Bağlama Akort Programı !

Konu, 'Symbian S60v5 Yazılım Destek' kısmında drakula_kan tarafından paylaşıldı. Okunma: 5597 | Cevaplanma: 3

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bağlama Akort Programı !

Arkadaşlar 5800 a göre bağlama akort programı varmı acaba ? Varsa biri buraya koyabilirmi

Yazan: drakula_kan
  2. vardır belki ama olsa dahi verim alabileceğini düşünmüyorum

3. bilgisayar için buldum çok iyi oluyor ama telefon için bulamadım

4. şu nedenle söyledim desibel ölçmek için pro yükledim sessiz ortamda bile 40 50 dB diyodu
    yani bilmiyorum ama varsa s60v5 uygulamaları bölümünde vardır bi bak istersen :oke:

poyraz_44 bunu beğendi.

Bağlama Akort Programı ! konusuna benzer içerikler

1. keman akort programı ( 28 Mart 2010 | Symbian Destek )

merhaba arkadaşlar telefonumu kullanarak kemanımı akort edebileceğim bir program var mı? işletim sistemi symbian s60 3rd. telefonum samsung i560 --------------- Ekleme --------------- bir tene buldum ismi chromatic tuner ama ibre sürekli...
  2. Bağlama Akort Programı? ( 14 Mart 2011 | Symbian S60v3 Destek )

Arkadaşlar ben bağlama çalıyorum ama akort sürekli bozuluyo bilgisayarda program var yapıyorum ama telefon sürekli yanımda olduğu için o daha iyi oluyor acaba 5800 a göre bağlama akort programı varmı ?
  3. n8 bağlama akort programı ( 3 Ocak 2012 | Symbian^3 Yazılım Destek )

evet biraz saçma gibi farkındayım ama varmıdır böyle bi program acaba?
  4. gitar akort programı yardım . ( 24 Temmuz 2013 | Symbian S60v5 Yazılım Destek )

arkadaslar ben gitar akort etmek için s60v5 aptuner gıbi yada ona benzeri bi program arıyorum varsa olan arkadaslarımız tesekuru eksik etmem bi çok kışı bole bi program arıyordur eminim yardımlarınızı bekliyorum. 5800 xpressmusic kulanıyorum...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
02 Ağustos 2015 Pazar - 9:18:52