Faturalı Bedel ödemeden taahhüt iptali

Sponsorlu Bağlantılar

hbwolf

Üye
    Konu Sahibi
Bedel ödemeden taahhüt iptali
Merhaba arkadaşlar 6 Mart 2015 tarihinde vodafone ile olan sözleşmem bitecek fakat bana paket yetmediği için bende Avea'ya geçerek bana yeterli olan paketi almayı düşünüyorum. Fakat şöyle bir durum var bana iptal için 110 TL gibi bir ücret çıkarıyorlar. Acaba bunu ödemeden sözleşmeyi iptal etmem gibi bir durum var mı? Yardımınız için şimdiden teşekkürler...

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Iptal bedeli sana uygulanan indirim tutarı kadar olur yani senden almadığı bir ücret bu, sen sözünü tutmazsan onlarda parasını alır yani kaçarın yok :)

hbwolf

Üye
    Konu Sahibi
Iptal bedeli sana uygulanan indirim tutarı kadar olur yani senden almadığı bir ücret bu, sen sözünü tutmazsan onlarda parasını alır yani kaçarın yok :)
Cevabın için teşekkürler, peki vodafone tarifelerine yine sözleşmeli olarak geçsem bunu ödememe gibi bir durum olur mu?

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Cevabın için teşekkürler, peki vodafone tarifelerine yine sözleşmeli olarak geçsem bunu ödememe gibi bir durum olur mu?

Hmm onu bilmiyorum, ev internetinde yarısını karşılıyor firmalar ama cep telefonunda böyle bir durum hiç duymadım :)

hbwolf

Üye
    Konu Sahibi
Hmm onu bilmiyorum, ev internetinde yarısını karşılıyor firmalar ama cep telefonunda böyle bir durum hiç duymadım :)
Çok teşekkürler eğer tam olarak bilen biri varsa ve söylerse çok sevinirim. Olmadı bi vodafone bayiine gidip soracağım :)

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Geçicen Paket Üst Paketse Olur Ama ALt Pketse Olmaz İptalini ÜCretsiz Yapamazsın Anlaşma Süresince Para Vermek Zorundasın

hsn6262

hsn6262

Üye
dostum bir üst pakete geç daha sonra 1 ay dolmasını bekle(faturan kesilsin).Sonra başka oparatöre geç en fazla 8 tl ödersin ben o şekilde yaptım...

Üst Alt