Avkon2 Renkli Pil ve Şebeke Çeşitleri

Sponsorlu Bağlantılar

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
Çok güzel bi paylaşım gerçekten ama Depolama şeklinde pc ye bağlanarak E/Resource/Apps içine attım Teli kapatıp baştan açtım fakat olmadı. CFW ye göre değişen bir şeymi anlamadım. bende olmadı çokta güzelmişler :)

ben de green border dememiştim olmamıştı sadece batarya içi yeşil olmuştu.herhalde cfw ile ilgili birşey.bende yeşil mavi yaptım favorim buydu.eline Sağlık kardeşim.yanlız merak ettiğim birşey var.bilgisayardan nasıl c klasörünün içini görüyorsunuz? X plore olmadan başka yöntemi yok mu

- - - Eklendi - - -

BIRde fmobi kullanırken ikonlar gene orjinal görünüyor normal midir bu?

sLeepLe

sLeepLe

Üye

walla indirirken yanlış indirdim heralde bi daha bakayım saol bilgi için sen bide son eklenene bak bakalım :)

- - - Eklendi - - -

önemli deil kardeş yalnız faruk un dediği gibi sen avkon olayını yaptınmı telde yoksa mif i atman bi işe yaramaz mod bölümünde konusu var nasıl yapacağına dair.

- - - Eklendi - - -

doğrusunu indirdim kardeş ama onu yarın değiştireyim sitede bi konuda 5 kere düzenleme yaparsan upload hakkın kilitleniyor ve bi daha upload edemiyosun ben 4 kere düzenledim :)

Son ekleneni çok sevdim :) teşekkürler bulduğun için eline sağlık
:oke:

• Beğen
Tepkiler: najanaja
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
ben de green border dememiştim olmamıştı sadece batarya içi yeşil olmuştu.herhalde cfw ile ilgili birşey.bende yeşil mavi yaptım favorim buydu.eline Sağlık kardeşim.yanlız merak ettiğim birşey var.bilgisayardan nasıl c klasörünün içini görüyorsunuz? X plore olmadan başka yöntemi yok mu

- - - Eklendi - - -

BIRde fmobi kullanırken ikonlar gene orjinal görünüyor normal midir bu?

pc den c yi göremezsin zaten kardeş e yi görebilirsin ben e dedim yanlış okumuşsun. bi dosya yöneticisi şart ben herkeste x-plore vardır diye öyle söyledim herhangi bi dosya yöneticisiylede yapabilirsin. Fmobi kullanmıyorum o yüzden bişey diyemicem ama büyük ihtimal uygulamadan kaynaklanıyordur.

- - - Eklendi - - -

Son ekleneni çok sevdim :) teşekkürler bulduğun için eline sağlık
:oke:
walla en sonunda buldum :) nette yok yalnız ha iki tane çek sitesinde buldum üye olacam diye çatladım ya güvenlik sorusu soruyo google çeviri yapıyom oda belli adam gibi çevirmez neyse en sonunda üye olup indirebildim :) warya sen bu işi biliyon walla en güzeli o android yeşiliymiş önizlemeye bak harika görünüyor gerçekten.

- - - Eklendi - - -

bu arada mavi dik olanıda değiştirdim.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe
emr353

emr353

Üye

önemli deil kardeş yalnız faruk un dediği gibi sen avkon olayını yaptınmı telde yoksa mif i atman bi işe yaramaz mod bölümünde konusu var nasıl yapacağına dair.

Dostum dediğin gibi 2. yöntemi denedim. Benim cfw de orjinal pil görünümü yok dosyalarıda Z/sys/bin içinde isim değişikliği de olmuyor. Bu yüzden orjinalinede döndüremedim. Rompatcher yamalarının hepsini aktif ettim 2. yöntemde de başarılı olamadım. Sanırım benim CFW de bu tür oynamalar yapılamıyor. Herşey Z de :(

lewent2020

lewent2020

Üye

pc den c yi göremezsin zaten kardeş e yi görebilirsin ben e dedim yanlış okumuşsun. bi dosya yöneticisi şart ben herkeste x-plore vardır diye öyle söyledim herhangi bi dosya yöneticisiylede yapabilirsin. Fmobi kullanmıyorum o yüzden bişey diyemicem ama büyük ihtimal uygulamadan kaynaklanıyordur.

- - - Eklendi - - -

walla en sonunda buldum :) nette yok yalnız ha iki tane çek sitesinde buldum üye olacam diye çatladım ya güvenlik sorusu soruyo google çeviri yapıyom oda belli adam gibi çevirmez neyse en sonunda üye olup indirebildim :) warya sen bu işi biliyon walla en güzeli o android yeşiliymiş önizlemeye bak harika görünüyor gerçekten.

