Avea'dan Turkcell'e tl aktarımı

Konu, 'Avea Destek / Sorun / Şikayet' kısmında golge10 tarafından paylaşıldı. Okunma: 66879 | Cevaplanma: 7

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. Ben avea olan hattımdan turkcell hattıma tl göndermek istiyorum. Bu mümkünmüdür? Yoksa sadece avea'dan avea'ya mı tl yollanır? Ben Avea online işlemler bölümüne girip "TL Gönder" bölümüne geldim fakat turkcell'e TL yollanıp yollanmadığını bilmiyorum. Lütfen yardım...
    Cane® bunu beğendi.

2. Operatörler arası TL transferi yapamazsın. Aynı operatör içindeki hatlar ile yapılabilir.
    Cane® bunu beğendi.

3. Sadece Avea'dan Avea'ya transfer yapabilirsin.
    Cane® bunu beğendi.
  4. arkadasım hatlar arası yapabılıyorsun transfer aveanın yenı uygulamalarından bıtanesı. ılk defa ave gerceklestırmıs bu ıslemı detaylı bılgı bılmıyorum ama bıraz arastır bulursun

LiraPaylaş - Avea
  5. Yanlış bilgilendirme yapıyorsun. Böyle birşey yok. Zaten mantığa dahi ters hiç bir operatör başka öperatöre transfer yaptırmaz işine gelmez zaten. Hele hepsi anlaşmadan tek bir operatör bunu yapamazda. Kısacası TL transferi hangi operatör olursa olsun sadece kendi operatörleri içinde transfer yapabilirler.
  6. Operatörler arası TL gönderme yoktur.
  7. şu anda böyle bir şey yok. BTK ya dilekçe ile başvuruda bulunulursa bu konuyu operatörlere sorup bir sonuç alabilirler.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Konu ile alakalı site aramaları:

1. aveadan turkcelle tl gönderme

,
  2. aveadan turkcelle tl gönderimi

,
  3. aveadan turkcelle kontor atma

,
  4. aveadan turkcele tl gönderme,
  5. aveadan turkcelle tl yollama,