Belle Refresh 111.040.1511 Güncelleme Çıktı! Bilgiler burada!

Sponsorlu Bağlantılar

ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
bende harita uygulamaları görünmüyor harita programı yok. ovi storedan mı indireceğim?

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
magazadakini indir sorun olmaz

rocknkaya

Üye
en son güncellemeden sonra bende "giriş" uygulaması yüklenmedi yada yok. Bu durum sadece bende mi mevcut?

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
foursquare kullanımından dolayı fazla talep yoktu herhalde kaldırdılar onu

rocknkaya

Üye
teşekkür ederim bilgi için :)

scenic52

Üye
meraba arkdşlar bende c6-01 nokıa belle reflesh var ama bunda vıdoe duzenleyıcı yok ve foto duznleyıcı yok lutfen yardımcı olun

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
meraba arkdşlar bende c6-01 nokıa belle reflesh var ama bunda vıdoe duzenleyıcı yok ve foto duznleyıcı yok lutfen yardımcı olun

Hard format attınız o zaman flash atarsanız ilk günkü gibi olur yazılım destek bölümünde anlatım bulabilirsin :oke:

mehmet_15

Üye
N8 de donma sorunu yaşayan arkadaşlar var mı ? refresh yüklendi değişen bir şey yok donuyor tekrar açılıp kapanıyor... Nokia destek hattını aradım onlar en yakın destek servisine ürüne bakılması için bırakmamı istediler...

AHMED...

AHMED...

Üye
bende hiç donma ve restart olmuyor sürekli opera mobile açık olur hiç kapanmaz bir de günlük tema veya program denerım

ekstraa

Üye
Sonunda bizim n8 lere de güncelleme gelmiş...

erhanred

Üye
belle refresh androide portlanacak mı? n9 u portladılarda

yunusvc

Üye
S.a arkadaşlar ovi suitten güncelleştirmeye tıklıyorum. Her seferinde farklı bir miktar çıkıyor (202 Mb,85 Mb) ve sonra hata veriyor ne yapmalıyım.

halilgorunmek

Üye
Ben nokia c7 kullanıyorum ama her indirdiğim program da ya süresi geçmiş sertifika diyor yada desteklenmiyor diyor Ben anlamadım şimdi ne yapmalıyım bilgisi Ulan yönlendirsin lütfen...

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Ben nokia c7 kullanıyorum ama her indirdiğim program da ya süresi geçmiş sertifika diyor yada desteklenmiyor diyor Ben anlamadım şimdi ne yapmalıyım bilgisi Ulan yönlendirsin lütfen...

Unsigned yani imzasız uygulamaları yükleyebilmek için telefonun hackli olması gerekiyor. Linkten hack konularına ulaşabilirsiniz.
Symbian^3 Sistem Modifikasyon

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Telefonu hacklemeyi deneyebilirsin.

sinanaltas

Üye
hack nasıl yapılıyor peki benim c7 de aynı yeni yazılım yükle dim fotoğraf düzenleme ve video düzenleme programı silik yükleye mi yorumda nasıl yükleye bilirim

mert3525

Üye
[COLOR=""][SIZE=""]fp 2 mi daha iyi refresh mi bende fp2 var ?[/SIZE][/COLOR]

Üst Alt