Bu Ne Durgunluk Yaw??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bu Ne Durgunluk Yaw??
Nerelerdesiniz arkadaşlar hiç sesiniz soluğunuz çıkmıyor. Sıkıldım yaw :(

kurt bey

kurt bey

Üye
her eleştirene içinden geçeni dile getirene giden gider kalan sağlar bizimdir derseniz durgunlukta olur krizde

Exalans

Exalans

Üye
hava sıcak millet tatilde piknikte

mAd_girL

mAd_girL

Üye
hava soğuk olur okulda olurlar hava sıcak olur tatilde olurlar hava soğuk olur okulda olurlar hava sıcak olur tatilde olurlar hava soğu... :|

irun

irun

Üye
mevsimlerden yaz, günlerden pazar.. en güzel akşam üstü saatleri.. her normal insan gibi herkes kendini atmıştır bitarafa.. :)
ha biz niye burdayız?.. onu bende bilmiyorum walla..:aman2:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
her eleştirene içinden geçeni dile getirene giden gider kalan sağlar bizimdir derseniz durgunlukta olur krizde

Konuyla ne alakası var bunun? Ya sizi anlamıyorum arkadaşlar illa uzak mı durmamız lazım yöneticiyiz vs diye. Tamamen normal üye gibi davranmak istiyorum ama gördüğüm tepkiye bakın. Hiçbirşey yazmayıp sadece okumamız mı lazım.?

Ayrıca ben onu sitedeki durgunluk vs diye yazmamıştım sadece sıkıldım öylesine konu açtım. Ki bu tarz konular her zaman açılır burası bir forum ve açılan konularda belirli bir seviye olacak, bir amacı olacak diye bir kaide yok.

Hade eyw..

kurt bey

kurt bey

Üye
Konuyla ne alakası var bunun? Ya sizi anlamıyorum arkadaşlar illa uzak mı durmamız lazım yöneticiyiz vs diye. Tamamen normal üye gibi davranmak istiyorum ama gördüğüm tepkiye bakın. Hiçbirşey yazmayıp sadece okumamız mı lazım.?

Ayrıca ben onu sitedeki durgunluk vs diye yazmamıştım sadece sıkıldım öylesine konu açtım. Ki bu tarz konular her zaman açılır burası bir forum ve açılan konularda belirli bir seviye olacak, bir amacı olacak diye bir kaide yok.

Hade eyw..

sen bi soru sordun bende düşüncemi söyledim sen iyi bişi yaptında ben kötü bişimi söyledim. iyi madem bundan sora fikrimizi söylemeyelim ewet herkes tatilde o yüzden böyle :ıslık

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
sen bi soru sordun bende düşüncemi söyledim sen iyi bişi yaptında ben kötü bişimi söyledim. iyi madem bundan sora fikrimizi söylemeyelim ewet herkes tatilde o yüzden böyle :ıslık

Fikrinizi söylemeyin diye birşey diyemem asla buna hakkım yok. Herkes fikirlerini söyleyebilir tabiki. Ama art niyetle yönetime saldıracak bir şekilde söylenemez fikirler onu belirtmek istedim.

Her eleştirene değil gitmesi gerekenler vardı ve gittiler. Oturup ağlayacak değiliz ya.?

kurt bey

kurt bey

Üye
ben art niyetli bişi söylemedimki kardeş. kimseye saldırmak gibi bi niyetim yok ben paylaşmak ve eğlenmek için burdayım kimseye bi gıcığım yoq bi kişi vardı bilen bilir oda gitti zaten

Honda-VTI

Honda-VTI

Üye
Selam millet keyifler nasıl?İstanbul bugün yine yanıyor ne olacak sonumuz bilmiyorum :)

