belle/anna hizli menu rehber gecisleri

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
belle/anna hizli menu rehber gecisleri
Arkadaslar ozellikle C7 kullanicilari deneyin yazin.Rehber menu hizli ve akici hareket etmesi icin N8 tarzi kinetic kaydirma sis dosyasi yapmaniz gerekenkurulumu yaptiktan sonra (restart) yani yeniden baslatin cihazi rehbere girin bir parmak hareketi rehberi asagi kadar indirecektir.video 5800 oluyorsa herseyde oluyordur bence.

Belle programi burda:

Anna programi burda:

[video=youtube;TqNx1hKVNOc]http://www.youtube.com/watch?v=TqNx1hKVNOc&feature=player_embedded[/video]

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: >Lips Of AngeL<, SuaT6027, Suyaka ve 1 kişi daha

SilentOne

SilentOne

Üye
yuh artık abarma derim olan kinetiğide bozduracan

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
mmb7982

mmb7982

Üye
bunun geri dönüşü varmı abi?

nosteam1

Üye
tesekkürler

fatih982

fatih982

Üye
c7 belle eskine göre daha iyi ama bazen takılmalar oluyor opera mini çalışmadı tekrar kurdum olumlu.teşekkürler

ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye
tşkler

ALpWaR24

ALpWaR24

Üye
bunu biliyorum zamanında 5800 için yapmıştım ama kinetic scrolling acaip bişi oldu begenmedim sildim :ehe

SilentOne

SilentOne

Üye

niye abartiyorumki ben ilk sizdirma bellede kullandim gayet basarili.zaten ben olmayanlar icin ekledim sizde varsa kullanmayabilirsiniz.
tamam tamam hatırladım bunu kinetik durmuyo bi kaydırdınmı sona kadr :D ama menüde flen sıkıntı çıkartmıyor orası kesin

mmb7982

mmb7982

Üye
buda yakıştı c7 me. ne diyim kurtuluş eline sağlık

kurmayan yada şüphesi olan arkadaşlara küçük bi açıklama yapayım.

arkadaşlar ne kadar hızla kaydırısanız o hızla hareket ediyor aşağı yada yukarı.bide direk menünün sonuna giden bi versiyon var onunla karıştırmayın.yani yavaş kaydırırsanız tüm rehber kayıtlarını fotoları yada uygulamaları görerek sona doğru ilerlemesini sağlamış oluyorsunuz.bence çok güzel oldu.küçük bir parmak hareketiyle defalarca ekrana dokunmaktan kurtarıyor sizi.

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
buda yakıştı c7 me. ne diyim kurtuluş eline sağlık

kurmayan yada şüphesi olan arkadaşlara küçük bi açıklama yapayım.

arkadaşlar ne kadar hızla kaydırısanız o hızla hareket ediyor aşağı yada yukarı.bide direk menünün sonuna giden bi versiyon var onunla karıştırmayın.yani yavaş kaydırırsanız tüm rehber kayıtlarını fotoları yada uygulamaları görerek sona doğru ilerlemesini sağlamış oluyorsunuz.bence çok güzel oldu.küçük bir parmak hareketiyle defalarca ekrana dokunmaktan kurtarıyor sizi.
:rica:
:lamer:

SuaT6027

SuaT6027

Üye
bu app begenmeyen arkadaslara hayret cidden hyret... defalarcavdokunmak yerine sadece tek doounus yapacaksinz... varmi boyle mukemmel birsey..cellerinevsaglik abim guzel paylasim...

• Beğen
Tepkiler: Kurtuluş40
Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
SuaT6027

SuaT6027

Üye
bu tavir bana mi abim

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
güzel olmuş abi eline sağlık
yalnız menüye girince aşağı inerken biraz takılma oluyor

SuaT6027

SuaT6027

Üye
yaaa neden bana ole dıl falan cıkarıyorsun kı? senı begenmeyen ölsün dedik suçlu olduk :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt