bana ayakkabı numaranı söyle sana kaç yasında oldu

Konu, 'MaxiCep-Oyun ve Sohbet Cafe' kısmında levelman92 tarafından paylaşıldı. Okunma: 10904 | Cevaplanma: 21

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. bana ayakkabı numaranı söyle sana kaç yasında oldu

Bana ayakkabı numaranı söyle,
    sana kaç yaşında olduğunu söyleyeyim !

Aşağıda yazılanları adım adım uygularsanız yaşınızı bulursunuz

1- Ayakkabı numaranızı 5 ile çarpın

2- Çıkan sonuca 50 ekleyin

3- Çıkan sonucu 20 ile çarpın

4- Çıkan sonuca 1005 ekleyin

5- Çıkan sonuçtan doğum yılınızdan çıkartın.

Ulaştığınız sayının ilk iki rakamı ayakkabı numaranız,
    diğer iki rakam ise yaşınızdır.

Ayrıca sonuçlar sadece normal insanlar içindir !

Yazan: levelman92
  2. ilginç,hemde çok ilginç waybe.

3. süperr bişi..saol bee

4. tutuo hakateen mütişş :ahah:

5. " Ayrıca sonuçlar sadece normal insanlar içindir ! "

Benim çıkmadı

çıktı çıktı doğruymuş saol levelman 92

6. ayakkabı numarası 33 yaş 17 çıktı?? yine tutmadı böyle şeyler bende işe yaramıyor

7. matematiksel işlemleri yapın zaten sizin verdiğiniz bilgileri(ayakkabı numarası ve doğum tarihi)kullandığını göreceksiniz.Şöyleki mesela ayakkabı numarası aa,doğum tarihi bbbb olsun.sonucun aa x 100 + 2005 - bbbb diye çıkar.

8. şuan 2007 ve (konu 2005de açıldığı için) şuan 1005 yerine 1007 eklemek gerekio :);) çözdüm olayı :ehe

9. 41 bil bakım kac yasındayımm benn

10. cvb beklıyorumm

11. doğum yılınıda söle ama :) :haha:

12. doğum tarihin ??

13. olmass kii

14. walla benim ayakkabı numaram 42 ama buna göre 42,12 çıktı :)

15. arkadaşlar oluyo doğru yaptığınızdan emin olun

ayrıca unutmayın 1005 yerine 1007 ekliceksiniz daha öncede belirmtiştim

16. oyle yada boyle dogum yılımı verirsem bi sekilde yasım ortaya cıkmaz mı...ne die bide tonla carpma islemi yaptırıyoınuz ki...
    zuhahahahaahah....

17. gusel oluyo

18. Ayakkabı Numaram 42

x5 = 210
    +50 = 260
    x20 = 5200
    +1007 = 6207
    -1987 (Doğum Yılım) = 4220

19. Neyani Benim Sonuç Yalnış Çıkıyo Ben Anormalmiyim:@
    Ayak No 39-40

bana ayakkabı numaranı söyle sana kaç yasında oldu konusuna benzer içerikler

1. ayakkabı no.nu söyle sana yaşını söylüyeyim ( 2 Kasım 2006 | MaxiCep-Oyun ve Sohbet Cafe )

ayakkabı numaranızı 5 ile çarpın cıkan sonuca 50 ekleyın cıkan sonucu 20 ile carpın cıkan sonuca 1006 ekleyın ve son olarak dogum yılınızdan cıkartın SONUC:ilk iki rakam ayakkabı numaranız son iki rakam yasınız cıkacak
  2. IMEI Numaranı yaz sana telefonun markasını söylesin ( 23 Mart 2008 | Cep Telefonları Genel )

IMEI numarasını yazıyosunuz size telefonun modelini,nerede üretildiğini,ve bi takım özelliklerini veriyo bi işe yaramaz gibi gözüküyo ama öyle bi telefn düşüyoki elinize hakikaten işe yerıyo özellikle elinden çok telefon geçenler için....yardımcı...
  3. Ayakkabı Numaranı Söyle Sana Yaşını Söyleyeyim .. ( 16 Ağustos 2009 | Garip ve İlginç Olaylar )

1)Hesap makinenizi elinize alın. 2)Ayakkabı numaranızı 5 ile çarpın. 3)çıkan sonuca 50 ekleyin sonra 20 ile çarpın. 4)çıkan sonuca 1011 ekleyin. 5)Son olarak doğum yılınızı sonuçtan çıkartın. Karşınıza 4 rakamlı sayı çıkacak.ilk iki...
  4. [Ayakkabı numaranı söyle yaşını söyleyeyim] ( 28 Ocak 2011 | Garip ve İlginç Olaylar )

Arkadaşlar şimdi bir kağıt birde kalem alın elinize hesabı yapın sizlerde şaşıracaksınız ayakkabı numaranızı 5 ile çarpın cıkan sonuca 50 ekleyin, cıkan sonucu 20 ile çarpın çıkan sonuca 1007 ekleyin ve son olarak doğum yılınızdan cıkartın sonuç...
  5. Herkez Ayakkabı Numarasını Yazsın ( 27 Ağustos 2013 | MaxiCep-Oyun ve Sohbet Cafe )

45 number bot örgütüne adam arıyoruz :D
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
30 Temmuz 2015 Perşembe - 5:03:46