Midea Rubenis

Üye

ayrıca sitedeki yeni üyeleri bir ölü yapıp aradan 3-4 gün sonra o ölüden vazgeçip bir başka kişi yapılırsa tabi böle sessiz ve ıssız kalır. van_hojdonk önce beni ölü yaptı sen o ölüsün dedi sonrada bosch yaptı sen bosch sun dedi IP den yakaladım dedi banlamam lazım ya neyse dedi site sahibine şikayet ettim geri dönüşte olmadı. Allah bilir daha kaç yeni üyeye böyle saygısızlıklar yapılıyor. Kaç yeni üye bu durumdan ötürü siteye yatırım yapmaktan vaz geçiyor şahsen ben şuan başka siteye yöneldim çünkü yapılan saygısızlığa karşı sessiz kalındı dikkat ettiysen senin bu yorumuna hemen harekete geçiyor ve seni etkisiz kılıma çabası güdüyor şimdi aynısını benim mesajada yapar saygısızlık diz boyu

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ayrıca sitedeki yeni üyeleri bir ölü yapıp aradan 3-4 gün sonra o ölüden vazgeçip bir başka kişi yapılırsa tabi böle sessiz ve ıssız kalır. van_hojdonk önce beni ölü yaptı sen o ölüsün dedi sonrada bosch yaptı sen bosch sun dedi IP den yakaladım dedi banlamam lazım ya neyse dedi site sahibine şikayet ettim geri dönüşte olmadı. Allah bilir daha kaç yeni üyeye böyle saygısızlıklar yapılıyor. Kaç yeni üye bu durumdan ötürü siteye yatırım yapmaktan vaz geçiyor şahsen ben şuan başka siteye yöneldim çünkü yapılan saygısızlığa karşı sessiz kalındı dikkat ettiysen senin bu yorumuna hemen harekete geçiyor ve seni etkisiz kılıma çabası güdüyor şimdi aynısını benim mesajada yapar saygısızlık diz boyu

Benim banlanmam mı gerekiyordu size gönderdiğim pm'lerden ötürü? :box

irun

irun

Üye
Sevgili van_hoijdonk, Midea Rubenis'in Bosch olduğunu gerçekten IP den tespit edildiyse onun tekrar banlanması gerekmiyor mu? Kuralları ihlal ettiği için banlanmış biri, yine kural ihlali yaparak fake bir nickle geri dönerse, yapılması gereken ''banlanman lazım ama neyse'' deyip geçiştirmekmidir.. Bu konuda kurallar ne diyorsa, onu yapmanı rica ediyorum senden..:sn:

Midea'nın da (nam-ı değer Bosch) bu durumdan rahatsız olacağını sanmıyorum. Zaten kendiside ''bu ıssız sitede'' aramızda olmaktan iyice sıkılmıştı artık.. Onun bizden, bizim ondan tamamen kurtulmamız herkes için en iyisi olacak.. Yeni bir fake'le, pardon nick'le aramıza dönmesse tabi..:ok2:

Midea Rubenis

Üye
Benim banlanmam mı gerekiyordu size gönderdiğim pm'lerden ötürü? :box
çok zekice yazılmış bir mesaj olarak görüyorum bu yazdığını

Niye mi ?

1- Ben banlanmalısın demedim
2- Yazdığın bu zekice mesajla benim seninle uğraştığım imajını vermeye çalışıyorsun. Böylelikle kendini haklı çıkartma direk olarak doğacak bir durumdur.
3- Yönetici olabilirsin. Yönetici olman özür dileyebilme davranışını senden almaz. Ben yöneticiyim hata yapsamda yapmasamda özür dilemem diye düşünce açığa çıkıyor.
4- Yoksa bu sitede yöneticiler iftira atıp sonrada özür bile dilemeden defteri kapatır mı hep ? Eğer öyleyse ... (devamını diğer arkadaşlara bırakıyorum onlar yorumu yapsınlar)

Seni şiddetle kınıyorum. Anlamadığım birde nerdesiniz millet diye konu açıyorsun. Burda olanlara daha önce banlanmış kişi muamelesini açıkça yapıyorsun üyeyi rencide ediyorsun kırıyorsun şimdide banlanmam mı lazım diyorsun ?

