Bluetooth File Transfer Türkçe

Konu, 'Symbian S60v3 BlueTooth/Wireless Araçları' kısmında Mehmet tarafından paylaşıldı. Okunma: 19115 | Cevaplanma: 25

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bluetooth File Transfer Türkçe

Bluetooth üzerinden dosya paylaşımı için kullanabileceğiniz gelişmiş bir Java program. Özellikle S40v3 serisi için daha uygun bir programdır. üstelik türkçe

Yazan: Mehmet

Bluetooth File Transfer Türkçe - Ekli Dosyalar - İndir, Yükle, Download:

2. e71 yükledim programa girer girmez internete bağlanıyo programdan çıkıyo

3. saolasın kardeş

4. Öncellikle paylaşım için teşekkürler. Ama bir yerden alıntı yapıyorsan kimden aldığını belirtmelisin yoksa bu emek hırsızlığı olur.

5. bu göndermiyoki nasıl bişe bu

6. Teşekkürler güzel paylaşım olmuş :oke:

7. ne ayar bi program kardeş boşver biz bildiğimiz yoldan gönderelim eline saglık.

8. Teşekkürler...

9. Alternatif olarak x-plore programıylada sorunsuz şekilde yollayın

10. sifre istiyor

11. sağol teşekkürler

12. sağolasın

13. eline sağlık

14. Teşekkürler Mehmet abi :D

15. Sağolasın teşekkürler

16. nasıl program bu türkçe diyorsunu bırak kanılamıyor bile türkçeninde t si bile yok blutotmuş

17. not alıntıdır

18. deniycem bakalım

Bluetooth File Transfer Türkçe konusuna benzer içerikler

1. (JAVA)Bluetooth File Transfer

İLK PROGRAMIM BU ZAMANA KADAR SADECE PROGRAM İNDİRDİM ARTIK BENİMDE BİRİLERİNE FAYDAM OLSUN UMARIM BEGENİRSİNİZ BEN DENEDİM SÜPER BİR PROGRAM BLUETOOTH UZERİNDEN BAŞKA BİR CİHAZA BAGLANIYORSUNUZ VE İSTEDİGİNİZİ YAPIYORSUNUZ DAHA ÖNCEDEN BU TARZ...
  2. Bluetooth File Transfer v4.50

Hem bir dosya yöneticisi hemde başarılı bir bluetooth aracılı olan uygulamayla FTP protokolüyle sunuculara dosya aktarabiliyor OPP aracılığıylada bluetooth ile dosya paylaşuımı yapabiliyorsunuz.
  3. Bluetooth ile Dosya Aktarmak Artık Çok Kolay | Bluetooth File Transfer( V4.85 ) Türkçe | Android

Bu kullanışlı uygulama sayesinde dosyalarınızı Bluetooth ile daha rahat paylaşabilirsiniz,Aynı zamanda dosyalarınızı yönetebilirsiniz ( Kopyala, sil, taşı vs. ) Uygulama tamamen Türkçe dir. Emeği geçen arkadaşa teşekkürler.Ekran görüntüleri:
  4. (DFT) Bluetooth file transfer

Uygulama Bluetooth üzerinden dosya alışverişi yapmaya yarıyor. Uygulama aynı zamanda alınan REG RGU ve XAP dosyalarını otomatik kurma özelliğine sahiptir. Dolayısıyla PC den XAP gönderdiğinizde cihazınıza otomatik olarak kurulmuş olacaktır. REG...
  5. Bluetooth File Transfer v5.32

Use your smartphone to browse, explore and manage files of any Bluetooth ready device, using File Transfer Profile (FTP) and Object Push Profile (OPP): you can also receive files and send contacts! İNDİR
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
02 Temmuz 2015 Perşembe - 12:50:14