Bomba Gibi Oyun Real Racing 3 v1.0.56/v1.0.9/v1.0.30/Offline Sürüm ve Sınırsız Altın/Para Hilesi

Sponsorlu Bağlantılar

eml581

Üye
Sa Arkadaşlar bende pranha 7 ınç tablet var buna hangi oyunlar uyumluluk sağlar acaba Sürüm 4.4 dür

oqan45

Üye
Telefonum galaxy ace 2 bu oyunu nasil yukleyebilirim hangi surumu yuklemem gerekiyo.

damarberk

Üye
Benim Nexus 7de 1.3 ghz tegra 3 var sorunsuz oyun.

Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
hocam nvidia tegra 3 işlemci ve 1.5 Ghzlik bir işlemci nasıl yetmiyor olabilirki bu arada cevap verdiğin için teşekkür ederim hocam
birde arkaplanda ne varsa kapat hepsini...

- - - Eklendi - - -

Telefonum galaxy ace 2 bu oyunu nasil yukleyebilirim hangi surumu yuklemem gerekiyo.
şuan belli kardeşim,yarın konuya hangi sürümler hangi telefonlarda çalıştığını açıklık getireceğim :oke:

- - - Eklendi - - -

Benim Nexus 7de 1.3 ghz tegra 3 var sorunsuz oyun.
hangi sürümü yüklediniz?

oqan45

Üye
Simdi solesen olmazmi suan wifiden sd ti indirecegim yarin wifiden indirme sansim yok. Simdi solersen cok iyi olur kardes.

Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
Simdi solesen olmazmi suan wifiden sd ti indirecegim yarin wifiden indirme sansim yok. Simdi solersen cok iyi olur kardes.
kardeş şimdi o liste çıkmadığı için birşey söyleyemeyeceğim,yalan yanlış söylesem 500 küsür mb boşa gidecek...

KayraBey

KayraBey

Üye
1.0.56 sürümünü indirdim ve yükledim.Oyun açıldı.Wi-Fi ile dataları çekiyorum.Hadi bakalım çalışacak mı çalışmayacak mı göreceğiz.Sonucu bildiririm.

• Beğen
Tepkiler: Remember Me

oqan45

Üye
kardeş şimdi o liste çıkmadığı için birşey söyleyemeyeceğim,yalan yanlış söylesem 500 küsür mb boşa gidecek

Tum surumleri yukledim hic birinde olmadi kardes. Bu 500 mb falan onemli degil sinirsiz internet var indirr olmassa silerim sorun degil yani sadece oyun calissin yeter.

KayraBey

KayraBey

Üye
Bu arada cihaz Ainol Novo 10 Hero...

• Beğen
Tepkiler: Remember Me

damarberk

Üye
1.0.9 sd dosyalarını çekmedi. 1.0.56 ile çalıştırdım.

Jaunus

Üye
Yuledim ama siyah ekran verdi ve menuye geri dondu ne yapmam gerekiyo
Diğer versiyonlarda wifi ile çekemezsiniz bile.Bu versiyonda oyundan atmadığına göre grafik ile ilgili bir sorun var.Rootlu ise chainfire ile denemenizi tavsiye ederim.

Deathcallsdeath

Üye
Galaxy tab 2 10.1'de denedim sorunsuz çalışıyor. Teşekkürler (Y) Datayı wirelesstan indirdim.

Üst Alt