Yöneticilerin hataları tüm sitedeki kişilere aksedilmezse şimdi milletin büyük çoğunluğu beni o ölü zannediyor bereket bosch u pm den yazdın millet şimdi aaa bu bosch mu diye kötü kötü bakacak. EEEEEE ben bosch yada ölü değilsem o zaman milletle forumda nasıl kaynaşacağım herkes beni fake olarak görecek, nasıl paylaşım yapabilirim akıl var mantık var. Fişlenmiş birisi hemde haksız yere bir yöneticinin sadece varsayımlardan yola çıkarak bunu yapması sonuçta şunu doğurur üye katılım yapmaz çeker gider böylece ıssız kalırsınız sonrada konu açarsın MİLLET NERELERDESİNİZ sıkıldım. sanırım sıkılma sebebin şu olsa gerek birileri daha gelse onlarada iftira atsam eğlensem can sıkıntım gitse.:ehe

Ayrıca durup dururken bana karşıda kinlendin. Dolayısıyla ben bu şekilde forumda katılımda bulunmaya kalksam herşeyde karşımda duracak ve yöneticilik sıfatının verdiği gücü kötüye kullanarak beni forumdan attırmak için çabalayacaksın. Genelde böyle olur. Bir çok forumda çok gördük. Site sahibi diğer forumlarda yöneticiye gerekli cezaları verdi ve forum dahada canlandı. Ben bu sözlerimle site sahibini yönlendirmiyorum kendisi benden birşeyler öğrenecek değildir. Site sahibi bizden bir çok şeyi mutlaka daha iyi biliyordur. ama kayırma varsa ıssızlık asla geçmez. bu bilmende kanıtlanmıştır.

mAd_girL

mAd_girL

Üye
herkeste böyle bi konu açılmasını bekliyomuş galiba içindekileri dökmek için adam iyi ki sıkıldım diye bi konu açmış.. bayada iyi saptırıyosunuz heaa :sinir

Midea Rubenis

Üye
Sevgili van_hoijdonk, Midea Rubenis'in Bosch olduğunu gerçekten IP den tespit edildiyse onun tekrar banlanması gerekmiyor mu? Kuralları ihlal ettiği için banlanmış biri, yine kural ihlali yaparak fake bir nickle geri dönerse, yapılması gereken ''banlanman lazım ama neyse'' deyip geçiştirmekmidir.. Bu konuda kurallar ne diyorsa, onu yapmanı rica ediyorum senden..:sn:

Midea'nın da (nam-ı değer Bosch) bu durumdan rahatsız olacağını sanmıyorum. Zaten kendiside ''bu ıssız sitede'' aramızda olmaktan iyice sıkılmıştı artık.. Onun bizden, bizim ondan tamamen kurtulmamız herkes için en iyisi olacak.. Yeni bir fake'le, pardon nick'le aramıza dönmesse tabi..:ok2:

al işte bir önceki mesajımda neden böyle konuştuğumu bu kardeş ispatlıyor.

ben bosch değilim olsam bu iftiracı arkadaş muhakkak banlardı site sahibinede şikayet ettim ama bana geri dönüş olmadı bilgi verilmedi. Bak van ne yazmış

Benim banlanmam mı gerekiyordu size gönderdiğim pm'lerden ötürü?

kendisinin banlanmasından bahsediyor. burdan şu anlaşılıyor yada ben şunu anlıyorum site sahibi benim bosch olmadığımı anladı ama bunu forumda belirtmesi gerekirdi

eğer bosch isemde banlanmam gerekirdi bu konuda da haklısınız tabi forum kuralında varsa belirtilmiş ise

kısaca durum karışık önce ölü olduk sonra bosch sonra banlamam lazım seni dedi pm den bana sanırım ben bosch olsaydım beni bosch olarak algıladığı için tepkiyi ölçmek amaçlı yazmış

