BADA 2.0 S8530OXAKK5 ORJINAL !!! ALMANYA`DAYIM BURDA 2.0 PIYASAYA CIKTI ...link verdim

Sponsorlu Bağlantılar

cellmanbash

cellmanbash

Üye
sifre samfirmware.com ayrıca kiese bağlandığı zaman kies tarafından güncelleştirilemez diyor..

fermanyk38

Üye
arkadaslar bu ensn beta ıle aynı ıkısınıde ındırdım kurdum dosyalları karsılastırdım aynı hıc bır fark yok dosya boyutları aynı onu gectım download lınkı bıle aynı
onun ıcın fazla defelenmeyın...

fullwar

fullwar

Üye
FW daha önce yayınlanan RC sürümüyle aynı. Daha çıkan birşey yok. Bu final sürümü değil. Almanyada çıkan Kies üzerinden güncellenebilen Official Bada 2.0.1 RC sürümüdür. Yani bu konu zaten mevcut. Bada Türkiye Custom FWsini bile çıkarttı.

suattamer

Üye
yaww bunu ne ile nasıl yükleriz bir anlatacak olan yok mu

dosyayı vermişsin teşekkürler.

dosyayı indirdim ancak ne yapacağımı bundan sonra bilmiyorum detaylı bir anlatım yapacak olan yokmu

internette her kafadan bir ses çıkıyor karma karışık bir şeyler oluyor

fullwar

fullwar

Üye
yaww bunu ne ile nasıl yükleriz bir anlatacak olan yok mu

dosyayı vermişsin teşekkürler.

dosyayı indirdim ancak ne yapacağımı bundan sonra bilmiyorum detaylı bir anlatım yapacak olan yokmu

internette her kafadan bir ses çıkıyor karma karışık bir şeyler oluyor

Konularda araştırınız bununla ilgili videolu anlatımı olan forumumuzda yüzlerce konu var.

suattamer

Üye
araştırmadım mı sanıyorsunuz ancak o kadar her kafadan ses çıkıyor

insan ne yapacağını şaşırıyor istediğim sadece bu linki indirdikten sonra yapılacak işlemler

hepsi bu:)

fullwar

fullwar

Üye
araştırmadım mı sanıyorsunuz ancak o kadar her kafadan ses çıkıyor

insan ne yapacağını şaşırıyor istediğim sadece bu linki indirdikten sonra yapılacak işlemler

hepsi bu:)

Araştırsan bunuda bulursun. 2-3 mesaj altta. Her sürümler için aynıdır. Bununla ilgili yüzlerce video var. İndirdiğin sürüm zaten aşağıdaki linkteki sürümle aynı. Yani final değil. Betadan sonraki aşama olan Release Condidate (RC). Biraz daha sabretmek daha mantıklı.

http://www.maxicep.com/bada-os-genel-destek/s8530xxkk5-offical-rom-bada-2-0-a-567756.html

Rom atma ve orjinal roma dönme.

http://www.maxicep.com/bada-os-gene...rom-spoof-orjinal-roma-geri-donme-541832.html

suattamer

Üye
öncelikle çok teşekkür ederim

işlemi yaptım ve artık telefonum bada 2.0

herşey çalışıyor şimdilik sıkıntı yok ve üstelik türkçe

yüklemeyi düşünen arkadaşlar şimdiden düşünmeden yükleyebilirler

gizli99

Üye
Ya utanmıyor musunuz milleti kandırmaya?
Kies'ten güncelleme yayınlandığı zaman telefonu takıp yüklüyoruz, dosyayı filan görmüyoruz.
Kies'ten test kullanıcılarına özel birkaç RC test sürümü yayınlanmış ama bunlar son sürüm değil. Hala beta, hala eksikleri var.
Almanyada da henüz normal vatandaş Kies'ten güncelleme yapmaya başlamadı, sakin olun.
Böyle bilip bilmeden yalan haberlerle milleti kandıranları esefle kınıyorum.
Ben de kandım, orjinal sürüm filan yazmışlar (sanki orjinal olmayanı varmış gibi.. hepsini samsung yapıyor) ben de yükledim. Baştan güzeldi, sonra telefon bir kapandı, açılmaz oldu. En çok lazım olan günde telefonsuz kaldım.
O yüzden diyorum, milleti kandırmayın, bunun vebali büyük olur...
Saygılar..

