Moto G Bootloader Unlock ve CWM Root nasıl yüklenir? ( Orjinal ROM'a dönme )

Sponsorlu Bağlantılar

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
valla bilmiyorum bekliyorum haftaya gelir niye servise vercen?

ArAgOr

Üye
telefon kulaklık girişinde bir problem varda ondan.Ama bu problemi çözmessem garanti dışı olur lütfen yardım et...motorolanın kendi sitesinde sadece
UNLOCK YOUR BOOTLOADER var kilidi açmak için ama tekrardan eski haline getirilmesi ile ilgili bir şey yazmıyor

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
sadece fastboot oem lock yazsana

ArAgOr

Üye
şimdi deniyorummfastboot.exe reboot bunu yazarsam kabul ediyor... fastboot oem lock da kabul etmiyor

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
mfastboot.exe oem lock yaz

ArAgOr

Üye
paylaştığım videoda ki gibi yaparsam sadece başlangıc logosunu değiştiriyor. Ama sonradan yeniden orjinal dosyaları flashladığımda aynı sorun yeniden çıkıyorpardon onu yazmıştım yanlış yeri kopyalamışım.

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
sonra niye tekrar orjinali yükledinki bide videodaki yöntemı anlat bende video bozuk görünüyor

ArAgOr

Üye
şimdi videoda xt1032 dosyaları var. Dosyanın içinde heralde orjinal bir loga yani uyarı yazsının yerine gececek logo. Dosyanın içinde Restore moto Logo instead of unlock logo diye yazan bir dosya var. Ona tıkladığımda yeniden başlatıyor cihazı ve warning yazan logo yerine motorola yazan bir logo geliyor. Ve sonrada Restore & Relock Bootloader full wipe diye dosyaya tıkladığımda komple flash atıyor tabi yeni logo ile birlikte. Ben bunu kendi telefonum için yaptım tabi yaparken bazı hatalar verdi. Bende sizin paylaştığınız dosyayı indirerek xt1033 orjınal dosyaları Videoda verilen linkteki xt1032 dosyasının içine kapyaladım ve değiştirdim. Kısaca xt 1033 dosyaları o kılasörün içine kopyaladım. tekrar Restore & Relock Bootloader full wipe tıkladığımda otomatik olarak flash atmaya başladı yeni logo ile birlikte. Flash tam anlamıyla başarılı oldu hiç hata olmadan. Yanlız boot ekranına geldiğimde device is locked 2 yazıyor hala. Ben bootleader unloack yapmadan önce orası device is locked 0 idi. Bunu da düzeltmeden garantiye veremem. Umarım anlamısınızdır anlattıklarımdan. xt1032 dosyasının içeriği böyle

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
sadece logo fix uygulasan düzeliyor mu?

ArAgOr

Üye
Logoyu uyguladığımda düzeliyor açılış logosu Motorola yazıyor. Yanlız tekrardan flash atmak istesem sizin verdiğiniz orjinal xt 1033 dosyası ile tekrardan eski haline geliyor.
Boot ekranım böyleMetalci melek ordamısın...

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
tekrar yükleme işte en son logoyu düzelt kalsın

ArAgOr

Üye
peki yeni boot ekranı neden gelmiyor o zaman. Güncellememe rağmen

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
valla bilemiyorum aklıma başka bişey gelmiyo

ArAgOr

Üye
ilgilendiğin için teşekkürler saul

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim faydam olmadı ama

ArAgOr

Üye
beni dinlemeniz bile ayrıcalık...

• Beğen
Tepkiler: Metalci Melek

oğlumbakgit

Üye
SuperBoot ile unlock yapmadan root edebiliyomuyuz telefonu ?

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
superboot u bilmiyorum

oğlumbakgit

Üye
Ben xdadan Mert38 tanıdın mı ? Krystianın 3.1 kernel sorunlarını yazıyodum Atrix 4.2.2 nin :D

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
:D Yuh sen misin o

Üst Alt