- - - Eklendi - - -

bu resimdeki bataryanın sadece içi yeşil olan varmıdır ki?çerçevesi beyaz içi yeşil.arkadaşın 701 cfw yüklemiştim şebeke barı mavi,batarya ikonu içi yeşil çervesi beyazdı çok hoşuma gitmişti.bulursan kardeş çok sevinirim...

Teşekkürler...

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar resimde life:) diye değiştirilmiş mir operator ismi var onu nasıl yapabiliriz peki

operatör adını deiştiren bi pro wrdı ama adını hatırlamıyorum walla

- - - Eklendi - - -

Süper Teşeküürler. Eline sağlık. Şu dik olanlar Dik şekilde dolup boşalaymış iymişde :D

rica ederim

- - - Eklendi - - -

paylaşımına sağlık :) teşekkürler

rica ederim

- - - Eklendi - - -

Dostum dediğin gibi 2. yöntemi denedim. Benim cfw de orjinal pil görünümü yok dosyalarıda Z/sys/bin içinde isim değişikliği de olmuyor. Bu yüzden orjinalinede döndüremedim. Rompatcher yamalarının hepsini aktif ettim 2. yöntemde de başarılı olamadım. Sanırım benim CFW de bu tür oynamalar yapılamıyor. Herşey Z de :(

zaten z de işlem yapamazsın ki :) yanlış okumuşsun sanırım c/sys/bin yani sonradan attığın 2 tane dll dosyası var onların ismini deiştirip restart yapacaksın tel orjinale dönecek sonra burdaki mifleri deiştireceksin ok sen 2. yöntemi sakin kafayla bi daha oku :)

- - - Eklendi - - -

bu resimdeki bataryanın sadece içi yeşil olan varmıdır ki?çerçevesi beyaz içi yeşil.arkadaşın 701 cfw yüklemiştim şebeke barı mavi,batarya ikonu içi yeşil çervesi beyazdı çok hoşuma gitmişti.bulursan kardeş çok sevinirim...

Teşekkürler...

ilk kullandığım oydu benim asıl onu eklemeyi unutmuşum :) ama şebeke de beyaz mavili hiç görmedim daha aklımda bulunsun bulursam eklerim onuda şimdi ekledim yeşil beyazı.

lewent2020

lewent2020

Üye
yok yok şebeke sadece mavi idi benim gördüğüm,batarya ise son eklediğinizdeki gibiydi

emr353

emr353

Üye

zaten z de işlem yapamazsın ki :) yanlış okumuşsun sanırım c/sys/bin yani sonradan attığın 2 tane dll dosyası var onların ismini deiştirip restart yapacaksın tel orjinale dönecek sonra burdaki mifleri deiştireceksin ok sen 2. yöntemi sakin kafayla bi daha oku :)

Tamam anladım 2. yolu. ama benim c/sys/bin içinde ismini değiştireceğim dosyalar yok. X-plorer den dosya içi arattırmama rağmen çıkmadı. Forumda başka bi konuda Z/resource/apps içindeki miflerin hepsini E/resource/apps içine kopyalayıp isim değişikliği yapıldığını okudum. çok karıştırdım ya teli kasmaya başladı :D şimdi kopyaladım. Daha önce böyle bi mod kullanmadığımdan dosyalar sadece Z de varmış onları E ye aktardım. Akvicon isim değiştirdim tel baştan başlattım mif leri e/resource/apps attım oldu.
Yardım ettiğin için çok Teşekkür ederim... :)

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Tamam anladım 2. yolu. ama benim c/sys/bin içinde ismini değiştireceğim dosyalar yok. X-plorer den dosya içi arattırmama rağmen çıkmadı. Forumda başka bi konuda Z/resource/apps içindeki miflerin hepsini E/resource/apps içine kopyalayıp isim değişikliği yapıldığını okudum. çok karıştırdım ya teli kasmaya başladı :D şimdi kopyaladım. Daha önce böyle bi mod kullanmadığımdan dosyalar sadece Z de varmış onları E ye aktardım. Akvicon isim değiştirdim tel baştan başlattım mif leri e/resource/apps attım oldu.
Yardım ettiğin için çok Teşekkür ederim... :)

nihayet başardın :) ismini değiştireceğim dosyalar yok demişsin o zaman sen avkon2 modunu uygulamamışsın tele ama şimd uygulamış ve halletmişsin rica ederim kardeş güle güle kullan.

emr353

emr353

Üye

nihayet başardın :) ismini değiştireceğim dosyalar yok demişsin o zaman sen avkon2 modunu uygulamamışsın tele ama şimd uygulamış ve halletmişsin rica ederim kardeş güle güle kullan.

