C6-01 Belle Refresh Modifiyeli CFW 111.040.1511 Mad Eagle Güncellendi [27-09-2012]

Sponsorlu Bağlantılar

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye

otomatik başlata ekle desemde telefonu açınca yamayı yine aktif etmek gerekiyo bnde anlamadım gitti

?

bende çözemedim bu rompatcher autostart sorununu..startup dosyası yazmak gerekiyormuş sanırım ama onu da ben yapamadım..farklı bir yöntemi var belli ki ama hiçbir yerde detaylı yazmıyor. bende telefonu kapatıp açtıkça elle başlatıyorum patchleri ne yapayım..onun için tekrar telefona flash atamam :)

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe

glden

Üye
ben bu phoneix 2012 programını indiremedim bana pm atarak yollayabiirmisiniz arkadaşlar

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici

bende çözemedim bu rompatcher autostart sorununu..startup dosyası yazmak gerekiyormuş sanırım ama onu da ben yapamadım..farklı bir yöntemi var belli ki ama hiçbir yerde detaylı yazmıyor. bende telefonu kapatıp açtıkça elle başlatıyorum patchleri ne yapayım..onun için tekrar telefona flash atamam :)

Bunu genelde rompatcher sürümünden yapıyordu. Belki yeni sürümü çıkarsa onda çözerler sorunu.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
İmzamdan ulaşabilirsin phoenix 2012'ye link düzeltildi.

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye

Bunu genelde rompatcher sürümünden yapıyordu. Belki yeni sürümü çıkarsa onda çözerler sorunu.

3.1 + son sürüm değil miydi?

belconun cfw de kullandığını kullanıyorum ama sonuç aynı

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
​olabilir..ya da refresh de autostart yöntemi işlemiyor..

• Beğen
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
doctorrr

doctorrr

Üye
yarın belco nun cfw çıkıyor belki o halletmiştir :naughty:

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
nispetmi yapıyorsun ? :D

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi

valla müdür yarın senin cfw nden onun cfw ye geçicem kusruma pilav yeme adam yapmış :P:

tabiki herkesin kendi popileri var :D ben kimseye yalvarmıyorumki yükle diye zaten kendime yaptım test ettim bir sorun görmedim faydalanmak isteyen arkadaşlar olur diye düşündüm ve yayınladım :)

• Beğen
Tepkiler: doctorrr
amficci

amficci

Üye
eline sağlık sorunsuz çalışıyor:oke:

• Beğen
doctorrr

doctorrr

Üye

tabiki herkesin kendi popileri var :D ben kimseye yalvarmıyorumki yükle diye zaten kendime yaptım test ettim bir sorun görmedim faydalanmak isteyen arkadaşlar olur diye düşündüm ve yayınladım :)
teşekürler valla güzeldi tadı hala damağımda ama işte bende onu bekliyordum paylaştığın için teşekürler bi' ara bende bi' cfw yapmaya kalkıştım paylaştım falan :evet: bunlar güzel şeyler önemli olan paylaşman çok teşekür ederim :tebessüm:

• Beğen
Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Yazılımı denedim teşekkürler eline sağlı gayet stabile çalışıyor akıcı kaydırma özelliğini eklemen çok iyi olmuş.

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe ve ANIL
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi

teşekürler valla güzeldi tadı hala damağımda ama işte bende onu bekliyordum paylaştığın için teşekürler bi' ara bende bi' cfw yapmaya kalkıştım paylaştım falan :evet: bunlar güzel şeyler önemli olan paylaşman çok teşekür ederim :tebessüm:

evet çalışmalarının devamını bekleriz :)

- - - Eklendi - - -

Yazılımı denedim teşekkürler eline sağlı gayet stabile çalışıyor akıcı kaydırma özelliğini eklemen çok iyi olmuş.

sağolun.

• Beğen
Tepkiler: doctorrr

Üst Alt