Avea'dan Turkcell'e tl aktarımı

Konu, 'Avea Destek / Sorun / Şikayet' kısmında golge10 tarafından paylaşıldı. Okunma: 86677 | Cevaplanma: 7

1. Avea'dan Turkcell'e tl aktarımı

Ben avea olan hattımdan turkcell hattıma tl göndermek istiyorum. Bu mümkünmüdür? Yoksa sadece avea'dan avea'ya mı tl yollanır? Ben Avea online işlemler bölümüne girip "TL Gönder" bölümüne geldim fakat turkcell'e TL yollanıp yollanmadığını bilmiyorum. Lütfen yardım...

Yazan: golge10
    Cane® bunu beğendi.
  2. Operatörler arası TL transferi yapamazsın. Aynı operatör içindeki hatlar ile yapılabilir.

Cane® bunu beğendi.
  3. Sadece Avea'dan Avea'ya transfer yapabilirsin.

Cane® bunu beğendi.
  4. arkadasım hatlar arası yapabılıyorsun transfer aveanın yenı uygulamalarından bıtanesı. ılk defa ave gerceklestırmıs bu ıslemı detaylı bılgı bılmıyorum ama bıraz arastır bulursun

LiraPaylaş - Avea

5. Yanlış bilgilendirme yapıyorsun. Böyle birşey yok. Zaten mantığa dahi ters hiç bir operatör başka öperatöre transfer yaptırmaz işine gelmez zaten. Hele hepsi anlaşmadan tek bir operatör bunu yapamazda. Kısacası TL transferi hangi operatör olursa olsun sadece kendi operatörleri içinde transfer yapabilirler.

6. Operatörler arası TL gönderme yoktur.

7. şu anda böyle bir şey yok. BTK ya dilekçe ile başvuruda bulunulursa bu konuyu operatörlere sorup bir sonuç alabilirler.

Avea'dan Turkcell'e tl aktarımı konusuna benzer içerikler

1. Avea'dan Turkcell'e dava ( 9 Mart 2009 | Turkcell Genel Bilgiler / Haberler )

5 Şubat 2009 tarihinde lansmanını yaptığımız “Her Yöne Sınırsız” tarifesi; kamuoyunda büyük ilgi ve takdirle karşılanmış, cep telefonu aboneleri yoğun bir şekilde Avea’yı tercih etmeye başlamışlardır. Ancak hizmetin verildiği...
  2. Avea'dan Turkcell'e sınırsız konuşma davası ( 9 Mart 2009 | Avea Kampanyalar / Tarifeler )

Avea'dan Turkcell'e sınırsız konuşma davası Sınırsız konuşmada kavga büyüyor: Avea, yaptığı açıklama ile Turkcell'e dava açacağını duyurdu... Mobil operatörlerin tarife savaşı şimdi de mahkemeye taşındı. Avea, yayınladığı açıklama ile...
  3. Aktarım ( 16 Nisan 2010 | İlköğretim ve Liseler )

(Alm. Übertragung, Fr. transfert, İng. transference) Aktarım, olumlu ya da olumsuz bir soyut kavramın, daha doğrusu duygu yüklerinin bir insandan başka bir insana kaydırılması, taşınmasıdır. Dar anlamda, üzerinde ruhsal sağaltım (psikoterapi)...
  4. Avea'dan turkcell'e gönderme dört çeker çok yakar (vıdeo) ( 18 Şubat 2012 | Genel Bilgiler, Haberler, Anketler ve Diğer )

"Hattınız çok yakıyorsa Avea'ya gelin" diyen Fasulye Optik'in son reklam filmi, dört çekerli Turkcell reklamlarına bir gönderme. Dört çeker Jeep alan Fasulye, optik tarafından uyarılıyor; "dört çeker jeep çok yakar!".....
  5. Avea'dan Turkcell'e geçiş. ( 31 Ocak 2013 | Genel Bilgiler, Haberler, Anketler ve Diğer )

Merhaba 4-5 yıldır başkasının üzerine olarak kullandığım hattımı yaklaşık 1 ay önce kendi üzerime aldım. Yeni çıkan yasaya göre alabildiğimiz sistem üzerinden üzerime aldım 25 gün kadar sürdü. Şimdi hattım yeni alınmış bir hat gibi mi oldu...
Yüklüyor...
31 Ağustos 2015 Pazartesi - 3:33:32