• Beğen
Tepkiler: fullwar
fullwar

fullwar

Üye
Ya utanmıyor musunuz milleti kandırmaya?
Kies'ten güncelleme yayınlandığı zaman telefonu takıp yüklüyoruz, dosyayı filan görmüyoruz.
Kies'ten test kullanıcılarına özel birkaç RC test sürümü yayınlanmış ama bunlar son sürüm değil. Hala beta, hala eksikleri var.
Almanyada da henüz normal vatandaş Kies'ten güncelleme yapmaya başlamadı, sakin olun.
Böyle bilip bilmeden yalan haberlerle milleti kandıranları esefle kınıyorum.
Ben de kandım, orjinal sürüm filan yazmışlar (sanki orjinal olmayanı varmış gibi.. hepsini samsung yapıyor) ben de yükledim. Baştan güzeldi, sonra telefon bir kapandı, açılmaz oldu. En çok lazım olan günde telefonsuz kaldım.
O yüzden diyorum, milleti kandırmayın, bunun vebali büyük olur...
Saygılar..

"FW daha önce yayınlanan RC sürümüyle aynı. Daha çıkan birşey yok. Bu final sürümü değil. Almanyada çıkan Kies üzerinden güncellenebilen Official Bada 2.0.1 RC sürümüdür. Yani bu konu zaten mevcut. Bada Türkiye Custom FWsini bile çıkarttı."

Dostum biz söyledik ama insanlar her söylenene atlıyor işte. Daha çıkan birşey yok keyfinize bakın. İsteyen Beta yada RC yükler sorunlarına katlanır, isteyende çıkacak olan Kies final FWsini bekler.

stanger79

Üye
ya gerçekten çok problem çıkarıyormu bende yükleyecem kararsız kaldım.çok bişey istemiyorum idare etsin yeter şimdilik.

veletifo

Üye
    Konu Sahibi
öncelikle çok teşekkür ederim

işlemi yaptım ve artık telefonum bada 2.0

herşey çalışıyor şimdilik sıkıntı yok ve üstelik türkçe

yüklemeyi düşünen arkadaşlar şimdiden düşünmeden yükleyebilirler

arkadasim gule gule kullan.hayirli olsun.

veletifo

Üye
    Konu Sahibi
ya gerçekten çok problem çıkarıyormu bende yükleyecem kararsız kaldım.çok bişey istemiyorum idare etsin yeter şimdilik.

valla hicbir problem cikarmiyor.ben kullaniyorum ve daha bircok insanda burdan yukledi.herhangi bir problem ile karsilasmadan yukleyebilrsin

stanger79

Üye
yahu ben bu rar dosyasını açamıyorum hata veriyor.unknown method diyor? nasıl yapıcam şifre var ama şifre sormuyor ki??

01firtina

01firtina

Üye
gayet kullanışlı arkadaşlar fakat çok acayip şarz yiyor telefonnn

feyzammm

feyzammm

Üye
yüklesemmi yüklemesemmi yüklesemmi yüklemesemmi yüklesemmi yüklemesemmi yüklesekte yüklemesekte nolur nolmaz belli olmaz olur olmaz olursa olur olmazsa olmaz yok olmaz yüklemicem ya :)))

ceycey111

ceycey111

Üye
yahu ben bu rar dosyasını açamıyorum hata veriyor.unknown method diyor? nasıl yapıcam şifre var ama şifre sormuyor ki??

Beta kullanıyosan 'beta' olduğundan normaldir
ama 1.2 kullanıyorsan zaten açmaz

hcx21

Üye
Arkadaşlar ben şuan 8530JPKJ1 Bada 2.0.1 i kullanıyorum
Sizin 2.0 versiyonunu sabırsızlıkla bekliyoruz demenizi anlamıyorum

Ayrıca veletifo arkadaşım Almanya dayım diyor ama profilinde katıldığı yer BATMAN yazıyor

ceycey111

ceycey111

Üye
Arkadaşlar ben şuan 8530JPKJ1 Bada 2.0.1 i kullanıyorum
Sizin 2.0 versiyonunu sabırsızlıkla bekliyoruz demenizi anlamıyorum

Ayrıca stanger79 arkadaşım Almanya dayım diyor ama profilinde katıldığı yer BATMAN yazıyor

veletifo demek istedin galiba :D