Midea Rubenis

Üye
herkeste böyle bi konu açılmasını bekliyomuş galiba içindekileri dökmek için adam iyi ki sıkıldım diye bi konu açmış.. bayada iyi saptırıyosunuz heaa :sinir

konu değiştirldiği için özür dilerim ama kaç gündür pm den cevap bekliyorum kimse bir şey demiyorum forumda açık açık fake ilan edildik ve van tarafından kişisel olarak fişlendik. Bu durumu dile getirmek en doğal hakkım çünkü hem yeni gelen üyelere diğer gidenüyeler imajı oturtuluyor hemden nerdesiniz ben sıkıldım diyor bana otomatikmen cevap hakkı doğdu

daha fazla yazmayacağım site sahibine pm yollayacağım neden cevap gelmedi diye

eğer sende bosch yada ölü olmadığın halde böyle iftiralara kurban gitsen sende bu tür konuda konuşma ihtiyacı duyardın bundan emin ol :spr saygılar

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
çok zekice yazılmış bir mesaj olarak görüyorum bu yazdığını

Niye mi ?

1- Ben banlanmalısın demedim
2- Yazdığın bu zekice mesajla benim seninle uğraştığım imajını vermeye çalışıyorsun. Böylelikle kendini haklı çıkartma direk olarak doğacak bir durumdur.
3- Yönetici olabilirsin. Yönetici olman özür dileyebilme davranışını senden almaz. Ben yöneticiyim hata yapsamda yapmasamda özür dilemem diye düşünce açığa çıkıyor.
4- Yoksa bu sitede yöneticiler iftira atıp sonrada özür bile dilemeden defteri kapatır mı hep ? Eğer öyleyse ... (devamını diğer arkadaşlara bırakıyorum onlar yorumu yapsınlar)

Seni şiddetle kınıyorum. Anlamadığım birde nerdesiniz millet diye konu açıyorsun. Burda olanlara daha önce banlanmış kişi muamelesini açıkça yapıyorsun üyeyi rencide ediyorsun kırıyorsun şimdide banlanmam mı lazım diyorsun ?

Yöneticilerin hataları tüm sitedeki kişilere aksedilmezse şimdi milletin büyük çoğunluğu beni o ölü zannediyor bereket bosch u pm den yazdın millet şimdi aaa bu bosch mu diye kötü kötü bakacak. EEEEEE ben bosch yada ölü değilsem o zaman milletle forumda nasıl kaynaşacağım herkes beni fake olarak görecek, nasıl paylaşım yapabilirim akıl var mantık var. Fişlenmiş birisi hemde haksız yere bir yöneticinin sadece varsayımlardan yola çıkarak bunu yapması sonuçta şunu doğurur üye katılım yapmaz çeker gider böylece ıssız kalırsınız sonrada konu açarsın MİLLET NERELERDESİNİZ sıkıldım. sanırım sıkılma sebebin şu olsa gerek birileri daha gelse onlarada iftira atsam eğlensem can sıkıntım gitse.:ehe

Ayrıca durup dururken bana karşıda kinlendin. Dolayısıyla ben bu şekilde forumda katılımda bulunmaya kalksam herşeyde karşımda duracak ve yöneticilik sıfatının verdiği gücü kötüye kullanarak beni forumdan attırmak için çabalayacaksın. Genelde böyle olur. Bir çok forumda çok gördük. Site sahibi diğer forumlarda yöneticiye gerekli cezaları verdi ve forum dahada canlandı. Ben bu sözlerimle site sahibini yönlendirmiyorum kendisi benden birşeyler öğrenecek değildir. Site sahibi bizden bir çok şeyi mutlaka daha iyi biliyordur. ama kayırma varsa ıssızlık asla geçmez. bu bilmende kanıtlanmıştır.

2- Size karşı kendimi haklı çıkartmaya çalışmıyorum.
3- Gerektiği yerde özürde diledik forumda. Ama sadece GEREKTİĞİ YERLERDE.

