Beşiktaş 5-1 Maccabi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
fotogol gazetesi , kol gibi geçirdik manşeti atmiş :) çok şaşirdim valla görünce ...:D

Tamam şimdi gördüm,

:ehe

Adamların ayrı bir düşmalığı varmış, bizden pirim yaptılar :ehe

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
Herşey güzeldi , ta ki aziz yıldırım a edilen küfürlere kadar ... Hani çarşı küfüre karşıydı ... O küfür edenleri de , çapulcu olarak nitelendiriyorum ... Maça gelince , maccabi zaten bjk nin rakibi değil , vasat bir takim ... Sonuc gayet güzel ... Tebrikler kartal ...

ali ben macı sonuna kadar ızledım hıcte öyle bısey duymadım ben hatta herkes taraftar dedıgın böyle olur dıye carsıyı taktir ettı
emınmısın sen ?
ozaman ben baska mac ızledım

• Beğen
Tepkiler: delrico
LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

ali ben macı sonuna kadar ızledım hıcte öyle bısey duymadım ben hatta herkes taraftar dedıgın böyle olur dıye carsıyı taktir ettı
emınmısın sen ?
Bende pek farketmedim, herhalde maça fazla dalmışız etrafın farkında değiliz :)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator

emınmısın sen ?

Gayet eminim tabi ...
Ben çok dikkatli maç izlerim ...

Bende pek farketmedim, herhalde maça fazla dalmışız etrafın farkında değiliz :)

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
cidden cok dikkatli izlemissin:D

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Birgün beraber izleme fırsatımız olsa , daha net anlaşılabilirdi =)
Dünyayla ilişkimi keserim maç izlerken ... Özellikle Fenerbahçe maçlarını söylememe gerek yok zaten ...:ehe

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
Birgün beraber izleme fırsatımız olsa , daha net anlaşılabilirdi =)Dünyayla ilişkimi keserim maç izlerken ... Özellikle Fenerbahçe maçlarını söylememe gerek yok zaten ...:ehe
disarda izleme sakin ozaman.seni götürseler haberin olmaz:D

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Haberleri bende biliyorum , ama kaçıncı dakikada oldu bu olay, maçın kaydını yapmıştım bakayım bir daha :hmmm

delrico

delrico

Emekli Yönetici
mükemmel bir maçtı tebrikler kartalım:alkis her gol de ayağa fırladım şimdi ses tellerimden eser yok:bilmm bu arada o kadar misafirperver bir takımız ki rakibimize bile 5 i 1 yerde takarak yolluyoruz:kop::kop:

• Beğen
Tepkiler: Revengeful
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
mükemmel bir maçtı tebrikler kartalım:alkis her gol de ayağa fırladım şimdi ses tellerimden eser yok:bilmm bu arada o kadar misafirperver bir takımız ki rakibimize bile 5 i 1 yerde takarak yolluyoruz:kop::kop:
:D

greenmile

greenmile

Üye
artık israildeki maçta yener umarım :ehe

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
cok iyi yaa:ehe: 5i 1 yerde:ehe:

• Beğen
Tepkiler: delrico
India

India

Üye
tebrikler beşiktaş inşallah gruptaki diğer maçlarda böyle olur

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Adalı'ya tezahürat,Hacutçu'ya tezahürat,tam Yıldırım'da içerde taraftarımız jest yapacak derken bir anda küfretti bütün stat şok oldum vallahi.
Bir ara İsrail'e katil vs dediler ritimli sloganlar eşliğinde.
Önümüzdeki maçlara bakacağız artık :DHayırlısı olsun.

• Beğen
Tepkiler: delrico ve Tuba.Erva
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt