Avi uzantılı videoları izlemek için program

Konu, 'PC Donanım Teknik Yardım' kısmında S1FR3K1R1C1 tarafından paylaşıldı. Okunma: 20267 | Cevaplanma: 11

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Avi uzantılı videoları izlemek için program

Arkadaşlar Acill Avi Uzantılı videoları izlemek için program lazım şimdiden teşekkürler saygılar.. :rolleyes:

Yazan: S1FR3K1R1C1
  2. teldemi bilgisyardamı
    divxler icin telede pcyede codec atman gerekiyor gerisi zaten kendiliğinden oluyor ok :iyi:

3. smartmovie programını kullan. her yerde rahatça bulursun,ara yeter...

4. bs player + vlc player ;)

5. media player için bi codec indirebilirsin dostumm...

6. VLC medya player het formatı destekler codec sorunu yok arkadaşım tavsiyem VLC

7. elleriniz dert gormesin

8. GOM Player. Altyazılar önce veya sonra çıkıyorsa ayarlayabiliyorsunuz.
    + VLC

9. Arkadaşım Codec Programı sayesinde MEDİA PLAYERDEN HAPSİNİ DİNLEYEBİLİRSİN

10. konunun açılma tarihine bakın birde son cevaba ilginç konuyu hortlatmışsınız helal size :D:D:D:D

11. Haklısın :kop::kop::kop::kop::kop::kop::D

12. tşkler

--------------- Ekleme ---------------

teşekkürler

Avi uzantılı videoları izlemek için program konusuna benzer içerikler

1. nokia 6120 c 'de avi. uzantılı videoları izlemek için program lazımm!!!!1 ( 6 Ocak 2009 | Symbian Destek )

:aglanokia 6120 c 'de avi. uzantılı videoları izlemek için program lazımm!!!! bileniniz varmı arkadaşlar
  2. n95 net video izlemek için converter programı. ( 28 Ekim 2011 | Symbian S60v3 Destek )

[IMG] super build programı indirin forumda var resimdeki ayarları yapın flim müzik gibi videoları içine sürükleyip bırakın çevirme işlemi bitince telefona atıp izleyin bu sayede daha net seslerde donma olmadan izleye bilirsiniz
  3. Cepten canlı video izlemek için PROGRAM lazim ( 16 Aralık 2011 | Symbian Destek )

arkadaşlar bende nokia e52 symbian cep telefonum var bana realplayer gibi internetteki videoları izleyeceğim bi video oynatıcısı lazim hangi programi denediysem ya olmadi yada sertifika hatası verdi realplayer bazi ortamları sanırım tam olarak...
  4. .avi uzantılı videoları hangi programla açabilirim ( 7 Ağustos 2012 | Symbian^3 Yazılım Destek )

Arkadaşlar hangi programla 603'te avi uzantılı videoları izleyebilirim? Ucplayer i denedim ama telefonu resetliyor yardım edin
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Eylül 2015 Perşembe - 5:29:34