Nerdesiniz millet diye konu açmam buradaki arkadaşlara olan yakınlığımdan dolayıdır. Burada böyle muhabbetler döner. Eskiden gececiler kahvesi vardı sabaha kadar aktif olan bir konu ve gececi arkadaşlar şarkı vs yollardı. Samimiyet göstergesidir bunlar.

Benim amacım üyelerden soyutlanmış yönetici yerine üyelerle beraber gözüken yönetici olmaktır 7 Aralık 2004'ten bu yana. (Kuruluş tarihi)

Bir yöneticinin varsayımları değildir. Varsayım olsaydı size pm bile atmazdım. Fakat ip taramasında ne hikmetse aynı çıktı. Büyük şans değil mi?

Sıkılma sebebin vs diyerek haddinizi aştığınızın farkında mısınız? Ben saygılı konuşuyorum senle benli olmadan.? Şimdi ben saygısız mı konuşuyorum diye üste çıkmak isteyebilirsiniz ki öyle olacak buna da eminim sadece belirtmek istedim. Daha saygılı konuşsanız iyi olur.

Benim hayatımda kimseye karşı kin beslemek yoktur. Nasıl beni bu kadar iyi tanıyorsunuz da bana karşı kinlendin diyebiliyorsunuz anlayamadım. Açabilir misiniz biraz?

Yönetici sıfatını bugüne kadar hiçbir zaman kötüye kullanmadım eğer öyle olmuş olsaydı gereken zaten yapılırdı. Burası demokratik bir ortam eğer ben kötüysem üyelere karşı zaten herkes benden rahatsız olur ve bu rahatsızlığını dile getirir. Fakat bugüne kadar şurada yanlışsın dendiğini görmedim? Demek ki bu da işimi iyi yaptığımın göstergesidir değil mi?

Yöneticilere gereken cezalar zaten verilir. Geçmişte bunlar bizim sitemizde de olmuştur ama şuanda bunu gerektirecek birşey yoktur benim kanaatime göre. Ama çok göze batan bir durum varsa belirtilir belgeler, deliller sunulur ve gerekende yapılır buna emin olabilirsiniz.

Kayırma varsa derken pek anlayamadım? Site sahibi benim babamın oğlu mu? Yüzünü dahi 1 kez görmemişimdir sadece sanal ortamdan tanıdığım bir arkadaştır. Bu da bana bir ayrılacak getirmez ve gerektirmez...

Saygılar
van_hoijdonk...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

Kurallar banlanmış birinin geri dönmesine izin vermemektir. Doğru olan ceza almış birinin geri geldiğinde banlanmasıdır haklısınız bu konuda.

Ama bizim yönetim olarak aldığımız özel bir karar var. Kuralların esnetilmesi şeklinde. Çok çok aşırı bir durum olmadıkça herkese kapımız açıktır kim olursa olsun. Farkında mısınız önceden imzalara tek tek dikkat ederdim fakat şimdi dikkat edilmiyor.

Neden? Çünkü net bir sınır koymak istemedik TÜM KURALLARDA.

En basitinden örnek vermek gerekirse imza konusunda 120*750 pixel resim varsa 3 satır yazı olabiliyordu ama bugün görüyorum ki birçok arkadaşın imzası bu net kurallara uymuyor. Yinede uygulamıyoruz.

Açıkçası kuralları bir nevi gevşetmek istedik fakat bu ters taraflara da çekilebilir herkesin görüşüne saygı duyarım. Bizim yönetim olarak kararımız budur...

Saygılar
van_hoijdonk...

Midea Rubenis

Üye
2- Size karşı kendimi haklı çıkartmaya çalışmıyorum.
3- Gerektiği yerde özürde diledik forumda. Ama sadece GEREKTİĞİ YERLERDE.

Nerdesiniz millet diye konu açmam buradaki arkadaşlara olan yakınlığımdan dolayıdır. Burada böyle muhabbetler döner. Eskiden gececiler kahvesi vardı sabaha kadar aktif olan bir konu ve gececi arkadaşlar şarkı vs yollardı. Samimiyet göstergesidir bunlar.

