Bellede olması gerekenler

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
samimenekse

samimenekse

Üye
    Konu Sahibi
Bellede olması gerekenler
yeni symbian bellede bulunması gereken programlar widgetler vs. herşeyi burada konuşabiliriz

Türe

Türe

Üye
Herşey için konu açmaktan vazgeçsek daha iyi olacak sanırım :locked:

samimenekse

samimenekse

Üye
    Konu Sahibi
Herşey için konu açmaktan vazgeçsek daha iyi olacak sanırım :locked:

Aradıklarımız yok hiç bir yerde bildiklerinizi kendinize saklamak yerine söyleseniz daha iyi olacak sanırım..

Türe

Türe

Üye
Kendime saklamak gibi bişey söz konusu olamaz bilsem paylaşırım ama kusura bakmayın Google ve Maxicep gibi 2 büyük kaynak var ve forumda bir çok şey mevcut kendinizi yorup araştıracaksınız :oku

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Opera Mobile 11.5
MSN Messenger 7.0.1 Türkçe / Nimbuzz / Fmobi
RestartMe
QuickLock
TTPod 4.4 Final TR
X-plore

ve tabii ki bir de...

Jin Hao Effects v2 olmalı :D

samimenekse

samimenekse

Üye
    Konu Sahibi
S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
Araştırmaktan aciziz herhalde ?

• Beğen
Tepkiler: Türe
samimenekse

samimenekse

Üye
    Konu Sahibi

Dostum ben böyle konu açarak sadece kendimin değil forumdaki arkadaşlarımın ihtiyaçlarını da gideriyorum belki al kardeşimin biri yapmış yorumunu söylemiş uygulamarın isimlerini onları gören arkadaşlar da telefonlarına yükelmişlerdir araştırmak önemli değil önemli olan konuşmak fikir alışverişi apmaktı. İyi geceler :)

DenizhaNq

DenizhaNq

Üye
Dostum ben böyle konu açarak sadece kendimin değil forumdaki arkadaşlarımın ihtiyaçlarını da gideriyorum belki al kardeşimin biri yapmış yorumunu söylemiş uygulamarın isimlerini onları gören arkadaşlar da telefonlarına yükelmişlerdir araştırmak önemli değil önemli olan konuşmak fikir alışverişi apmaktı. İyi geceler :)
bişey demedim kardeşim sakin :) ama güldüm saolasın :) bu aralar forumda herkes gergin zaten .d konu açılmasın istiyo millet .d şahsen bende karsıyım ama .d güzeldi neyse iyi geceler :)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
.eRCaN.

.eRCaN.

Üye

en son yazdıgın ne işe yarıyo :D

Jin Hao effects'ten bahsediyorsanız, bu bir tema efektidir. Bunu kullanarak telefonunuzda arayüz, menü, sayfa açılış kapanışlarını vs. bu efektle daha güzel bir hale getirebilirsiniz. Videoları var, izleyin daha iyi anlarsınız. :)

X-Plore'den bahsediyorsanız, bu bir dosya yöneticisidir. Orijinalin aksine, daha gelişmiş özellikleri barındırır içerisinde. Ram/Rom/C/E/F gibi disklere ulaşabilirsiniz.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye

en son yazdıgın ne işe yarıyo :D

eRCaN'ın da söylediği gibi "Jin Hao Effects v2" Belle için hazırlanmış bir menü efekti paketi...
Hatta efekt paketleri içinde en güzel olanı diyebiliriz.
Telefona gerçekten bambaşka bir görünüm ve özellik katıyor.
Belle kullanan tüm telefonlarda görsel şölen teşkil etmesi yönünden kesinlikle olmalı bence.
:islik

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
hmm bu efekt olayını cok duydum ancak cok kasıyor diyorlar ve şarjı etkilermi

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Diğerlerini kullanmadığım için bilemem ancak ben jinhao v2'de kasma durumuyla karşılaşmadım. Gayet güzel ve başarılı...

asadas74

asadas74

Üye
MSN Messenger 7.0.1 Türkçe bunu bulamadım ? nimbuzdan iyimi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt