c7 ön kamera sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

asim_gödek

Üye
    Konu Sahibi
c7 ön kamera sorunu
slm arkadaşlar ön kamerayı açtığım da "beklenmedik bir hata oluştu telefonu yediden başlatın"uyarısı veriyor.yazılımdan kaynaklandığını düşünmüştüm ama anna ve bellede de aynı sorunu yaşadım.yardımcı olursanız sevinirim..

realplayer2

realplayer2

Üye
n86-8mp telefonum vardı o da arka kamerada aynı sorunu veriyodu kendi orjinal temasından birini seçince sorun olmuyodu ama sonradan yükleme bi tema seçince böyle bi hata veriyodu senin sorununda bu olabilir orjinal bi tema seç bida dene bakim

kalbimdesiin

Üye
Ön kameran sorunlu bi n70 vardı bi ara onda da aynı sıkıntı vardı kamera arızalanmisti

seko2201

seko2201

Üye
arkadaşım bendede c7 de aynı sorun vardı ama arka kmerada ne yaptıysam olmadı tema falan hersey format ama olmadı.servıse verdım kemaranın içinden bır parçası bozulmuş.SERVİSE VERMEDEN OLMAZ YANI...

papi11

Üye
nerde, ne kadar ödediniz acaba?

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
garantili ise ücretsiz yaparlar kvk ve teleservice

Akatsuki

Akatsuki

Üye
Aynı sorun bende de var ama Belle güncelleştirmesinden sonra meydana geldi. Anna kullanırken ön kameram çalışıyordu, Belle'den sonra hata vermeye başladı.

prof_81

Üye
bendede aynı sorun var belle güncellemesinden sonra çalışmadı benimkiside çözüm bulan oldumu yoksa servisemi göndermek lazım

blackcemre

Üye
Telefonuna phoenix ile flash at.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt