Beşiktaş vs Liverpool

Sponsorlu Bağlantılar

SHS

SHS

Üye
Maç bitti muhabbet bitmedi :zzz:

SHS

SHS

Üye
Nasıl?

SHS

SHS

Üye
Olmuyo kiiiii

minoo

minoo

Üye
Bi ara erkek fotosu atmıştın sen foruma :ehe:
-di'li geçmiş zaman kullandın ama sen -miş'li değil kıvırma şimdi :naughty:

Erkek resmi atmışsın deseydin okey ama bu olmadı bro. Açık et kendini yoksa biz seni açıklayacaz.

• Beğen
Tepkiler: Nextman
jotem173

jotem173

Üye
-di'li geçmiş zaman kullandın ama sen -miş'li değil kıvırma şimdi :naughty:

Erkek resmi atmışsın deseydin okey ama bu olmadı bro. Açık et kendini yoksa biz seni açıklayacaz.
Açık et falan derken yani aynı anda 2 hesap kullanmıyorum maxicep kuralları na aykırı birsey yapmıyorum

He bu arada atmıştın yazdım amaa doğruyu söylemek gerekirse ben görmedim resmi Revengeful görmüş o diyordu o da co admin olduğu için gördü neyse

Son düzenleme:
minoo

minoo

Üye
Açık et falan derken yani aynı anda 2 hesap kullanmıyorum maxicep kuralları na aykırı birsey yapmıyorum

He bu arada atmıştın yazdım amaa doğruyu söylemek gerekirse ben görmedim resmi Revengeful görmüş o diyordu o da co admin olduğu için gördü neyse

Ben konu içinde biyerde atmışsam resmi zaten coadmin olmaya gerek yok görmek için, herkes görebilir :hmmm
Yok zaten ayrı biyerde atmışsam, Mert yönetici olduğu için görmüşse böyle bişeyi söylemez o. Sen nerden biliyosun?

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Ha ?

jotem173

jotem173

Üye
Ben konu içinde biyerde atmışsam resmi zaten coadmin olmaya gerek yok görmek için, herkes görebilir :hmmm
Yok zaten ayrı biyerde atmışsam, Mert yönetici olduğu için görmüşse böyle bişeyi söylemez o. Sen nerden biliyosun?
Birazdan geliyor screenshot lar tapatalk 4.9.5 i indiricem resim atilmiyor neyse

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Bir ara Harun bir foto koymuştu, ben görmüştüm, silmişti falan.. onu mu diyorsun ?

jotem173

jotem173

Üye

Ben o resmi görmedim bile ne resmi olduğunu bile bilmiyorum iyki birsey dedik