Bilgisayarda Apk Uzantılı Dosya İçeriğini Görme

Konu, 'Android Genel' kısmında Metalci Melek tarafından paylaşıldı. Okunma: 54445 | Cevaplanma: 20

1. Bilgisayarda Apk Uzantılı Dosya İçeriğini Görme

Tek yapmanız gereken apk dosyasının üzerinde farenin sağ tuşuna basıp 'Birlikte aç'a tıklayıp Winrar'ı seçmek :) Bu kadar basit...

Herkese iyi forumlar...

Yazan: Metalci Melek
    Oğuzhan bunu beğendi.
  2. eyv. :D

3. sağol ama ben nasıl oynanıyor onu denemek istiyorum pc uzerinden

4. ben uzun karışık bir şey bekliyodum :d:

:tşk:

~N.A.W.Y~ bunu beğendi.
  5. Acilir fakat hepsi cikmaz ciksada tekrar paket yapilmaz apk duzenleyici kullanirsaniz herseyi ile ortaya cikar duzenler tekrar paket yapilabilir ve signed bile olusturulur.

TheMadness bunu beğendi.
  6. Bende uygulamayı açacağız sanmıştım :D

AkiliBidik bunu beğendi.
  7. tamam dağılabilirsiniz :D

Oğuzhan bunu beğendi.
  8. Bende :D

AkiliBidik ve ~N.A.W.Y~ bunu beğendi.
  9. ben de :(

AkiliBidik bunu beğendi.
  10. bluestack diye bir android emulatör var onunla Android programlarını oyunlarını çalıştırabilirsiniz bilgisayarda

11. Bluestacks kurup açabilirsiniz :D quadrantta modele baktım galaxy s2 yazıyor :gul:

12. Bu uygulama APK'ları destekliyordu değil mi?

13. bende :zzz:

14. bende :zzz:

15. Hepimiz aynı yanlış anlamaya kurban gittik :D

16. Biraz öyle oldu :D

17. başlık daha ayrıntılı olmalıydı :zzz:

18. 3yillik konu :D al düzenledim

19. Hort :)

Bilgisayarda Apk Uzantılı Dosya İçeriğini Görme konusuna benzer içerikler

1. telefondaki .arc uzantılı yedek dosyasını bilgisayarda açma ( 7 Ocak 2010 | Symbian Destek )

Bu .arc dosyasının içeriğini bilgisayardan nasıl görebilirim ? :allalla:
  2. telefondan dosya indiremiyorum apk uzantılı ( 11 Temmuz 2011 | Android Genel )

arkadaşlar siteye telefonla girdiğim zaman apk uzantılı dosyaları indiremiyorum.tarayıcı ya açmıyor yada bin uzantılı kaydediyor dosyayı.bin uzatısını apk yaptığım zaman da program kurulmuyor.nasıl düzeltebilirim.3 farklı tarayıcıyla girdim sonuç...
  3. Beyler Bizim S^3 Telefonlar apk uzantılı Dosyaları ( 28 Mayıs 2012 | Symbian^3 Yazılım Destek )

Açıyomu BeeSet.ru :: Игры - (RUS)Grand Theft Auto 3 HD(на все устройства!)(оф. версия) - Скачать игры на телефон бесплатно. Nokia (RUS)Grand Theft Auto 3 HD(на все устройства!)(оф. версия) bunu denicem
  4. Uygulama S3 minide APK uzantılı dosya nasıl çalışır? Bilinmeyen kaynakları bulamıyorum. ( 24 Nisan 2013 | Android Uygulama ve Oyun Yardım )

Merhaba forumda bir çok arkadaş bahsetmiş AppInstali yükle ve telefonun ayarlar menüsünden uygulamalar kategorisine girin. Sonrasında da “Bilinmeyen kaynaklar” seçeneğini işaretleyin demiş ama bende Ayarlarda uygulamalar diye birşey yok...
  5. S3 minide APK uzantılı dosya nasıl çalışır? Bilinmeyen kaynakları bulamıyorum. ( 24 Nisan 2013 | Android Genel )

Merhaba forumda bir çok arkadaş bahsetmiş AppInstali yükle ve telefonun ayarlar menüsünden uygulamalar kategorisine girin. Sonrasında da “Bilinmeyen kaynaklar” seçeneğini işaretleyin demiş ama bende Ayarlarda uygulamalar diye birşey yok...
Yüklüyor...
04 Eylül 2015 Cuma - 4:30:52