Aynen ben ilk aşamayı uygulamadan direk mifleri e ye atıp çalışmasını bekledim :D ayrıca treecoloru çok beğendim ilk diş kırmızı 2. diş sarı 3. diş yeşil pil buna derim ^^

sLeepLe

sLeepLe

Üye

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

valla güzel :) seni uğraştırdım desene çek sitesi falan :) senin saatte güzelmiş önizlemedeki :)

- - - Eklendi - - -

​Şu son eklediğin komple mavi olanda güzelmiş :)

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi

valla güzel :) seni uğraştırdım desene çek sitesi falan :) senin saatte güzelmiş önizlemedeki :)

- - - Eklendi - - -

​Şu son eklediğin komple mavi olanda güzelmiş :)

o saati çok sewiyorum ve değiştirmeye niyetim yok :) ewet onu yeni buldum anroid mavisiymiş oda ama ben yeşili sewdim. arada farklı sitelere bakınıyorum çeşit varmı diye :) şu miflerdeki ikonları artık nvg yapıyolar eskisi gibi svg olsa ben düzenleyip değişik modeller yapacam walla :) nvg işini çözemedim.

sLeepLe

sLeepLe

Üye

o saati çok sewiyorum ve değiştirmeye niyetim yok :) ewet onu yeni buldum anroid mavisiymiş oda ama ben yeşili sewdim. arada farklı sitelere bakınıyorum çeşit varmı diye :) şu miflerdeki ikonları artık nvg yapıyolar eskisi gibi svg olsa ben düzenleyip değişik modeller yapacam walla :) nvg işini çözemedim.

Ben normalinide bilmiyorum düzenlemeyi :) bende şeffaf saat widgetini kullanıyorum :) bende yeşili sevdim canım sıkılırsa adroid mavisini yaparım :)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
ben trafik ışıklarını kullanıyorum kırmızı sarı yeşil güzel duruyor hem daha iyi anlaşılıyor ne kadar kaldıığı :)

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
ben trafik ışıklarını kullanıyorum kırmızı sarı yeşil güzel duruyor hem daha iyi anlaşılıyor ne kadar kaldıığı :)

güle güle kullan kardeşim ama yinede android yeşilini gerçekten tavsiye ederim ben bi daha da deiştirmem onu çok sewdim o yeter bana :)

Violonist

Üye
Arşivden çıkardığınız Avkon2.mif leri E/Resource/Apps içerisine atın teli depolama modunda PC ye bağlayarak. Yada 2. seçenek telden C/sys/bin/AknIcon.dll bunun ismini değiştirin herhangi bişey farketmez sonuna 1 ekleyin mesela telefonu tekrar başlatın herşey orjinale dönecek o zaman mif i E/resource/apps içine atın sorunsuzca değişecek daha sonra tekrar c ye gidin ve dll dosyasının ismini orjinal haline getirin ve tekrar restart tamamdır pc ye gerek yok.

dostum çok sağol paylaşım için ama ben kendi yaptığım avkonu kullanıyorum. :D

asrabi

asrabi

Üye
yaw iyi güzelde cfw yklü bende csys bin in icinde yok o dediginiz dosya .s

sLeepLe

sLeepLe

Üye

najanaja gibi android yeşilini bende tavsiye ederim ondada ne kadar kaldığı anlaşılıyo kolayca hele siyah temayla dahada güzel oluyo :)

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
dostum çok sağol paylaşım için ama ben kendi yaptığım avkonu kullanıyorum. :D

rica ederim nasıl yapıyosunuz yaa nvg svg dönüştürücü düzenleme prosu hangisi? bende yapacamda pro bulamadım :)

- - - Eklendi - - -

yaw iyi güzelde cfw yklü bende csys bin in icinde yok o dediginiz dosya .s

kardeş önce avkon2 modunu uygulaman lazım burada sistem modlama bölümünde bulabilirsin o modu uygulamadan bunlar işe yaramaz :oke:

- - - Eklendi - - -

najanaja gibi android yeşilini bende tavsiye ederim ondada ne kadar kaldığı anlaşılıyo kolayca hele siyah temayla dahada güzel oluyo :)
senin neden onu istediğin belliymiş :) bide meego by fsx tawsiyelere uydum bende kurdum gerçekten güzelmiş hoşuma gitti :)

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe
sLeepLe

sLeepLe

Üye

rica ederim nasıl yapıyosunuz yaa nvg svg dönüştürücü düzenleme prosu hangisi? bende yapacamda pro bulamadım :)

- - - Eklendi - - -

kardeş önce avkon2 modunu uygulaman lazım burada sistem modlama bölümünde bulabilirsin o modu uygulamadan bunlar işe yaramaz :oke:

- - - Eklendi - - -

senin neden onu istediğin belliymiş :) bide meego by fsx tawsiyelere uydum bende kurdum gerçekten güzelmiş hoşuma gitti :)

ikisinide beğenmene sevindim kardeşim :) uğraştırdım seni ikisi içinde ama seninde hoşuna gitti :)

Üst Alt