Benim amacım üyelerden soyutlanmış yönetici yerine üyelerle beraber gözüken yönetici olmaktır 7 Aralık 2004'ten bu yana. (Kuruluş tarihi)

Bir yöneticinin varsayımları değildir. Varsayım olsaydı size pm bile atmazdım. Fakat ip taramasında ne hikmetse aynı çıktı. Büyük şans değil mi?

(1)Sıkılma sebebin vs diyerek haddinizi aştığınızın farkında mısınız? Ben saygılı konuşuyorum senle benli olmadan.? Şimdi ben saygısız mı konuşuyorum diye üste çıkmak isteyebilirsiniz ki öyle olacak buna da eminim sadece belirtmek istedim. Daha saygılı konuşsanız iyi olur.

(2)Benim hayatımda kimseye karşı kin beslemek yoktur. Nasıl beni bu kadar iyi tanıyorsunuz da bana karşı kinlendin diyebiliyorsunuz anlayamadım. Açabilir misiniz biraz?

Yönetici sıfatını bugüne kadar hiçbir zaman kötüye kullanmadım eğer öyle olmuş olsaydı gereken zaten yapılırdı. Burası demokratik bir ortam eğer ben kötüysem üyelere karşı zaten herkes benden rahatsız olur ve bu rahatsızlığını dile getirir. (3)Fakat bugüne kadar şurada yanlışsın dendiğini görmedim? Demek ki bu da işimi iyi yaptığımın göstergesidir değil mi?

Yöneticilere gereken cezalar zaten verilir. Geçmişte bunlar bizim sitemizde de olmuştur ama şuanda bunu gerektirecek birşey yoktur benim kanaatime göre. Ama çok göze batan bir durum varsa belirtilir belgeler, deliller sunulur ve gerekende yapılır buna emin olabilirsiniz.

Kayırma varsa derken pek anlayamadım? Site sahibi benim babamın oğlu mu? Yüzünü dahi 1 kez görmemişimdir sadece sanal ortamdan tanıdığım bir arkadaştır. Bu da bana bir ayrılacak getirmez ve gerektirmez...

Saygılar
van_hoijdonk...

pm ile site sahibine konuyu taşıdım o yüzden başka bir şey yazmayacağım ama belliki merak ettikleriniz var sadece onlara cevap söyleyeceğim merakınız giderilsin diye

siyahlaştırdıklarıma cevap veriyorum sırayla

1- bana iftira atarken (yada her ne ise yine bu sözümden alınma diye yazıyorum) ben şahsi olarak alındım. dolayısıyla ölü olmadığım halde forumda ölü yapıldık sen o ölü değilsin demediniz üstünü ? bırakarak kapattınız. sonra 3-4 gün içinde bana pm yollarayarak IP den yakaladım dediniz şimdide yazıyorsunuz. Ben Adana'lı değilim Adana'da oturmuyorum. N73 için bir kaç kez Adana KVK servisine gittim telefonun onarılmasını beklerken Adana'da internet kafede bu siteye ve bir çok siteye girişler yaptım. Bu nedenle IP lerim Adana çıkmış olabilir. Yada ne bilim neden öyle olduğunu. Ayrıca üste çıkma çabası içerisinde değilim sanırım size göre fikrimizi sunmak üste çıkmak olacak yada haklı düşüncemizi dile getirmek.

