelen mesajı tam olarak yazarsanız ne olduğunu anlatmaya çalışırım.

by_oguz

by_oguz

Üye
Kesinlikle virüs yoktur. Ama inanmak zorunda da değilsiniz. Taratıp öğle yüklersiniz. Gelen mesajı tam olarak yazarsanız ne olduğunu anlatmaya çalışırım.

kardeş sana inanmıyorum demedim, yanlış anlaşıldıysam özür dilerim. sadece aklıma takılanı sordum.

wolfjr

Üye
Şu oyunun kolay bi hilesi yokmudur yav.

tasciali

Üye
Arkadaslar facebooktan ceza yermıyız. Sonra facemız. Kapanmasın ole bisey olurmu help. Me

kalbimdesiin

Üye
hileye gerek yokki.freedomu indirin kurun listeden oyunu seçin freedomda herşey bedava oyun içi ne isterseniz satın alın google play den alınmış gibi gösteriyor :)

Üst Alt