Belle Ev Ekranlarınız

Sponsorlu Bağlantılar

achambo

achambo

Üye

renk, saydamlık, görünüş önerisi alabilirim digital saati değiştirip azcık konusunu açacaçım:)

not: saydamlık-%80
renk-ssteki gibi ve notlar widgeti mor renkli

mor derken burdaki mobil veride var:)
dijital saatte tarihi düzenlicem.

• Beğen
Tepkiler: asigsasi, sLeepLe ve akflat

akflat

Üye

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye

• Beğen
Tepkiler: akflat

akflat

Üye

• Beğen
Tepkiler: asigsasi ve Nextman
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Söyle Acilinden Bana Güzel Hafif Şeffaf Widget Paketi Atabilecek Olan Varmi Acep? Hepsi Değişik Olması Lazım Mesela NFC Vs Atıyorum NFC Orjinal Kalıyor Diğerleri Değişik Sırıtıyor Haliyle Varmi Öneri Arkadaşlar?

achambo

achambo

Üye
Söyle Acilinden Bana Güzel Hafif Şeffaf Widget Paketi Atabilecek Olan Varmi Acep? Hepsi Değişik Olması Lazım Mesela NFC Vs Atıyorum NFC Orjinal Kalıyor Diğerleri Değişik Sırıtıyor Haliyle Varmi Öneri Arkadaşlar?

Glass Skin Pack By ''Kang Shao'' (All in one ) - MaxiCep

nfc var mı bilmiyorum

Kang Shao Toggles by Teom@n "GUNCELLENDI" - MaxiCep

burda varmış aynı skin paketi

benim 2 tane set varşeffaf bak istersen onlarda olması lazım hepsi

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Glass Skin Pack By ''Kang Shao'' (All in one ) - MaxiCep

nfc var mı bilmiyorum

Kang Shao Toggles by Teom@n "GUNCELLENDI" - MaxiCep

burda varmış aynı skin paketi

benim 2 tane set varşeffaf bak istersen onlarda olması lazım hepsi
Sendeki Flash Widgeti Güzelde 3G Yi Bulamadım Onu Atsan Olurmu ? Onu Atsam Herşey Tamam Bi O Lazım Bana Flash Var 2 Si Değişik Olucak Diğer İkiside Seninkilerden Olucak Atman Münkünmü İçinde 3G Widgeti Yok Sanırım
Sendeki Flash Widgeti Güzelde 3G Yi Bulamadım Onu Atsan Olurmu ? Onu Atsam Herşey Tamam Bi O Lazım Bana Flash Var 2 Si Değişik Olucak Diğer İkiside Seninkilerden Olucak Atman Münkünmü İçinde 3G Widgeti Yok Sanırım
Bu Resimdeki 3G Widgeti Yani v

Eduardo58

Eduardo58

Üye
.mif setini paylaşabilir misin abi Toogle Nexus style ama onun içinde Digital clock, ajanda felan yok.
semih hiç toggle yapmaz oldun güzel bir set yap da kullanalım :)
İşte bunun setini istiyorum. :D

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
.mif setini paylaşabilir misin abi Toogle Nexus style ama onun içinde Digital clock, ajanda felan yok.İşte bunun setini istiyorum. :D
Eksik ama Al Bi Tek 3G Widgeti Lzım Bana Flash Filan Güzelde

• Beğen
Tepkiler: Eduardo58
asigsasi

asigsasi

Üye
semih işi erteledi galiba :D

Üst Alt