2- kurtoglu85 konuna şu şekilde cevap yazmış; "her eleştirene içinden geçeni dile getirene giden gider kalan sağlar bizimdir derseniz durgunlukta olur krizde" bu mesajı görünce konuya dahil oldum çünkü banda benzer bir durum oldu sonuçta fake ilan edildik ama her ne hikmetse sonra ses seda kesildi. kurtoglunun dediği ne kadar doğru ben orasını bilemem tek bildiğim senin demekki 2. siyahlaştırdığımda yazdıklarının uygun düşmemesidir. ayrıca orada şunu da demişsiniz kinleştiğimden nasıl eminsiniz. Bak kardeşim ben salak mıyım ? yada aptal mıyım ? Önce beni ölü yaptın. sonra konuyu sessizce açıklama yapmadan kapattın. aradan 3-4 gün belki geçti belki geçmedi bana pm yollayarak bu sefer nbr bosch dedin ? demekki bana kinlendin ki benim fake olduğum düşüncesini belleğine oturttun ve arayış içine girdin Adana'daki buluşma konusunda bana saygısızlık yapan fakirsin nasıl n73 sahibisin diye birisnin mesajını şikayetledim diye Adana'lı oldum ve bosch yapıldım. bana açıkca kinlenmesen bende açık aramaya çalışmazdın. açıkca beni bir başkası yapabilmek için açıkça çabaladın. Anlayamadığım Midea Rubenis sana ne yaptı da beni habire başkası ilan ettin. Bu sebeplerden ötürü artık bana karşı kinlendiğini düşünmekteyim.

3-kurtoğlu öyle demiyor ilk mesajda çok ilginç bir söylemde bulunmuş ve bunu senin açtığın konuna yapıyor ki konunda da bu tür açıklamayı gerektirecek bir durumda yokken

4- geçmişi bilmem geçmişte ne olduğunu nasıl bilebilirim. çok göze batan durum varsa belirtilir diyorsun forumda açıkça ölü ilan edildik sonra neden ölü olmadığım belirtilmedi demekki belirtilmiyor hem beni artık bosch yaptın demekki ölü deilmişim o zaman yine o ölü değilmiş kusura bakmayın şeklinde konu açılabilir ve bosch olmasından şüpheleneliyor (sadece sen şüpheleniyorsun ki nedenini de hala anlamış değilim çünkü benim seninle bir tartışmam sorunda olmadı) denilebilirdi. Ki bunlarda çok saygısızlık olur. Tam olarak emin değilsen yada banlayabilecek kadar emin değilsen elinde netbir belgen yoksa birisini bir başkası yapmak ya o kişiden intikam almaktır yada forumda kıl olduğun birisidir yöneticilik gücünü kötüye kullanarak iftira atıyorsundur. söylenmez oysa direk banlanır site sahibine gerekli belge sunulur ve banlattırılır. sen bu şekilde beni ne kadar zan altında bıraktığının hala farkında bile değilsin. ben sana ne yaptımda beni bir ölü birde bosch yaptın. bak irun a göre ben kimim bosch um oldu mu şimdi bu. ben nasıl o kişilerle kaynaşayım. ya daha öncesinde bosch la kavga yapmışsa ben nasıl forumda onunla dost olabileyim.

açıkça sen beni etkisiz kılabilmek için bunu yaptın buda kinin getirdiği bir durumdu boş yere yalanlama bunu. ya bana kinlisin ki ölüden sonra bosch yapabilmek için arayış içerisine girdin yada bosch ve o ölüye kinlisin. ne olduğunu bilemiyorum ama kin tuttuğun işte bu sebeplerden ötürü ortadadır. ayrıca seni tanımıyorum. sana bir ithamda bulunabilmem için illa seni tanımam gerekmez.

2- nolu mesajma ek olarak: illaki seni tanıdıktan sonra sona ithamda bulunmak zorunda değilim. ayrıca en önemlisi burdaki şu sözlerinle beceremediğin işi becerme çabası içindesin;

Benim hayatımda kimseye karşı kin beslemek yoktur. Nasıl beni bu kadar iyi tanıyorsunuz da bana karşı kinlendin diyebiliyorsunuz anlayamadım. Açabilir misiniz biraz?

buradaki tek amacın var o da beni illaki bosch olduğum kanatine milleti düşündürmek. bak dediğim doğruymuş adam bosch beni tanıyor imajı doğurmak çok hatalı. kısacası hata üstüne hata yapıyorsun. çaresizliğin bir eseri mi bu ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...