1. Siteyi tamamen reklamsız görüntülemek için; hemen şimdi Giriş Yap veya Kayıt Ol

Avea'dan Turkcell'e tl aktarımı

• 6 Haziran 2011
  • 98998 Okunma
  • 7 Yanıtlar
0/5, 0 Oy

1. Ben avea olan hattımdan turkcell hattıma tl göndermek istiyorum. Bu mümkünmüdür? Yoksa sadece avea'dan avea'ya mı tl yollanır? Ben Avea online işlemler bölümüne girip "TL Gönder" bölümüne geldim fakat turkcell'e TL yollanıp yollanmadığını bilmiyorum. Lütfen yardım...

Cane® bunu beğendi.

2. Operatörler arası TL transferi yapamazsın. Aynı operatör içindeki hatlar ile yapılabilir.

Cane® bunu beğendi.
  3. Sadece Avea'dan Avea'ya transfer yapabilirsin.

Cane® bunu beğendi.
  4. arkadasım hatlar arası yapabılıyorsun transfer aveanın yenı uygulamalarından bıtanesı. ılk defa ave gerceklestırmıs bu ıslemı detaylı bılgı bılmıyorum ama bıraz arastır bulursun

LiraPaylaş - Avea

5. Yanlış bilgilendirme yapıyorsun. Böyle birşey yok. Zaten mantığa dahi ters hiç bir operatör başka öperatöre transfer yaptırmaz işine gelmez zaten. Hele hepsi anlaşmadan tek bir operatör bunu yapamazda. Kısacası TL transferi hangi operatör olursa olsun sadece kendi operatörleri içinde transfer yapabilirler.

6. !!!

7. Operatörler arası TL gönderme yoktur.

8. şu anda böyle bir şey yok. BTK ya dilekçe ile başvuruda bulunulursa bu konuyu operatörlere sorup bir sonuç alabilirler.

Yüklüyor...