Aveadan Vodofona Beni Ara Mesajı??

Konu, 'Avea Destek / Sorun / Şikayet' kısmında trko18 tarafından paylaşıldı. Okunma: 27449 | Cevaplanma: 6

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Aveadan Vodofona Beni Ara Mesajı??

awea .da beni ara msjı nasL atıLıo
    ya bı yre msj adıosn numara yazıosun .. o ksıye msj qdıo .. su numara sizden cağrı bekLemektedir die

arkadaşlar bu arkadaşımın yazdığı mesaj bende Türkçe bozuk farkındayım cevap verirseniz sevinirim

Yazan: trko18
  2. yalnızca aynı operatörden odemeli atabiliyorsun diye biliyorum.

3. Bencede yalnızca aynı operatör :oke:

4. odemeli arama avedan aveaya vodafondan vodafona yapilabilmektedir turkcelden aveaya veya vodafondan turkcelle odemeli arama kullanilamamaktadir.

5. benim arkadaş vadafone du ama avea ve turkcelle bile ödemeli msj atıyordu (normal msj değil bilgi msjı gibi bide kontörü gitmiyordu)

6. bizim arkadaşda msj attı bana ama nasıl bilmiyorum bi öğrenim bakalım

7. *149*numara BOŞLUK BIRAKMADAN KARE yes..vodafone hatlılar turkcell ve avea ya günde 4 adet atabiliyolar..bedava.

Aveadan Vodofona Beni Ara Mesajı?? konusuna benzer içerikler

1. Ücretsiz Tek Mesajla Vodafone Beni Ara ( 9 Nisan 2008 | Vodafone Genel Bilgiler / Haberler )

Ücretsiz Tek Mesajla “Vodafone Beni Ara” Mobil iletişim sektörüne kazandırdığı ürünlerle abonelerinin hayatını kolaylaştıran Vodafone’un, kontörlü hat sahiplerine yönelik olarak hizmete soktuğu “Vodafone Beni...
  2. Dilediğin kişiye ücretsiz 'Ara Beni' mesajı ( 21 Ekim 2010 | Bilim ve Teknoloji )

Avea aboneleri, "Ara Beni'' servisi ile kendilerini aramasını istedikleri kişiye, "ara beni'' mesajı gönderebiliyor. Avea'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, faturalı veya faturasız tüm Avea müşterileri servisi kullanarak, diledikleri...
  3. avea jet'e vodofon hat ( 9 Temmuz 2011 | Vodafone Servisleri / 3G )

avea 3g modemler tahattüsüz 49 tl ondan bi tan alsam ona vodafone hat taksan aylık cepnet' ile internete girebilirmiyim aynı şekilde Turkcell taksamda olurmu
  4. Avea her yöne beni ara... ( 20 Eylül 2012 | Avea Servisleri / 3G )

Merhabalar. Bugün size Avea'nın pek bilinmyen bir özelliğinden bahsetmek istiyorum. Ödemeli çağrı atmak için bilindiği üzere bir kaç yöntem var. Ödemeli çağrı atmak istediğiniz numarayı 9696'ya SMS ile göndermek. *135*# veya 969605xxxxxxxxx...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
02 Eylül 2015 Çarşamba - 15:49:14