Belle FP1 Efekt sorunu çözüldü (noss_bar) MaxiPDA

Sponsorlu Bağlantılar

TrBelle

TrBelle

Üye
abi dediklerini yaptım dosyalarada attım oraya kadar her şey tamamdır :D sorun bundan sornra baslıyor verdigin efek linklerinden birini indirdim rar dosyasının içinden büssürü dosya çıktı bunlar ne nereye atıcam ?

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Efekleri c-data-effects içine aldım fxml mbm ne varsa verdiğim yola at teli aç kapa bence bu modla uğraşma biraz theme fx uygulaması var çok geliştirdim onu hem efekt hem avkon2 mif falanda değiştrebiliyor sen dosya atma işlemleri ile uğraşmazsın akşama paylaşıcam uygulama bitti birkaç avkon2 arıyorum uygulamaya gömeyim

• Beğen
Tepkiler: TrBelle
DenizhaNq

DenizhaNq

Üye
hocam yine usb bağlayınca kitleniyor telefon? başka bi program mı mı yapıyor acaba
edit: hocam sorun telefondaymış çözdüm teşekkürler tekrar :)

erhanred

Üye
yaptın olma dı telefon açılmadı yeniden flaşladım

- - - Eklendi - - -

theme fx yapınca bu bölümede link bilgisini eklesen

filci

Üye
N8 Bellede olurmu?Bide telefonun fp1 veya fp2 olduğunu nasıl anlıyacaz?(telefon hackli)

- - - Eklendi - - -

Bişeyleri yanlış yaptım heralde telefon açılmıyo :(
:ağlarım: nokia yazısı geliyo geri kapanıyo nabacam Allah rızası için yardım edin.
özellikle sana sesleniyorum noss_bar
hata yaptım yardım istiyorum.

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bu konu fp1 konusu senin bu konudakileri telefona neden uyguladın ki ? hem efektlerde telefon sorun yaratmaz ki yalnış yapsanda sorun olmaz.

Ama dediğin sorun aknIcon.dll yani avkon2 falan yapıp avkon2 yi doğu yere atmazsan tel açılmaz çok üzgünüm ya flash atmalısın yada hard format.

ID68

Üye
allah senden razı olsun Levent kardeşim daha öncede forum da olsun başka sitelerde olsun bi türlü yapamamıştım ve buda benim canımı oldukça sıkıyordu. Ama burdakileri deneyince oldu gerçekten çok çok teşekkür ederim artık öğrendim nasıl olduğunu Allah senden razı olsun iyi forumlar.

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
allah senden razı olsun Levent kardeşim daha öncede forum da olsun başka sitelerde olsun bi türlü yapamamıştım ve buda benim canımı oldukça sıkıyordu. Ama burdakileri deneyince oldu gerçekten çok çok teşekkür ederim artık öğrendim nasıl olduğunu Allah senden razı olsun iyi forumlar.

Bu elle efekt atama yöntemi akşama uygulamasını yaptım içinde 50 efekt var onu paylaşacağım sadece efekt değil efekt mif 20 tane avkon2 ve mod 10 tane kadar ve bunların hepsini uygulama değiştiriyor yapabiliyor. ismi üstünde MaxiMOD

• Beğen
Tepkiler: ID68 ve asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
Bu elle efekt atama yöntemi akşama uygulamasını yaptım içinde 50 efekt var onu paylaşacağım sadece efekt değil efekt mif 20 tane avkon2 ve mod 10 tane kadar ve bunların hepsini uygulama değiştiriyor yapabiliyor. ismi üstünde MaxiMOD

benimde duymak istedigim cevap buydu akşamı bekliyoruz

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
mediafireye yüklemeye başladım FP1 için

Refresh için uygulamayı düzenliyorum onların miflerini modlarını ayarlarını yapıyorum onuda geceye paylaşırım modlama bölümünde paylaşacağım. Moderatörler mod uygulamam olan MaxiMOD u en güzel yere (üst konuya) modlar inşallah :) mod oldu her yer beya

• Beğen
Tepkiler: arslanla
asigsasi

asigsasi

Üye
diğer fx olan mif li uygulamada pil rengini değiştirememişti bi arkadaş bunda o sorun yok değilmi sen denedinmi pil rengi değişiyor mu gerçi bunları sana sormak saçmalık fakat ışte merak diyelim

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ilk paylaşılan sadece efekt özelliği vardı sonra hem efekt hem mif şimdi maximod hem efekt hem mif hem mod

- - - Eklendi - - -

ya bu konu efekt konusu yani maxi modun 3 te biri sadece

tengin

Üye
:tşk: güzel program eline sağlık

asigsasi

asigsasi

Üye
kaçırmayın :oke:

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:d:

uraslar48

Üye
C data da effekt klosörü yokmuş kendim effekt dosyasıyla kopyaladım olurmu?

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
olur tabiki

manolyam63

manolyam63

Üye
:tşk:

Üst Alt