Candy Crush Modlu Güncel Sürüm(1.34.1)

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2413060

Silinen Üye 2413060

Kapalı Hesap
.

Son düzenleme:

muharrem19811

Üye
Anlatamdım herhalde eski surum yani 1.25 level 530 1,26 diye verdiginiz yeni surumde level 530 magazada 555 level var anlamadım
Yeni sürumü çıktı 1.27 oldu o yüzdendir belki

orhanblt

orhanblt

Üye
    Konu Sahibi
1.27.0 (güncel sürüm) 1. mesaja eklenmiştir. Hilesiz 9999 can ve sadece hamle hileli versiyonuda zaman buldukça eklerim.

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
eşref gümüşsay

eşref gümüşsay

Üye
1.27.0 oyunu 80 hamleli yaparsaniz cok sevinirim

eşref gümüşsay

eşref gümüşsay

Üye
1.27.0 olan guncelleyi de bitirdik :)
545 bolum var bitti acaba google play daki 545 den fazlami ....

• Beğen
Tepkiler: orhanblt
orhanblt

orhanblt

Üye
    Konu Sahibi
1.27.0 olan guncelleyi de bitirdik :)
545 bolum var bitti acaba google play daki 545 den fazlami ....
Oyunu google playden indirip modluyorum zaten. :) Google play stordanda bakarsanız. Son güncelleme tarihi 21 mart da yayınlanan 1.27.0 sürümdür. Bu arada dünya çapında 545 i bitiren birkaç kişiden biri olmalısın. :)

Son düzenleme:
eşref gümüşsay

eşref gümüşsay

Üye
:tşk:
Evet dogru aynisiymis toplam:545 bölüm. ...orhanblt
senden bır ricam var :)

farm heroes saga hamle hilesi yapabılırmısın yaparsan
cok sevınırım bu oyuna gececem :)....

orhanblt

orhanblt

Üye
    Konu Sahibi
Beceririm yada beceremem bilmiyorum ama oyunun hilesini yapabilmem için oyunu bilmem gerekir. Yani arttırılacak,azaltılacak paremetreleri ve ne işe yaradıkları gibi. Hiç oynamadığım bir oyun üzgünüm.

eşref gümüşsay

eşref gümüşsay

Üye
canın sagolsun :)

• Beğen
uater

uater

Üye
:tşk::hoba::nazar::rock::dance:arkadaşlar orda YAZANI HARFİYYEN YAPIN KALDIĞINIZ levelden DEVAMM EDİYONUZ COK İYİ YAAA...

Son düzenleme:

ozkan1987

Üye
Eline sağlık paylaşımın çok güzel .

Luck Star

Luck Star

Üye
Ben 400lerdeyim yapmaya gerek varmi acaba :P

Silinen Üye 2413060

Silinen Üye 2413060

Kapalı Hesap
.

Son düzenleme:
orhanblt

orhanblt

Üye
    Konu Sahibi
1.2.6dan beri baykuş yerini gecemiyorum yeni versiyonda da baykuş yerindeki hamleleri artirmadiniz sizin karariniz yapacak bir şey yok benim gibi düşünenler için ayri bi mod yapsaniz çok iyi olurdu
Tamam 60 hamleli yapar paylasirim birara.

troy2525

Üye
Öncelikle paylaşım için çok teşekkür ederim. Fakat hile 1.27.0 ful hile verdiğin dosyayı kurdum sayfadaki söylenenleri yaptım çalışmadı ne hamle nede can hiç bir değişiklik yok play storeden bi farkı yok bir bakarmısın.Hamle sayısı az can hiç yok 1.27.0 düzeltirmisin

orhanblt

orhanblt

Üye
    Konu Sahibi
Öncelikle paylaşım için çok teşekkür ederim. Fakat hile 1.27.0 ful hile verdiğin dosyayı kurdum sayfadaki söylenenleri yaptım çalışmadı ne hamle nede can hiç bir değişiklik yok play storeden bi farkı yok bir bakarmısın.Hamle sayısı az can hiç yok 1.27.0 düzeltirmisin
Normal bölümler 80 hamle ve bombalar 99 sn. de patlar. Ayrıca şeker sayısı 4 dür(kırmızı-sarı-yeşil-mavi). Can sayısında bir değişiklik yapmadım çünkü 1 canla geçemeyeceğiniz bölüm hemen hemen yok.
Baykuş bölümüne gelince herşey orjinaldir. Sadece baykuşun tahterevalliden düşme ihtimali yoktur. Ama eskiden olduğu gibi onuda 60 hamleli yapıp paylaşacam.
Eğer yüklediğiniz oyunda bu dediklerim yoksa. Biryerde hata yapmış olmalısınız. 1. msjdaki talimatları gözden geçirmenizi öneririm.

troy2525

Üye
Normal bölümler 80 hamle ve bombalar 99 sn. de patlar. Ayrıca şeker sayısı 4 dür(kırmızı-sarı-yeşil-mavi). Can sayısında bir değişiklik yapmadım çünkü 1 canla geçemeyeceğiniz bölüm hemen hemen yok.
Baykuş bölümüne gelince herşey orjinaldir. Sadece baykuşun tahterevalliden düşme ihtimali yoktur. Ama eskiden olduğu gibi onuda 60 hamleli yapıp paylaşacam.
Eğer yüklediğiniz oyunda bu dediklerim yoksa. Biryerde hata yapmış olmalısınız. 1. msjdaki talimatları gözden geçirmenizi öneririm.
dostum 487 levelde hamle sayısı 60 geçilmiyo senin verdiğin 1.27.0 kurdum söyledikleerinin hepsini yaparak ama olmuyo sorun bende de olabilir tekrar denicem cevap için tşk ler.

corus54

corus54

Üye
TeşekkülerTeşekkürler

• Beğen

Üst Alt